Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2013

kotsaris96

Νεοφερμένος

Ο kotsaris96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Με κάθε επιφύλαξη γιατί δεν έχω δει τα θέματα ιδίοις όμμασι, νομίζω ότι και τα δύο θέματα που είχαν σχέση με νέους ήταν opinion essays. Μπορούσες να εξετάσεις και τις δύο πλευρές του θέματος αν ήθελες, αλλά δεν ήταν απαραίτητο, μπορούσες απλά να πεις τη γνώμη σου.
Όντως, έτσι ήταν!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

radiophonic

Νεοφερμένος

Ο radiophonic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
τροπο βαθμολοιας ; τι εννοεις; γραμματικη,λεξιλογιο και εκφραση εννοεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ότι το practice γράφεται με c σας το είπαν? :P
Σοβαρά πάντως, δεν εξηγούν όλοι οι καθηγητές τέτοιες "λεπτομέρειες", μερικοί δεν ξέρουν καν τον τρόπο βαθμολογίας. Υπάρχει μεγάλη παραπληροφόρηση.
Μας το'παν.
Απλώς είναι κλασσικό μου λάθος :hehe:
Ναι,μάλλον ζω σε΄να κόσμο δικό μου.:|

τροπο βαθμολοιας ; τι εννοεις; γραμματικη,λεξιλογιο και εκφραση εννοεις;
Εννοώ την βάση σε κάθε part,πότε έχεις περάσει με HP,πότε με LP κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melechha

Νεοφερμένος

Η Melechha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά κ εγω έδωσα σήμερα το ecpe. Εκθεση έγραψα πολυ καλη και εξίσου καλα τα πήγα στο gcvr όπου το λεξιλόγιο ηταν απροσδόκητα βατό. Αυτο που δεν ξέρω πως τα πήγα ειναι το listening. Τα έχασα απο το άγχος μου λιγο κ το πρώτο μέρος μου φάνηκε αρκετά πιο δύσκολο απο τα τεστ που έχω κανει. Μακάρι να έγραψα 33 τουλάχιστον !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsaris96

Νεοφερμένος

Ο kotsaris96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εννοώ την βάση σε κάθε part,πότε έχεις περάσει με HP,πότε με LP κλπ.[/QUOTE]
Αυτό νομίζω ο,τι δε χρειάζεται να αναφερθεί καν...όποιο βιβλίο Αγγλικών και αν ανοίξεις το αναφέρει...Βέβαια η έκθεση έχει τελείως υποκειμενικά κριτήρια για τη βαθμολόγηση της...κατά την ΤΑΠΕΙΝΗ μου γνώμη!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
δεν υπαρχει λογος να ανησυχειτε τοσο πολυ για τον τροπο βαθμολογησης αν εχετε γραψει ενα καλο κειμενο κλπ

στο κατω κατω η βαση για το πτυχιο ειναι αρκετα χαμηλα...
το οτι επιτρεπεται να εχεις ενα απο τα τεσσερα μερη berderland fail εμενα μου εκανε μεγαλη εντυπωση,,,μολις χθες το εμαθα(καλυτερα)

κανει τη ζωη μου πιο ευκολη... τα πραγματα ειναι απλα, το τεστ ειναι απο τα πιο δικαια που εχω δει , οποιος ξερει αγγλικα περναει, τοσο απλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
δεν υπαρχει λογος να ανησυχειτε τοσο πολυ για τον τροπο βαθμολογησης αν εχετε γραψει ενα καλο κειμενο κλπ

στο κατω κατω η βαση για το πτυχιο ειναι αρκετα χαμηλα...
το οτι επιτρεπεται να εχεις ενα απο τα τεσσερα μερη berderland fail εμενα μου εκανε μεγαλη εντυπωση,,,μολις χθες το εμαθα(καλυτερα)

κανει τη ζωη μου πιο ευκολη... τα πραγματα ειναι απλα, το τεστ ειναι απο τα πιο δικαια που εχω δει , οποιος ξερει αγγλικα περναει, τοσο απλα.

Σίγουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

radiophonic

Νεοφερμένος

Ο radiophonic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
δεν υπαρχει λογος να ανησυχειτε τοσο πολυ για τον τροπο βαθμολογησης αν εχετε γραψει ενα καλο κειμενο κλπ

στο κατω κατω η βαση για το πτυχιο ειναι αρκετα χαμηλα...
το οτι επιτρεπεται να εχεις ενα απο τα τεσσερα μερη berderland fail εμενα μου εκανε μεγαλη εντυπωση,,,μολις χθες το εμαθα(καλυτερα)

κανει τη ζωη μου πιο ευκολη... τα πραγματα ειναι απλα, το τεστ ειναι απο τα πιο δικαια που εχω δει , οποιος ξερει αγγλικα περναει, τοσο απλα.

το αρκετα χαμηλες οι βασεις μην το ξαναπεις γιατι ειναι λαθος ,το 65 % σε καθε μερος ειναι το πιο υψηλο που υπαρχει και δεν ειναι ευκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DeMoN7

Νεοφερμένος

Ο DeMoN7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
To Listening borderline fail στο ecpe μήπως ξέρετε ποσο είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Περίπου 61%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
γιατι ρε σεις... δηλαδη τι βαση επρεπε να εχει?

50 ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summertime1996

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η summertime1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
παιδια πειτε καμια απαντηση απο το listening ecpe των 13.30 οτιδηποτε θυμαστε.... εχω αγχωθει τρομερα... στα υπολοιπα ειμαι αρκετα ευχαριστημενη αλλα στο listening πρααγματικα δεν ξερωω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Γιατί οι άνθρωποι δεν θέλουν sustainable gardens? εγώ έβαλα because they arent pretty...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summertime1996

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η summertime1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
θυμασαι τι αλλες επιλογες ειχε? για να δω μηπως εβαλα κατι αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Την μία θυμάμαι που έλεγε ότι είναι ακριβοί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summertime1996

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η summertime1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
αα ναι κ την αλλη π ελεγε οτι απαιτει να ασχοληθουν οι πολιτες, αλλοο θυμασαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domigr

Νεοφερμένος

Ο domigr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
εγω παλι εβαλα επειδη ειναι ακριβοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summertime1996

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η summertime1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
πως σας φανηκε γενικα το listening? παντως θεωρω πως ειναι μεγαλο προσον για καποιον να εχει καλα scores στο listening

για πειτε θυμαστε αλλη απαντηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domigr

Νεοφερμένος

Ο domigr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
γενικα το listening μου φανηκε λιγο δυσκολο...σκεφτειται σε οτι τεστ εχω κανει 26 συνολο δεν κοπηκα σε κανενα listening και σχεδον παντα επερνα απο 37 και πανω..ειχα χτυπησει και 2 φορες 47..!!!αλλα το σημερινο ειδικα το 2ο part μου φανηκε δυσκολο δεν ξερω γιατι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

radiophonic

Νεοφερμένος

Ο radiophonic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 113 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top