Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2009

Ποιά εξέταση του Michigan δίνετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
βρε chris_veria γιατί είσαι τόσο απαισιόδοξος και μας ταράζεις και εμάς;;:P

γενικά τους αμερικανούς τους έχω για νορμαλ ανθρωπους τέτοια θα περίμενα από τους αγγλους και κατά κόρον από έλληνες(γι'αυτο δε πρόκειται να δώσω τίποτα από κπγ!!)

σε 25 λεπτά πάντως,για να επανέλθω,προλαβαινω να γραψω περίπου 220...με ωραίο λεξιλόγιο,δομή,σωστή σύνταξη και γραμματική...μια αξιοπρεπη και κατανοοητη έκθεση τελοσπάντων..δυσκολεύομαι να φτάσω το όριο των λέξεων όμως..όσες φορές είναι περιπου 280 λέξεις υστερεί κάπου αλλού...:'(:'(

Mην ειστε απαισιοδοξοι ρε παιδια!;)

Τωρα για τις λεξεις προσπαθησε να γραψεις γυρω στις 250.Αν γραψεις τοσες εισαι καλλυμενη.Μην γραψεις παντως κατω απο 220 γιατι ρε συ μετα δεν λεει και πολλα.250 ειναι εφικτος στοχος.Ασε που εκεινη τη στιγμη το μυαλο σου θα στροφαρει!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδες μη φοβαστε! να σκεφτεστε θετικα! η θετικη σκεψη εχει παντα εμφανη και σιγουρα καλα αποτελεσματα! ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΥΥΣ! *(ΤΕΟΛ! για ονομα του θεου......:( μπηκαμε στην επομενη εξεταστικη και το πιστοποιητικο μου ΔΕΝ τοχω παραλαβει ακομα!:'(τι συμβαινει πια? μου ειχε πει η κυρια μου τον νοεμρβη θαρθει αλλα πουντο?! θα ξαναρωτησω απο δευτερας...ειμαι περιεργος να δω τι θ μου πει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
παιδες μη φοβαστε! να σκεφτεστε θετικα! η θετικη σκεψη εχει παντα εμφανη και σιγουρα καλα αποτελεσματα! ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΥΥΣ! *(ΤΕΟΛ! για ονομα του θεου......:( μπηκαμε στην επομενη εξεταστικη και το πιστοποιητικο μου ΔΕΝ τοχω παραλαβει ακομα!:'(τι συμβαινει πια? μου ειχε πει η κυρια μου τον νοεμρβη θαρθει αλλα πουντο?! θα ξαναρωτησω απο δευτερας...ειμαι περιεργος να δω τι θ μου πει...

Συμφωνω!
Γερα παιδια με τσαμπουκα!:D;)

Καλα και συ με το πιστοποιητικο.Ολοι μα ολοι το εχουν λαβει.
Για παρε και ενα τηλεφωνο στην HAU!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Συμφωνω!
Γερα παιδια με τσαμπουκα!:D;)

Καλά και συ με το πιστοποιητικό. Όλοι μα όλοι το έχουν λάβει.
Για πάρε και ένα τηλέφωνο στην HAU!:)

Μην είσαι και τόσο σίγουρος τεο.
Και εκεί δεν ξέρουν τι τους γίνετε.
Πήρα να ρωτήσω για ένα θέμα και μου έδωσαν να μιλήσω με 4 άτομα επί 1 ώρα ήμουν στο τηλέφωνο (φυσικά για να καταλάβει το κάθε άτομο έπρεπε να πω ξανά απ' την αρχή το θέμα) ΕΛΕΟΣ!!!

Α! και σημειωτέων απάντηση δεν πήρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
η
[/font][/color]
Μην είσαι και τόσο σίγουρος τεο.
Και εκεί δεν ξέρουν τι τους γίνετε.
Πήρα να ρωτήσω για ένα θέμα και μου έδωσαν να μιλήσω με 4 άτομα επί 1 ώρα ήμουν στο τηλέφωνο (φυσικά για να καταλάβει το κάθε άτομο έπρεπε να πω ξανά απ' την αρχή το θέμα) ΕΛΕΟΣ!!!

Α! και σημειωτέων απάντηση δεν πήρα...

Πραγματικα ενα σου λεω και μιλαω απο προσωπικη εμπειρια.
ΔΕΝ εχεις δει ακομα ΤΙΠΟΤΑ.Που να δεις τι θα γινει με τα αποτελεσματα.
Παντως γενικα τα ECCE/ECPE σε οσους εχουν στειλει τις εξουσιοδοτησεις τα εχουν λάβει.Τωρα οποιος εστειλε αργα τις εξουσιοδοτησεις θα παρει και αργα τα πιστοποιητικα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
η

Πραγματικα ενα σου λεω και μιλαω απο προσωπικη εμπειρια.
ΔΕΝ εχεις δει ακομα ΤΙΠΟΤΑ.Που να δεις τι θα γινει με τα αποτελεσματα.
Παντως γενικα τα ECCE/ECPE σε οσους εχουν στειλει τις εξουσιοδοτησεις τα εχουν λάβει.Τωρα οποιος εστειλε αργα τις εξουσιοδοτησεις θα παρει και αργα τα πιστοποιητικα!:)
Μα είναι δυνατόν; Τι αλλα έχει δηλαδή???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα δειτε.
Ξερεις τι ειναι να μην ξερουν 4 μερες πριν ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα,να πεφτει ο σερβερ τους για κανα 6ωρο απο την κινηση.Για να πιασεις γραμμη να περιμενεις κανα 50λεπτο και μετα να πεφτει και φτου απο την αρχη.Να μαθαινουν τα παιδια τα αποτελεσματα απο τις τηλεφωνητριες της HAU.Να υπαρχει γενικοτερα μια κατασταση πανικου.Δεν εχεις δει τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Πραγματικά δεν έχω δει τιποτα. Μα τόσο χάλια τόσο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Καλη μας τυχη αυριο παιδια.Εχω ακουσει γενικα οτι πεφτουν ευκολοτερα θεματα τον Νοεμβριο.Εμενα μ εκοψαν το Μαιο στο listening..καλη επιτυχια σε ολους!:P και δεν χρειαζεται ν αγχωνομαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Θα δειτε.
Ξερεις τι ειναι να μην ξερουν 4 μερες πριν ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα,να πεφτει ο σερβερ τους για κανα 6ωρο απο την κινηση.Για να πιασεις γραμμη να περιμενεις κανα 50λεπτο και μετα να πεφτει και φτου απο την αρχη.Να μαθαινουν τα παιδια τα αποτελεσματα απο τις τηλεφωνητριες της HAU.Να υπαρχει γενικοτερα μια κατασταση πανικου.Δεν εχεις δει τίποτα...
σιγα ρε αγγελοπουλε! :lol::mad:
-----------------------------------------
παιδια σε 2 ώρες δίνουμε!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_apost

Νεοφερμένος

Η maria_apost αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
καλη επιτυχια λοιπον σε οσους ηδη δινουν και σε οσους δινουμε στισ 13,30!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Severous

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία και καλή επιτυχία και σε αυτούς που ήδη δίνουν!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Λοιπον μολις γυρισα.Για το ΦΟΡΜ Α γενικα βατα θεματα.Αυτο που χτυπησαν ηταν η γραμματικη...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αχα...
Γραμματικη εεε;
Για πες για τα υπολοιπα πως τα πηγες μεσες ακρες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
κοιτα εκθεση low pass me pass πιστευω..ευκολο θεμα με διαδυκτιο κτλ κτλ.Listening πρεπει να περασα σιγουρα και το gcvr το παλευω..αλλα σιγουρα πανω απο 50% η και 65%που θελω τουλαχιστον για να παρω το πτυχιο :).Η γραμματικη αρκετα ως πολυ αγγουρι.Αλλοι δυσκολευτικαν με κειμενα..εγω οχι τοσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
CLOZE,Λεξιλογιο ευκολο;
Στο Listening τι σε δυσκολεψε κατα την γνωμη σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
cloze ευκολο λεξηλογιο επισης αν καποιος ειχε κανει μια επαναληψη λεξεις.Στο listening τπτ δν ηταν φοβερα δυσκολο ..καμια σχεση με Μαιο..ενταξει λογικο παντα τo 3 segment να μην εισαι τοσο σιγουρος αλλα επιανες το νοημα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ΟΚ τοτε!
Καλα αποτελεσματα τοτε!

Καλη επιτυχια στα παιδια που δινουν τωρα!
Περιμενουμε εντυπωσεις και απο την δευτερη βαρδια!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Severous

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Σχετικά καλά τα πήγα.Η έκθεση λίγο δύσκολη μου φάνηκε αλλά κάτi έγραψα.GCVR σχετικά εύκολο.Listening επίσης!Καλά αποτελέσματα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Eν ολιγης πιστευω εκαναν πιο ευκολο το Listening και δυσκολεψαν λιγο το grammar.Παντως severous oντως αυτοι που εδιναν το μεσημερι ειχα πιο δυσκολα θεματα εκθεσης απ αυτους το πρωι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top