Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2009

Ποιά εξέταση του Michigan δίνετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μα εγραφες Listening ρε συ...:P
Θα γινει σε διαφορετικη ημερομηνια όπως ξερεις από 21 Νοεμβρίου έως 16 Δεκεμβρίου 2009.

Καλη επιτυχία και καλα αποτελέσματα παιδια και μην μασάτε!!!
Ποιοι άλλοι δίνετε τωρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
η αδερφη μου δινει το E.C.C.E.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλη επιτυχια και σε αυτην.:no1:
Κανενας αλλος παιδες για ECCE/ECPE?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
και εγω δινω το ECCE το Νοεμβριο!!!








:thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εγώ δίνω Ecce τον Δεκέμβρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαλη σας επιτυχια παιδιά!:no1:
ΕCCE ειναι το Δεκεμβρη και οχι το Νοεμβρη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Kαλη σας επιτυχια παιδιά!:no1:
ΕCCE ειναι το Δεκεμβρη και οχι το Νοεμβρη!:)


sorry,μπερδευτικα!!:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Never mind!
Οι εγγραφες συνεχιζονται μεχρι 02/10/2009.
Καλη επιτυχια σε όλους!
Καποιος αλλος που να δίνει Νοεμβρη-Δεκεμβρη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
teol γεια χαρα! κανα νεο για τα πιστοποιητικα ecpe??? αντε πια 2 μηνες περασαν! μηπως τα ξεχασαν?!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Σε μένα ήρθε χθες γράμμα για ecpe ότι μπορώ να πάω από Μασσαλίας να το πάρω το χαρτί. Αν ζητήσεις να στο στείλουν σπίτι δεν παίζουν έξοδα για το γράμμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σημερα και μενα μου ηρθε η εξουσιοδοτηση...
Οποιος θελει να το παρει απο τα γραφεια τους περνάει με την ταυτοτητα του απο εκει και το παιρνει.
Αλλιως στελνει συστημενα την επιστολη μαζι με φωτοτυπια ταυτοτητας στην διευθυνση που υποδυκνύει και σε 1 βδομαδα το πολυ στέλνουν ταχυδρομικα και συστημενα το πιστοποιητικο!
Φυσικα και δεν χρεώνεσαι με τα έξοδα αποστολής πτυχιου!
Αυτο θα έλειπε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
omg! ποτε τα πιστοποιητικα ecpe θα εχουν σταλει 100% στα φροντηστηρια? ή εχουν σταλει ηδη?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tα πιστοποιητικα ηρθαν στην Ελλαδα απο την Τεταρτη και ηταν διαθεσιμα απο την Πεμπτη.
Θεωρητικα ενας υποψηφιος ή ενα φροντιστηριο παει τωρα στα γραφεια τους θα τον δωσουν το/α πιστοποιητικο/α.
Ολοι οι αλλοι με το που στειλουν την αιτηση-εξουσιοδοτηση εντος μιας βδομαδας θα λάβουν το πιστοποιητικό τους ταχυδρομικώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Tα πιστοποιητικα ηρθαν στην Ελλαδα απο την Τεταρτη και ηταν διαθεσιμα απο την Πεμπτη.
Θεωρητικα ενας υποψηφιος ή ενα φροντιστηριο παει τωρα στα γραφεια τους θα τον δωσουν το/α πιστοποιητικο/α.
Ολοι οι αλλοι με το που στειλουν την αιτηση-εξουσιοδοτηση εντος μιας βδομαδας θα λάβουν το πιστοποιητικό τους ταχυδρομικώς.
Δηλαδη αν παω τωρα στο φρο μου θα μου δωσει το πιστοποιητικο?
ειναι σιγουρο οτι τα χουν παραλαβει? ειμαι στη Ροδο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Σημερα και μενα μου ηρθε η εξουσιοδοτηση...
Οποιος θελει να το παρει απο τα γραφεια τους περνάει με την ταυτοτητα του απο εκει και το παιρνει.
Αλλιως στελνει συστημενα την επιστολη μαζι με φωτοτυπια ταυτοτητας στην διευθυνση που υποδυκνύει και σε 1 βδομαδα το πολυ στέλνουν ταχυδρομικα και συστημενα το πιστοποιητικο!
Φυσικα και δεν χρεώνεσαι με τα έξοδα αποστολής πτυχιου!
Αυτο θα έλειπε!

εγώ όμως, όταν έστειλα την εξουσιοδότηση χθες, γιατί πλήρωσα????:jumpy:
συστημένο ήθελαν να το στείλουμε!!! άρα πληρώνεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Mπορεις και να την στειλεις και με φαξ...:P
Αμαν κατευθείαν και συ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
teol αν παω τη δευτερα στο φροντηστηριο μου θα το εχουν το πιστοποιητικο ή αδικα θα παω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Mπορεις και να την στειλεις και με φαξ...:P
Αμαν κατευθείαν και συ...:P

με φαξ την απορρίπτουν! το γράφει καθαρά..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
teol αν παω τη δευτερα στο φροντηστηριο μου θα το εχουν το πιστοποιητικο ή αδικα θα παω??

Θα πας άδικα.
Μην βιαζεσαι πολύ αγόρι μου.
Την αλλη βδομαδα πήγαινε.Κατσε να τα παρουν σιγα-σιγα!;)
με φαξ την απορρίπτουν! το γράφει καθαρά..:xixi:
Εμενα μου την δέχτηκαν και την Παρασκευη μου έστειλαν και το πιστοποιητικο.
Απο Δευτερα θα μου ρθει.
Ασχετα τι λέει.Και οτι δεν θα δινανε αποτελεσματα απο το τηλεφωνο ελεγαν αλλα το 30% των υποψηφιων απο το τηλεφωνο τα μαθανε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Καλημέεεερα και καλό μήνα!Και ναι,δίνω και εγώ τον δεκέμβρη!τα γραπτά από οσο ξέρω ειναι 12/12 για lower....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top