Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2013

eleni1992

Νεοφερμένος

Η eleni1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ακομα δεν με εχει παρει ο καθηγητης μου.......... :(

Ξεκολλα οχι! Μαλλον ακομη δε θα ειδαν οτι βγηκαν ;)
και εμένα ακόμα να με πάρουν τηλ.....

αύριο εμεισ θα μπορούμε να τα δούμε στισ 9 το πρωί ή απο τις 12 το βράδι και μετά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria.Bb

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
SP: LP
WR: LP
GCVR: P
LIST: FAIL! :P

αν κόπημα οριακά στο listening.. τζιζαςκ
(εκτός θέματος τώρα) Έδινα πρώτη φορά και χωρίς advance, σκέφτομαι να δώσω ξανά το Νοέμβρη. Λέτε να πάω ξανά φροντ. ή μόνη μου; (εξαρτάται και από το μαθητή, βεβαίως-βεβαίως..)

ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ & ΣΕ ΟΛΕΣ!!! :D

Εγώ έδινα δεύτερη φορά τώρα και κόπηκα οριακό στο listening.. η γνώμη μ είναι πως αν το προβλημά σου είναι το ακουστικό μέρος μπορείς να κατεβάζεις σειρές και ταινίες απο το ιντερνετ και να εξασκήσε.. αλλα αν νομίζεις ότι έχεις πρόβλημα με την γραμματική κι αυτά πήγαινε φρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Η καθηγήτρια μου είπε πως κολλάει το σύστημα άρα ίσως γιαυτό καθυστερούν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
και ναι με ψαρωσες!!!!!!!! :P

Είχες μείνει λίγο "κόκκαλο" μπροστά στην οθόνη ε; :P χααχχαχαχα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Είχες μείνει λίγο "κόκκαλο" μπροστά στην οθόνη ε; :P χααχχαχαχα:clapup:

και ανοιχτο στομα και γουρλωμενα ματια παρακαλω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yellowsoldier

Νεοφερμένος

Ο yellowsoldier αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
και εγω Μαρια εδωσα περυσι ecce και φετος ecpe χωρις advance και καλυψα 2 χρονια σε 1 αλλα τω πηρα PASS
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους και κυρίως για την προσπάθειά σας. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yellowsoldier

Νεοφερμένος

Ο yellowsoldier αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Exam Results

Examination: ECPE MAY 2013
Final: P
ORAL: LP
LST: LP
LST Score: 670
GCRV: LP
GCRV Score: 710
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations

Θερμά συγχαρητήρια! :clapup:
E
Ευχαριστω αδερφε εφυγε ενα βαρος απο πανω μου!

Αγωνιαααα ρε. Yellowsoldier πώς τα ειχες παει? το περιμενες? Συγχαρητηρια!!!!!! :)
Εγω ελεγα οτι και ενα D να εχω δεν με ενοιαζε αρκει να το επαιρνα και τελικα το πηρα με B και εκεινη την μερα 19 Μαιου εδωσα τα γραπτα με 38.5 πυρετο και μετα πηγα κατευθειαν νοσοκομειο γιατι ψηνομουν. Για αυτο λοιπον ειναι μια δικαιωση για εμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aliki89

Νεοφερμένος

Η aliki89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Και εγώ το πήρα. Συγχαρητήρια σε όσους το πήραν αλλά και εκείνοι που δεν το πήραν να μην στεναχωριούνται. Την επόμενη σίγουρα θα το πάρουν. Υπάρχουν τόσα πράγματα στην ζωή πιο σοβαρά και σημαντικά που αυτό είναι πταίσμα μπροστά τους.

Ακούστε βλακεία, μια συμμαθήτριά μου στα αγγλικά δεν το πήρε για ΜΙΑ απάντηση!!! Πολύ χαζομάρα τους αυτό, να αφήνουν παιδιά για μια απάντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yellowsoldier

Νεοφερμένος

Ο yellowsoldier αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Πηρα και εγω το ECPE παιδια! Βαθμοι απο οτι μου ειπε η καθηγητρια οχι πολυ ηψηλοι , αλλα το πηρα αυτο με νοιαζει:D
ναι ρε ποιος πολυ νοιαζεται για τους βαθμους? το πτυχιο να παρουμε στα πτυχια σε ξενες γλωσσες ειδικα ecpe δεν φαινεται αν το παρεις με b η με c εκτος αν το παρεις με A συγχαρητηριαα!!! ειμαι πολυ χαρουμενος σημερα

Και εγω το πηραααα:D:D:D Σε ολα low pass αλλα who cares :P
nobody cares αρκει που το περασαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και εγω Μαρια εδωσα περυσι ecce και φετος ecpe χωρις advance και καλυψα 2 χρονια σε 1 αλλα τω πηρα PASS
το*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημήτρης Τσ.

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης Τσ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
SP: LP
WR: LP
GCVR: P
LIST: FAIL! :P

αν κόπημα οριακά στο listening.. τζιζαςκ
(εκτός θέματος τώρα) Έδινα πρώτη φορά και χωρίς advance, σκέφτομαι να δώσω ξανά το Νοέμβρη. Λέτε να πάω ξανά φροντ. ή μόνη μου; (εξαρτάται και από το μαθητή, βεβαίως-βεβαίως..)

ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ & ΣΕ ΟΛΕΣ!!! :D

Εγω προτεινω μονη σου
Για το listening κατεβασε ταινειες και σειρες με αγγλικους ή καθολου υποτιτλους..
Εγω αυτο εκανα και πηρα 900/1000 :clapup:
Good luck :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnna8

Νεοφερμένος

Η kwnna8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
κι εγώ το πέρασα!!
Examination: ECPE MAY 2013
Final: P
ORAL: LP
LST: BF
LST Score: 630
GCRV: P
GCRV Score: 780
WRI: P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Από πότε δίνουν ακριβές σκορ σε lst και gcvr; Στο listening τις δίνουν τις ερωτήσεις στο τρίτο μέρος; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni1992

Νεοφερμένος

Η eleni1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Το πήρααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MsBonita31

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariah αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Κι εγω περασαα!! Πηρα το αιμα μου πισω! Με ειχαν κοψει στο advanced στην εκθεση και τρ πηρα pass:D
Congrats σε ολους μας!!! Και σε οσους δν τ πηραν! Αρκει που προσπαθησατε!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niki d

Νεοφερμένος

Η Niki d αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Από πότε δίνουν ακριβές σκορ σε lst και gcvr; Στο listening τις δίνουν τις ερωτήσεις στο τρίτο μέρος; :p

Ναι τις δίνουν. Παλιά δεν τις έδιναν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DeMoN7

Νεοφερμένος

Ο DeMoN7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Να ρωτησω...εγω που εχω B σε GCVR,Writing και C σε speaking Και listening (για 10 μορια οχι B) overall τι βαθμο εχω? B ή C ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας! :) Listening, όντως, μπορώ να εξασκηθώ και μόνη μου. GCVR, δεν είχα ποτέ prob. Ούτε writing αλλά με ανησύχησε το lp... speaking χρειάζομαι partner και κάποιον να με διορθώνει.. φροντι, here I come again! Αλλά θα το συζητήσω και με τις καθηγήτριές μου. thanks και πάλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yellowsoldier

Νεοφερμένος

Ο yellowsoldier αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Από πότε δίνουν ακριβές σκορ σε lst και gcvr; Στο listening τις δίνουν τις ερωτήσεις στο τρίτο μέρος; :p
ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tribbiani

Νεοφερμένος

Ο Tribbiani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους παίδες!!! :clapup: Άντε να δούμε και εμείς οι υπόλοιποι βαθμούς αύριο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top