Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2009

Ποιά εξέταση του Michigan δίνετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
μα απο την ΕΑΕ μου ειπαν οτι τα θεματα ειναι ιδια σε ολη την Ελλαδα, πως γινεται να ειναι διαφορετικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Iδια ειναι απλα ειναι διαφορετικα σε καθε βαρδια που εχει το ECCE.
Δηλαδη αλλα στις 09.00 και αλλα στη βαρδια των 13.00
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Άμα ήταν ίδια και στα 3 οι των 9 θα φωνάζαν και με το δίκιο τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
E ναι εννοείται!
Αυτο θα ηταν αδικια και κατα στην αδιαβλητοτητα των εξετασεων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
εγω εδωσα στις 9...
-----------------------------------------
Και αυτα νομιζω ηταν στην πρωτη βαρδια:

Prompt 1
The City Times Reader Survey of the Week
Next week, the Superheroes Comic Book Convention will be held in our city. In connection with this, our
Survey of the Week question is: Superheroes in comic books have many different superpowers. If you could
have any one superpower, what would it be and why? What would you do with this power?
Submit your responses to Gary Goodwin, Special Features editor.
ELI News Service
Task 1: Letter
The City Times will publish readersʼ responses to the question of the week. Write a letter stating which
superpower you would like to have. In your letter, be sure to explain why you would like to have this power
and what you would do with it. Start your letter, “Dear Mr. Goodwin.”
Task 2: Essay
Superhero comic books have been popular for many years. Why do you think so many people, both children
and adults, like this type of literature? Give detailed reasons to support your opinion.


Και αν δεν ξερουμε δεν μιλάμε!
Ξερω πολυ καλα τα θεματα γιατι τα ΕΔΩΣΑ!
αυτο το ξερω οτι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ της 1ης βαρδιας γιατι τοτε εδωσα εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Toτε θα ηταν στην 3η βαρδια (ώρα 17.00)
Παντως θα θεματα της 2ης βαρδιας για τα κινητα τηλεφωνα ειναι σιγουρα αυτα που εδωσα εγω τον Μαιο του 2008.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ρε σεις πειτε οτι δινω -που οντως δινω:p- Σαββατο (listening, το paper και το writing), τα προφορικα ποτε τα δινουμε? =/
Ξεεερω ξερω θα μαθω, αλλα θελω να ξερω απο τωρα. :zilia::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα τα δωσεις λίγο πριν ή λιγο μετα τα γραπτα.
Ακριβης ημερομηνια δεν υπαρχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Αχα, και παλι ευχαριστω εγω το ασχετο. :xixi::p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eλα βρε συ σιγα την ασχετοσυνη σου;)
Αντε τωρα καλο διαβασμα για να χουμε Top Marks!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george94

Νεοφερμένος

Ο george94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγω θα δοσω μαιο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαλη επιτυχια και σε σένα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TNS

Νεοφερμένος

Ο Στράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Εγώ έδωσα το Μάη για το ECPE. Πότε θα παραλάβω το πιστοποιητικό γιατί πρέπει να το καταθέσω μέχρι τέλος Οκτώβρη στη γραμματεία της σχολής μου για να πάρω απαλλαγή από τα αγγλικά δεδομένου ότι δεν έχω παραλάβει κάποια από τις εξουσιοδοτήσεις που αναφέρατε και έδωσα μέσω ΕΥΡΩΓΝΩΣΗΣ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
To πιστοποιητικο σου θα το παραλαβεις μεχρι τα τελη Οκτωβρη.
Αφου δεν εδωσες μεμονωμενος αυτα με τις εξουσιοδοτησεις κλπ θα τα αναλαβει η Ευρωγνωση.
Αν τωρα δεν το λαβεις μεχρι τοτε το πιστοποιητικο σου, τα επισημα αποτελεσματα που σου ταχυδρομηθηκαν ελπίζω να αρκούν για μια εστω και προσωρινη λυση.:D
Για οτιδηποτε αλλο μην διστάσεις...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ρε σεις ασχετο στο writing του ECCE ξερει κανεις ποσα χρονια εχει να πεσει περιγραφη ανθρωπου? :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Ρε σεις ασχετο στο writing του ECCE ξερει κανεις ποσα χρονια εχει να πεσει περιγραφη ανθρωπου? :p



απο το μάιο του 2006 όταν ζήτουσαν τη περιγραφη του καλύτερου μας φιλου...(τελείως άκυρο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Οχι ρε, οχι αυτο.
Να περιγραψεις ξερωγω ενα ατομο που πιστευεις οτι κανει για μια θεση σε ενα κολλεγιο πχ, και γιατι (προσοντα που εχουν σχεση, στοιχεια χαρακτηρα που επισης εχουν σχεση κλπ).
Μου εδωσε σημερα η αγγλικου μου φωτοτυπιες γι' αυτο το θεμα, αλλα μου ειπε οτι πεφτει σπανια.
Γι' αυτο ρωταω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Toν Μαιο του 2000 ειχε πεσει ενα τετοιο θεμα για να περιγραψεις ενα φιλο που εχει τα καταλληλα προσοντα για να παει σε ενα Exchange program.
Oπως σωστα τονισε η καθηγητρια σου τετοιου ειδους θεματα πεφτουν σπανια.
Πιο πολυ πεφτουν εκθεσεις γνωμης πανω σε ενα θέμα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
ιδου το το προφ
-----------------------------------------
και ιδου το λόουερ(με το παλιο συστημα, χωρις την ασημένια σφραγιδα):iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Που τα βρήκες ρε θηρίο;:P
Μισο να σας ανεβασω και το ECCE με την ασημενια σφραγιδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top