Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2013

alexhskov

Νεοφερμένος

Ο alexhskov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Θα μας σκασει η HAU. Οσα και να ειναι τα γραπτα , 2 1/2 μηνες παραειναι πολλοι. Μονο μια εκθεση εχουν να διορθωσουν ανθρωποι, ολα τα αλλα ειναι απο υπολογιστη σε αντιθεση με το CPE. Τελοσπαντων αφου εχουμε αναμεινει τοσο καιρο, οι 2-3 μερες που εχουν μεινει δεν ειναι τιποτα. Τουλαχιστον να ευχομαστε να αξιζει αυτη η αναμονη κ να εχουμε ολοι τα επιθυμητα αποτελεσματα και να εχουμε μια ηρεμη συνεχεια του καλοκαιριου. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni1992

Νεοφερμένος

Η eleni1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Η ανακοίωση βγαίνει πάντα μια μέρα πρίν τα αποτελέσματα ή υπάρχει περίπτωση η ανακοίνωση να βγει την ίδια μερα με τα αποτελέσματα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domigr

Νεοφερμένος

Ο domigr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
μια μερα πριν τα αποτελεσματα βγαινει η ανακοινωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

yellowsoldier

Νεοφερμένος

Ο yellowsoldier αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ΚΑΙ ΜΕ 3 C ΚΑΙ ΕΝΑ D ΕΠΙΤΥΓΧΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ECPE.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Να ρωτησω, θεωρητικα μετα απο 3 μηνες βγαινουν για το ecce ; Γενικη ερωτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yellowsoldier

Νεοφερμένος

Ο yellowsoldier αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
θεωρητικα... :P

αλλα περυσι απ'οτι θυμαμαι πρωτα βγηκε το ECPE και μετα το ΕCCE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domigr

Νεοφερμένος

Ο domigr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
νομιζω παντα βγαινει πρωτα το ecce...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterix

Νεοφερμένος

Ο lefterix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εχει ξαναδωσει κανείς πάνω από 2 φορές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yellowsoldier

Νεοφερμένος

Ο yellowsoldier αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
οχι και δεν το ελπιζω φιλε :P (ασχετο) στα προφορικα πως τα πηγατε? εγω μπηκα με εναν που απο την αρχη ηταν αντιδραστικος χτυπωντας τα χερια στο τραπεζι και λεγοντας "it can't be" απαντωντας στα ελληνικα οταν μας χαιρετισαν οι εξεταστες! "αι καλο καλοκαιρι" ακομα και η εξεταστρια του ειπα οτι θα ηταν προτιμοτερο να αποκρινεται στα αγγλικα.Συγκεκριμενα ξεκινησα πρωτος παρουσιαζοντας τα πλεονεκτηματα της επιλογης μου υποδεικνυοντας την ως την πλεον ιδανικη (που αυτο πρεπει να κανουμε).Μεχρι εκει ολα καλα, ομως οταν μιλησε ο συνυποψηφιος μου αντι να αντιπροτεινει καταριπτοντας την προταση μου και να προσπαθησει να παρουσιασει την δικη του σαν ιδανικη αυτος αρκεστηκε στο να συμφωνησει κατευθειαν μαζι μου!!!! Επειτα εγω για να συμπληρωθει ο απαραιτητος χρονος ξαναανεφερα το μειονεκτημα της επιλογης μου προσπαθωντας να τον κανω να καταλαβει εμμεσα την δομη του προφορικου και να μιλησει και αυτος για τα καλα της επιλογης του!Και τι μου απαντησε ρε παιδια? (με επιθετικο τονο και σε μετρια αγγλικα) " μα εσυ πριν απο 2 λεπτα ειπες οτι αυτο δεν ειναι μεγαλο μειονεκτημα!!!!!! ΔΗΛΑΔΗ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ @@@ ΟΛΑ (ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ) ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΗΡΕΑΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΔΙΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΔΟΜΗ ΤΟΥ ECPE ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ. ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΠΙΣΤΑ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΡΟΦΟΡΙΚΟΥ! ΕΙΠΑ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΤΙ ΛΕΕΙ ΚΑΘΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ ΚΛΠ. ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ SHALL I GO FIRST ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΡΤ, ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΤΗΣΕΙ... (ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ)

ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΠΗΚΕ ΜΕ ΕΝΑΝ ΤΥΠΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣΥΝΗ ΤΟΥ(?) ΕΛΕΓΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ... "ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΠΗΡΕΣ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΣΟΥ". ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ ΤΟΥΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΠΡΟΦΟΡΙΚΟ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΕΝΑΣ-ΕΝΑΣ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΑΠΟΔΙΔΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ! ΟΠΩΣ ΣΤΟ MSU

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΦΙΛΕ ΛΕΥΤΕΡΗ ΠΕΡΥΣΙ ΕΔΩΣΑ ECCE ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΑ ΤΟ ECPE... ΣΤΟ ΕCCE ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΗΓΑ ΑΘΛΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ Β ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΟ ECPE.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterix

Νεοφερμένος

Ο lefterix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
καλη επιτυχια.ολα καλα θα πανε.ας ειμαστε αισιοδοξοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά :)
Εγώ ετοιμάζομαι για το ECPE του Νοεμβρίου και έχω τρομερό άγχος για τα προφορικά. :worry: Είμαι ο μόνος που δυσκολεύομαι σε αυτή την ενότητα ή υπάρχουν και άλλοι; Πραγματικά δεν ξέρω δηλαδή πως να συμπληρώσεις όλο αυτό το χρόνο που σου δίνεται, τι παραπάνω να πω κλπ. κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iron

Νεοφερμένος

Ο Iron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Φιλε εγω εδωσα δευτερη φορα περιμενω τωρα αποτελεσματα...
Και εγω αδυνατο σημειο προφορικα αν και με κοροιδευαν....κατα τη γνωμη μου δεν σε κοβουν ..πολυ σπανια δν πρεπει να πεις λεξη...γιατι πρωτων στατιστηκα και μονο ειναι παρα πολυ ελαχιστο το ποσοστο και δευτερον οτι βαθμολογητε απο ανθρωπινο χερι συνηθως σου δινει ευκαιρια για να περασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Καλημεραααα! τι εγινεεεε???? θα βγουνε ποτε??!?!?!?! σκασαμε!!!!! και ας ξερω το αποτελεσμα :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MsBonita31

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariah αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Προς τ παρων καμια ανακοινωση.. Οποτε ουτε αυριο βλεπω να βγαινουν!! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domigr

Νεοφερμένος

Ο domigr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
μπορει να βγει ανακοινωση μεχρι το μεσημερι αν και εγω πιστευω θα βγει αυριο η ανακοινωση και θα βγουν την τεταρτη τα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MsBonita31

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariah αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Κι εγω τ ιδιο πιστευω..ελπιζω τουλαχιστον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valentina_p

Νεοφερμένος

Η valentina_p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
) στα προφορικα πως τα πηγατε? εγω μπηκα με εναν που απο την αρχη ηταν αντιδραστικος χτυπωντας τα χερια στο τραπεζι και λεγοντας "it can't be" απαντωντας στα ελληνικα οταν μας χαιρετισαν οι εξεταστες! "αι καλο καλοκαιρι" ακομα και η εξεταστρια του ειπα οτι θα ηταν προτιμοτερο να αποκρινεται στα αγγλικα.

Εσύ όλα εντάξει τα έκανες, οπότε δε θα πρέπει ν' ανησυχείς.
Έχεις ένα δίκιο οτι θα ήταν πιο εύκολο ίσως για τους υποψηφίους να εξετάζονται ένας- ένας, αλλά είναι θέμα όγκου εξεταζομένων, πιστεύω. Βρήκαν αυτή τη φόρμουλα για να εξετάζουν περισσότερα άτομα σε λιγότερο χρόνο, και αυτό τους βολεύει, οπότε το κρατάνε. :hmm:

Εννοείται πως σε καμία περίπτωση δεν ήταν δική σου δουλειά να εξηγήσεις στον άλλον τη δομή της εξέτασης, αλλά η δική του επίδοση δεν επηρεάζει τη δική σου. Don't worry! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yellowsoldier

Νεοφερμένος

Ο yellowsoldier αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
το ελπιζω Βαλεντινα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria.Bb

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Μην αγχώνεστε άδικα ;) ότι έγινε, έγινε
Καλή επιτυχία σε όλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni1992

Νεοφερμένος

Η eleni1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
τίποτα ακομα?????????ποοοοο τα νεύρα μου.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top