Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2013

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Όταν είναι να βγουν τα αποτελέσματα έρχεται μήνυμα στο κινητό των καθηγητών που μας ενημερώνει για την ακριβή ώρα ανακοίνωσής τους. Ακόμα δεν μας έχουν στείλει τίποτα, οπότε δε μπορεί να ανακοινωθούν αύριο. Πάντα προηγείται αυτή η ενημέρωση.
Καλά αποτελέσματα σε όλους!

Είπα μήπως το πετύχαινα για να εκπλαγούν οι υπόλοιποι αλλά δεν πέτυχε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grape

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
...εγώ πάντως το κόβω για Παρασκευή...και πέρσι γύρω στις 8-10 είχαν ανακοινωθεί..Υπομονή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria.Bb

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
...εγώ πάντως το κόβω για Παρασκευή...και πέρσι γύρω στις 8-10 είχαν ανακοινωθεί..Υπομονή!

μέχρι την Παρασκευή είναι πολύς καιρός :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnna8

Νεοφερμένος

Η kwnna8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ΠέρΙσυ είχαν βγει 10 Αυγούστου δηλαδή παρασκευή!!σαν σε 3 μέρες δηλαδή!βέβαια το γεγονός πως φέτος δώσαμε 1 εβδομάδα νωρίτερα εξετάσεις και πάλι τα καθυστερούν είναι απορίας άξιο...τι να πω..εγώ πιστεύω πως μπορεί να τα βγάλουν κι αύριο μεθαύριο...όπως και να χει το άγχος κι η αβεβαιότητα μένει οπότε λίγο υπομονή και καλή επιτυχία σε όλους!!συνήθως πάντως οι ανακοινώσεις βγαίνουν μεσημέρι μετά τις 3..οπότε ας περιμένουμε λίγες ώρες και σήμερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexhskov

Νεοφερμένος

Ο alexhskov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πηρα τηλ. ξανα και μου ειπαν μεχρι την Παρασκευη θα εχουν αναρτηθει. Αντεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yellowsoldier

Νεοφερμένος

Ο yellowsoldier αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
αντε να βγουνε!!! Πω εστω και με 3 C και ενα D να το παρω το ECPE δεν θελω ουτε καν βαθμο... βασικα ποιος θελει :P αρκει να περασουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnna8

Νεοφερμένος

Η kwnna8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κι εγώ παιδιά μακάρι να το έχω περάσει έστω κι οριακά με ένα bf γιατί τις άλλες 2 φόρες πάλι οριακά είχα κοπεί στο ακουστικό...αυτή τη φορά όμως εκτός του γνωστού άγχους που έχουμε όλοι με το ακουστικό ψιλοφοβάμαι μην έχω τελικά καμιά στραβή στην έκθεση...πόσο πιθανό είναι να σε κόψει έστω και με Bf στην έκθεση ενώ η δομή είναι άρτια κι ι έκταση αρκετή"(2 σελίδες γεμάτες_) ενώ το μοναδικό foul αν είναι foul είναι πως πιθανώς να ανέπτυξα και πράγματα παραπάνω από όσο θα έπρεπε??ή έστω κι ένα low pass στο βάζουν και όγω αξιοπρεπούς προσπάθειας?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marelpol

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Κι εγώ παιδιά μακάρι να το έχω περάσει έστω κι οριακά με ένα bf γιατί τις άλλες 2 φόρες πάλι οριακά είχα κοπεί στο ακουστικό...αυτή τη φορά όμως εκτός του γνωστού άγχους που έχουμε όλοι με το ακουστικό ψιλοφοβάμαι μην έχω τελικά καμιά στραβή στην έκθεση...πόσο πιθανό είναι να σε κόψει έστω και με Bf στην έκθεση ενώ η δομή είναι άρτια κι ι έκταση αρκετή"(2 σελίδες γεμάτες_) ενώ το μοναδικό foul αν είναι foul είναι πως πιθανώς να ανέπτυξα και πράγματα παραπάνω από όσο θα έπρεπε??ή έστω κι ένα low pass στο βάζουν και όγω αξιοπρεπούς προσπάθειας?????
Κι εγώ έσι φοβόμουνα πέρσι ότι είχα αναπτύξει κάποια πράγματα παραπάνω χωρίς να χρειάζεται αλλά τελικά πήρα Pass που είχα πάρει μία φορά όλη κι όλη στο φροντιστήριο .:P Οπότε μη φοβάσαι ;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni1992

Νεοφερμένος

Η eleni1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
παιδια βγηκε ανακοίνωση για το BCCE και το ALCE...αυτά δεν εχουν καμια σχέση με το proficiency ECPE..σωστα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KotCoC100

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KotCoC100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Άρα θα περάσει και αυτή η εβδομάδα με το BCCE & ALCE, οπότε την άλλη εβδομάδα για ECPE απ' ότι βλέπω... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geo15

Νεοφερμένος

Ο Geo15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ε οχι και απο αλλη βδομαδα!!!! Ειπαν εως Παρασκευη... ας ελπισουμε το συντομοτερο δυνατων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KotCoC100

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KotCoC100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Ε οχι και απο αλλη βδομαδα!!!! Ειπαν εως Παρασκευη... ας ελπισουμε το συντομοτερο δυνατων....
Hellenic American Union
May 2013 ECPE results are expected to be made available within the week. Please visit https://www.hau.gr/ for updates!

καινούργια ανακοίνωση μόλις τώρα στη σελίδα στο φβ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marelpol

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Άρα θα περάσει και αυτή η εβδομάδα με το BCCE & ALCE, οπότε την άλλη εβδομάδα για ECPE απ' ότι βλέπω... :/
Δεν νομίζω .. από την ΗAU είπαν ότι μέχρι Παρασκευή θα έχουν βγει ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KotCoC100

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KotCoC100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Δεν νομίζω .. από την ΗAU είπαν ότι μέχρι Παρασκευή θα έχουν βγει ...
Ναι αν δεις την απάντησή μου πριν από τη δικιά σου τώρα θα δεις... :)
Δεν μπορώ άλλο να περιμένω... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marelpol

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Ναι αν δεις την απάντησή μου πριν από τη δικιά σου τώρα θα δεις... :)
Δεν μπορώ άλλο να περιμένω... :(
Πριν δεν μου την εμφάνιζε ...:hmm: :P Έλα ... υπομονήη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni1992

Νεοφερμένος

Η eleni1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
έχει η hau σελιδα στο fb?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geo15

Νεοφερμένος

Ο Geo15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αμαν! Τωρα που ειδα το ποστ στο φβ με επιασε τετοιο ανχος!!!!! Ας εχουμε ολοι καλη επιτυχια! Πρεπει να μας περασουν ολους μονο και μονο για το ανχος και την αγωνια που περναμε μεχρι να τα βγαλουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KotCoC100

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KotCoC100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Πριν δεν μου την εμφάνιζε ...:hmm: :P Έλα ... υπομονήη :D
Αυτό κάνουμε εδώ και μήνες... Του Cambridge τέλη Ιουνίου είχαν βγει και έχει ολοκληρωθεί και η διανομή των πτυχίων και η HAU ακόμα μας βγάζει τη ψυχή για τα αποτελέσματα... Τελικά αυτό το "Hellenic" στο όνομα της ένωσης την έχει χαλάσει πολύ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni1992

Νεοφερμένος

Η eleni1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
αααα την βρήκα!!! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marelpol

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top