Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ashbringer

Νεοφερμένος

Η Ashbringer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Starcraft 2??? Το αγοράσαμε με τον άντρα μου...θα γίνει πανικός στο Battle.net :)

Αν έχετε LP και πάνω σε κάποιο part γιατί να κάνετε αναβαθμολόγηση; χαζό δεν είναι; αναβαθμολόγηση να κάνετε αν έχετε κάπου BF ή F εκτός του Speaking που δυστυχώς δεν γίνεται τίποτα...επίσης ο antrikoc13 λέει κάτι σωστό...κοιτάτε ποτέ τα προγράμματα που σας στέλνουν τι γράφουν;; ;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Και άμα σε αδίκησε η εξετάστρια των προφορικών; :P Δεν γίνεται κάτι ε;
Τέλος πάντων, όποιος ζητάει τα πολλά χάνει και τα λίγα λέει η παρομοία. Δεν πειράζει και το απλό certificate μου κάνει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τουλαχιστο 30 min νωριτερα γραφει το timetable και στα γραπτα και στα προφορικα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Για τα προφορικα επισης ειναι σε τι εξεταστη θα πεσεις.Αλλα συνηθως σε περνανε.Αλλα αν πεσεις σε κουλο την εβαψες.Αλλα συνηθως βαζουν ενα κουλο και ενα καλο εξεταστη για να βγει μια ολοκληρωμενη αποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Τα timetables θέλω να πιστεύω ότι τα διαβάζουμε όλοι. Γι'αυτό και εμείς είχαμε πάει με το φροντιστήριο μου κοντά 40 λεπτά πιο πριν. Δεν με πείραξε αυτό, αλλά περισσότερο το γεγονός πως όταν της είπα ότι κανονικά δίνουμε σε 40 λεπτά μας κοίταξε λες και είμαστε από άλλο πλανήτη και είπε "τί σχέση έχει αυτό;", λες και θα έπρεπε να ξέρουμε πως από τη στιγμή που πατάμε εκεί, 30 και παραπάνω λεπτά πιο νωρίς από την ώρα της εξέτασης που αναγράφετε στο χαρτί, μπαίνουμε κατ'ευθείαν να συμπληρώνουμε χαρτιά, χωρίς πολλά πολλά. Εν ολίγοις, δεν μ'αρέσουν οι τρόποι τους. Δεν θα με πείραζε καθόλου, αλλά να μας σέβονται και λίγο. Τί να πω, μπορεί εγώ να είμαι ο σνομπ που δεν του αρέσουν αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Oυτε εμενα μου αρεσει να με αρπαζουν με το που παταω το ποδι μου.Και το προγραμμα ειναι προγραμμα.Δεν γινεται να μας βαζουν ολους σαν τα μοσχαρια για να τελειωσουν αυτοι μια ωρα νωριτερα.Λιγο σεβασμος στον υποψηφιο δεν βλαπτει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftmano

Νεοφερμένος

Ο leftmano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Πάντως , έχουν δίκιο όσοι καμιά φορά απορούν που έλαβαν κατώτερο βαθμό από όσο περίμεναν, Προσωπικά πήρα bf στο LIST και p στο CGVR. Tα περίμενα ακριβώς αντίθετα. Και ειδικά στο LIST καταλάβαινα πολύ καλά τι έλεγε (ή νομίζω πως κατάλαβα...). Ενώ στο CGVR έπαιξα και λίγο ΛΟΤΤΟ . Όσο για την έκθεση , μισή ώρα για τέτοιο θέμα, ακόμα και σε μένα που είμαι μεγάλος, μορφωμένος και τα σχετικά , -και ήταν πάντα το καλό μου χαρτί σε εξετάσεις σχολείου ή γλωσσών- μου φάνηκε εξοντωτικό. Πάντως ενώ παλιά, ήθελες 23/30 στο preliminary (πολύ δύσκολο) μετά έγινε 23/35 νομίζω, και τώρα καταργήθηκε.:clapup:. Και πάλι συγχαρητήρια σε όλους όσους δώσαμε, και σκεφτείτε ότι μετά το CGVR και την έκθεση ήμουν απογοητευμένος και δεν ήθελα να πάω στο Oral, και με ενθάρρυναν οι συνάδελφοί μου..Επόμενο δίδαγμα: ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ, ΠΡΕΠΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ! ΓΙΑΤΙ ΕΑΝ ΠΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΤΥΧΕΙΣ, ΕΑΝ ΟΧΙ , ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΑΠΟΤΥΧΕΙΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τα φαινομενα απατουν ακομα και στο Michigan.Συγχαρητηρια παντως μιας και η μαθηση ειναι μια ατελειωτη διαδικασια και δεν σταματαει ποτε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Τα φαινομενα απατουν ακομα και στο Michigan.Συγχαρητηρια παντως μιας και η μαθηση ειναι μια ατελειωτη διαδικασια και δεν σταματαει ποτε!;)

Τελικά με πόσο το πήρες το proficiency;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κοπηκα βρε με:

Final: F
P/F: Fail
ORAL: P
LST: F
GCVR: P
WRI: LP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Δεν πειράζει teol! Εσύ να είσαι καλά (να μας μαγεύεις με τα post σου :P) και τα υπόλοιπα έρχονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ashbringer

Νεοφερμένος

Η Ashbringer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Χεχε τεολ κάνε rename σε Harry Potter :) Είπαμε καλή προετοιμασία για το Cambridge θέλει καλό στρώσιμο και να εύχεσαι να μην χρειάζεται να αλλάξεις ημερομηνία προφορικών και τα σκάσεις extra :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Μόλις μου έστειλαν γράμμα με τα αποτελέσματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate_papa

Νεοφερμένος

Η kate_papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Μόλις μου έστειλαν γράμμα με τα αποτελέσματα :D

Να κάνω μια ερώτηση...Τα αποτελέσματα στέλνονται με γράμμα στο σπίτι κάθε υποψήφιου ή στο φροντιστήριο, για αυτούς που έχουν δώσει μέσω φροντιστηρίου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Να κάνω μια ερώτηση...Τα αποτελέσματα στέλνονται με γράμμα στο σπίτι κάθε υποψήφιου ή στο φροντιστήριο, για αυτούς που έχουν δώσει μέσω φροντιστηρίου?

Εγώ πάντως έδωσα μέσω φροντηστηρίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate_papa

Νεοφερμένος

Η kate_papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ευχαριστω για τα καλα σας λογια παιδια.:)

Οσο για τα αποτελεσματα ανεξαρτητα αν δωσατε μεσω φροντιστηριου ή οχι,ΟΛΟΙ θα λαβουμε αποτελεσματα.Του ECPE θα σταλουν αυριο πάντως.
Το ECCE τα στειλαν τη Δευτερα και περιεχουν και γραφηματα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xoudis

Νεοφερμένος

Ο xoudis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ευχαριστω για τα καλα σας λογια παιδια.:)

Οσο για τα αποτελεσματα ανεξαρτητα αν δωσατε μεσω φροντιστηριου ή οχι,ΟΛΟΙ θα λαβουμε αποτελεσματα.Του ECPE θα σταλουν αυριο πάντως.
Το ECCE τα στειλαν τη Δευτερα και περιεχουν και γραφηματα.:)

γεια σας.ειμαι καινούργιος στο σιτε.Θα ηθελα να ρωτησω ποτε θα ερθουν τα χαρτια σχετικα με την επιδοση στο ecpe.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aυριο θα σταλλουν και απο Δευτερα θα τα εχουμε νομιζω.Δευτερα-Tριτη.:)
Περασες ή κοπηκες φίλε μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

empeiros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο empeiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
του edexcel τα αποτελεσματα 8α ερ8ουν η οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top