Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

IronMaiden

Νεοφερμένος

Ο IronMaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
η βαθμολογια που δηλωνει οτι περασες εχει ως εξης-----> low pass=c ,pass=b , high pass=a . Aρα το pass οπως ειδες ειναι το Β;)

Βασικά έχω 3LP και 1 P...Πώς βγήκε το τελικό P???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate_papa

Νεοφερμένος

Η kate_papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
παιδια το final pass είναι P....αυτό είναι b ή c ?

Βασικά έχω 3LP και 1 P...Πώς βγήκε το τελικό P???

Χωρίς να είμαι 100% σίγουρη νομίζω ότι αν το έχεις περάσει σου λέει Pass ασχέτως βαθμολογίας και αν έχεις κοπεί Fail. Οπότε δε δηλώνεται κάποια βαθμολογία στο τελικό, εκτός ίσως στην περίπτωση που έχεις πάρει σε όλες τις ενότητες High Pass, οπότε μόνο τότε γράφει Pass with Honors ή κάτι τέτοιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IronMaiden

Νεοφερμένος

Ο IronMaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Χωρίς να είμαι 100% σίγουρη νομίζω ότι αν το έχεις περάσει σου λέει Pass ασχέτως βαθμολογίας και αν έχεις κοπεί Fail. Οπότε δε δηλώνεται κάποια βαθμολογία στο τελικό, εκτός ίσως στην περίπτωση που έχεις πάρει σε όλες τις ενότητες High Pass, οπότε μόνο τότε γράφει Pass with Honors ή κάτι τέτοιο..

αχα...ευχαριστώ πολύ για την απάντηση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ακριβως ετσι βαθμολογουν.Απο τη στιγμη που δεν γραφει τιποτα πανω στο πτυχιο και μονο 3 LP και ενα BF αρκουν για να περασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IronMaiden

Νεοφερμένος

Ο IronMaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Ακριβως ετσι βαθμολογουν.Απο τη στιγμη που δεν γραφει τιποτα πανω στο πτυχιο και μονο 3 LP και ενα BF αρκουν για να περασεις.

ναι το ότι έχω περάσει το ξέρω ...λογικά θα είναι με c αφού είναι 3lp και 1p....απλά αναρωτιόμουν γιατί στο τελικό pass έγραφε p και όχι lp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
ναι το ότι έχω περάσει το ξέρω ...λογικά θα είναι με c αφού είναι 3lp και 1p....απλά αναρωτιόμουν γιατί στο τελικό pass έγραφε p και όχι lp

εαν οταν πληκτρολογησες τον κωδικο σου στον ορφεα σου εβγαλε final=pass αυτο σημαινει πως περασες με Β τωρα γιατι εχεις pass και οχι low pass ειναι αλλο θεμα αλλα τι σε πειραζει καλυτερο ειναι το pass!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garvilator13

Νεοφερμένος

Ο garvilator13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια τα πτυχια ποτε θα αποσταλουν στα φροντιστηρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ashbringer

Νεοφερμένος

Η Ashbringer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μην λέτε ότι να'ναι το Michigan ΔΕΝ έχει βαθμολογία. Το ότι έγραφε Pass σημαίνει απλά ότι το πήρες το πτυχίο ανεξαρτήτως βαθμών στα επιμέρους parts. Αν τα είχες όλα High Pass τότε μόνο θα σου έβγαζε ότι το πήρες με Honors. Από κει και πέρα είτε έχεις LP είτε P το σύστημα σε όλους που περάσανε γράφει σκέτο P (pass). Συγχαρητήρια by the way :)

Τα πτυχία αν κρίνω από πέρυσι θα έρθουν Οκτώβρη μεριά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IronMaiden

Νεοφερμένος

Ο IronMaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Μην λέτε ότι να'ναι το Michigan ΔΕΝ έχει βαθμολογία. Το ότι έγραφε Pass σημαίνει απλά ότι το πήρες το πτυχίο ανεξαρτήτως βαθμών στα επιμέρους parts. Αν τα είχες όλα High Pass τότε μόνο θα σου έβγαζε ότι το πήρες με Honors. Από κει και πέρα είτε έχεις LP είτε P το σύστημα σε όλους που περάσανε γράφει σκέτο P (pass). Συγχαρητήρια by the way :)

Τα πτυχία αν κρίνω από πέρυσι θα έρθουν Οκτώβρη μεριά!

ευχαριστώ πολύ που το ξεκαθάρισες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Συνηθως μετα τις 15 Σεπτεμβρη ειναι διαθεσιμα στην HAU.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,129 μηνύματα.
Εντάξει, το διπλοτσέκαρα κι εγώ. Τελικά 2-2 ήταν τα HP-P

Exam Results
------------
Examination: E.C.P.E. MAY 2010
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: HP
GCRV: HP
WRI: P
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

Στα τελείως υποκειμενικά parts με ρίξανε, στο Listening που λυδωρούσα με αριστεύσανε... Καλά άμα δε μου βάζανε HP στο GCVR θα ήταν για τον mucho grande!:P

Όπως και να χει ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΟΥΦΑΛΙΤΣΕΣ!!! (όχι εσείς, αυτοί!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Ήρθα και εγώ! Ορίστε τα αποτελέσματα μου:

Exam Results

Examination: E.C.C.E. MAY 2010
Final: P
P/F: Pass
ORAL: HP
LST: P
GVR: HP
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Παιδιά όσοι έχουν HP σε όλα, παίρνουν ειδικό πτυχίο; Ξερω γω "ECPE with Honours"; Κάτι τέτοιο έχω ακούσει γι'αυτό το λέω.
Και κάτι άλλο. Αν κάνει κάποιος αίτηση για αναβαθμολόγηση έκθεσης, υπάρχει περίπτωση ξερω γω, από εκεί που είναι LP, να του βάλουν F ή BF, και να κοπεί και μετά να μην μπορεί να το πάρει πίσω και να κρατήσει το LP;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,129 μηνύματα.
Παιδιά όσοι έχουν HP σε όλα, παίρνουν ειδικό πτυχίο; Ξερω γω "ECPE with Honours"; Κάτι τέτοιο έχω ακούσει γι'αυτό το λέω.
Και κάτι άλλο. Αν κάνει κάποιος αίτηση για αναβαθμολόγηση έκθεσης, υπάρχει περίπτωση ξερω γω, από εκεί που είναι LP, να του βάλουν F ή BF, και να κοπεί και μετά να μην μπορεί να το πάρει πίσω και να κρατήσει το LP;

Τι μου θύμισες τώρα. Όταν ήμουν στους Ηλεκτρολόγους Μηχανικούς στο ΕΜΠ, ήταν ένα παιδί που είχε δώσει Ανάλυση (μαθηματικά δηλαδή) και πήρε 7. Θυμωμένος πάει στο γραφείο του καθηγητή και του ζητάει να το ξανατσεκάρει για χαμένες μονάδες γιατί λέει άξιζε για 9. Οπότε ο καθηγητής του λέει: "Ωραία! Εδώ έχεις σωστό, εδώ λάθος, εδώ λάθος, εκεί λάθος..." κλπ. και στο τέλος του λέει...

"Το γραπτό σου αξίζει για 4! Αντί να είσαι και ευχαριστημένος που δε σε έκοψα, ζητάς και παραπάνω; Φύγε απο δω τώρα!":rofl:


ΥΓ: Ως δωράκι στον εαυτό μου για όλα αυτά τα διπλώματα, πτυχία και Μεταπτυχιακά που μάζεψα ή και μπήκα φέτος, μόλις αγόρασα το Starcraft 2! ΘΑ ΛΙΩΣΩ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zmpaziglas

Νεοφερμένος

Ο zmpaziglas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά όσοι έχουν HP σε όλα, παίρνουν ειδικό πτυχίο; Ξερω γω "ECPE with Honours"; Κάτι τέτοιο έχω ακούσει γι'αυτό το λέω.
Και κάτι άλλο. Αν κάνει κάποιος αίτηση για αναβαθμολόγηση έκθεσης, υπάρχει περίπτωση ξερω γω, από εκεί που είναι LP, να του βάλουν F ή BF, και να κοπεί και μετά να μην μπορεί να το πάρει πίσω και να κρατήσει το LP;


Το σκέφτομαι και γω για αναβαθμολόγιση στην έκθεση. :confused::hmm:
Ξέρει κανείς μέχρι πότε υπάρχει περιθώριο να ζητήσεις αναβαθμολόγιση; Τον Σεμπτέμβρη ας πουμε γίνεται ή είναι αργά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftmano

Νεοφερμένος

Ο leftmano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Λοιπόν, να και τα δικά μου αποτελέσματα:
Examination: E.C.P.E. MAY 2010
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: BF
GCRV: P
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!
Αγαηπητοί συνυποψήφιοι το πήρα κι εγώ στα 43 μου! Λοιπόν είχα προσπαθήσει ξανά το 95 (οπότε κόπηκα στο preliminary με 21/30 και η βάση ήταν 23 :( , ξέχασα να πάω να δώσω το 2006. φέτος το πήρα απόφαση και πήγα (τα security δεν με άφηναν να μπω γιατί νόμιζαν πως ήμουν μπαμπάς , κι όχι υποψήφιος!). Και το πήρα. Το χρειαζόμουν για τη δουλειά μου. Είχα κοπεί το 1982 στο Cambridge'FCE, ξανάδωσα το 1996 και το πήρα με Β, το 2005 πήρα το Γ1 ΚΠΓ όταν πρωτοβγήκε, και τώρα ECPE. Όλα αυτά τα λέω για να πάρουν κουράγιο όσοι δεν πέρασαν, κι ελπίζω να τα καταφέρουν το Νοεμβριο. ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ!
Σας χαιρετώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Κάτι άσχετο , κανείς δεν κοιτάει το πρόγραμμα εξετάσεων; Απο πίσω λέει : Στις προφορικές εξετάσεις να είμαστε 20 λεπτά νωρίτερα και στις γραπτές 30 . Οπότε μπορεί να μπούμε νωρίτερα ή και αργότερα. Και δεν φταίει η ΕΑΕ που περιμένουμε απ'εξω . Μια φίλη μου , δίναμε την ίδια ώρα , και μπήκε πρώτη και ο δικός μου αργούσε να βγεί :whistle::whistle:

Στο FCE ήταν χειρότερα. ΧΩΡΙΣ καμία ειδοποίηση τα παιδια των 18:00 μπήκαν μαζί με τους και 15 . Εγώ πάλι καλά που πήγα νωρίτερα. Άλλοι όμως τι να πούνε; :mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theGUARDofLIGHT

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Κάτι άσχετο , κανείς δεν κοιτάει το πρόγραμμα εξετάσεων; Απο πίσω λέει : Στις προφορικές εξετάσεις να είμαστε 20 λεπτά νωρίτερα και στις γραπτές 30 . Οπότε μπορεί να μπούμε νωρίτερα ή και αργότερα. Και δεν φταίει η ΕΑΕ που περιμένουμε απ'εξω . Μια φίλη μου , δίναμε την ίδια ώρα , και μπήκε πρώτη και ο δικός μου αργούσε να βγεί :whistle::whistle:

Στο FCE ήταν χειρότερα. ΧΩΡΙΣ καμία ειδοποίηση τα παιδια των 18:00 μπήκαν μαζί με τους και 15 . Εγώ πάλι καλά που πήγα νωρίτερα. Άλλοι όμως τι να πούνε; :mad::mad::mad:


Ακριβως αυτο λεω κι εγω!!Το συστημα σαν συνολο ειναι πολυ καλο απλως δεν ειδοποιουν για τα αποτελεσματα ...αλλα ενταξει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prisila

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Το σκέφτομαι και γω για αναβαθμολόγιση στην έκθεση. :confused::hmm:
Ξέρει κανείς μέχρι πότε υπάρχει περιθώριο να ζητήσεις αναβαθμολόγιση; Τον Σεμπτέμβρη ας πουμε γίνεται ή είναι αργά;

Ξεκινησαν απο 22 ιουλιου μεχρι 22 αυγουστου οι αιτησεις για αναβαθμολογηση!
25 ευρω το καθε part!
Ενα part η εκθεση και gcvr, listenig ειναι μαζι ενα part!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tα αποτελεσματα της αναβαθμολογησης βγαινουν ενα μηνα μετα απο την καταληκτικη ημερομηνια υποβολης αιτησεων και θα σταλουν ταχυδρομικα.
Συγχαρητηρια και παλι στα παιδια και οπως αναφερθηκε ΠΟΤΕ δεν ειναι αργα.
Καλη επιτυχια σε οσους κανουν αναβαθμολογηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top