Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2013

domigr

Νεοφερμένος

Ο domigr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
φτου γαμωτο εγω θα παω διακοπες στις 14..βλεπω να ακυρωνω τα εισητηρια :P καλα αποτελεσματα σε ολους ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

marakibo

Νεοφερμένος

Η marakibo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
για το ecce εχουμε κανενα νεο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsaris96

Νεοφερμένος

Ο kotsaris96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Βασικά όταν πήρα τηλέφωνο στην HAU μου είπαν και για ECCE και ECPE το πρώτο δεκαήμερο.....αλλά μάλλον το επόμενο Π-Σ-Δ είναι το πιθανότερο!!!! Καλά μας αποτελέσματα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Άντε να παίρνουμε σειρά και΄μεις του Νοέμβρη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
και εμενα Νοεμβρη με βλεπω παλι..
Λογικα θα βγουν προς Παρασκευη του ecpe!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peggy13

Νεοφερμένος

Η peggy13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα!!! Μηπως ξερετε ποτε περιπου θα βγουν τα αποτελεσματα γιατι κοντευω να σκασω??? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domigr

Νεοφερμένος

Ο domigr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
ειπαμε ή αυτη ή την αλλη βδομαδα..λογικα την αλλη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

peggy13

Νεοφερμένος

Η peggy13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ!!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valentina_p

Νεοφερμένος

Η valentina_p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Να ρωτήσω, πήρε κανείς τηλέφωνο στην Hau ή υποθέτουμε πότε θα βγουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Μέχρι την Παρασκευή θα έχουν αναρτηθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Έτσι πιστεύω κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Μέχρι την Παρασκευή θα έχουν αναρτηθεί.

Η πληροφορία είναι από την HAU.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnna8

Νεοφερμένος

Η kwnna8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σας κι από εμένα...τελικά την παρασκευή λέει η Hau σίγουρα για το ecpe??επίσης το ecpe θα βγει πριν από το ecce??γίνεται αυτό?πάντως καλά μας αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_98

Νεοφερμένος

Ο Nikos_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
βγήκαν για ECCE πριν απο λίγα λεπτά :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Πού βγήκαν?

Στην ιστοσελίδα λέει

The results for the University of Michigan May 2013 ECCE will be available as follows:

For Language Schools, at Orfeas: July 31, 2013
For individual candidates, on the Hellenic American Union website: July 31, 2013
For all candidates, on the Hellenic American Union website: August 2, 2013
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_98

Νεοφερμένος

Ο Nikos_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Πού βγήκαν?

Στην ιστοσελίδα λέει

The results for the University of Michigan May 2013 ECCE will be available as follows:

For Language Schools, at Orfeas: July 31, 2013
For individual candidates, on the Hellenic American Union website: July 31, 2013
For all candidates, on the Hellenic American Union website: August 2, 2013

Ναι αυτό εννοούσα :/
ο,τι και καλά βγήκε ανακοίνωση
εντάξει υπομονή τώρα μέχρι αύριο
αύριο θα ξέρουμε ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MsBonita31

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariah αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Βγηκε ανακοινωση του ecce πριν απο το ecpe? Καθε χρονο μας εκλησσει αυτη η hau!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 316543

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι υποψηφιοι που εχουν δωσει με καποιο φροντιστηριο θα πρεπει να περιμενουν ενημερωση απο τους καθηγητες τους, ή μπορουν να μπουν και εκεινοι στη σελιδα της hau?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_98

Νεοφερμένος

Ο Nikos_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Οι υποψηφιοι που εχουν δωσει με καποιο φροντιστηριο θα πρεπει να περιμενουν ενημερωση απο τους καθηγητες τους, ή μπορουν να μπουν και εκεινοι στη σελιδα της hau?

αα δεν ξέρω να σου πω
επειδή και εγώ με φροντηστήριο έχω δώσει λεεί πως αύριο θα είναι διαθέσιμα και για τους ιδιοκτήτες των φροντηστηρίων και για τους συμμετέχοντες που δίνουν μόνοι τους
εγώ πάντως θα δοκιμάσω αύριο με τον κωδικο μου απο το χαρτί της HAU αμα μου βγάλει τα αποτελέσματα μου έχει καλώς άμα όχι θα περιμένω με αγονία τηλεφώνημα απο το φροντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domigr

Νεοφερμένος

Ο domigr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
λογικο να βγουν πρωτα τα αποτελεσματα του ecce αφου πρωτα αυτο εδωσαν..αντε να δουμε το ecpe ποτε θα βγει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top