Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

x@r#s

Νεοφερμένος

Ο x@r#s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Επιτελουςςςςςςςςςς!!!!!! Ρε παιδια επειδη εκανα ιδιαιτερο και δεν ξερω αν με δηλωσε ως μεμονωμενο ή με τον κωδικο του καθηγητη μηπως ξερετε πως μπορω να δω τι απο τα 2 ειμαι? Στο χαρτι παντως γραφει μονο τον δικο μου κωδικο και κανενος καθηγητη κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
To timetable ηρθε σπιτι σου ή στο φερε ο/η tutor σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανίτα Κλήμη

Νεοφερμένος

Η Ανίτα Κλήμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Σταυρός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Επίσης στο μήνυμα αναφέρεται ότι αύριο τα αποτελέσματα είναι μόνο για τα κέντρα ξένων γλωσσών. Δεν αναφέρονται οι μεμονωμένοι.


Ίσως δεν το διατυπωσα σωστα.
Εννουσα τα κεντρα κεντρων γλωσσων και individuals.
συγνωμη αν σας μπερδεψα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανίτα Κλήμη

Νεοφερμένος

Η Ανίτα Κλήμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Σταυρός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ίσως δεν το διατυπωσα σωστα.
Εννουσα τα κεντρα κεντρων γλωσσων και individuals.
συγνωμη αν σας μπερδεψα.
Καταλαβατε φανταζομαι , οσοι εχουν κωδικο δικο τους . Δηλαδη to timetable ηρθε στους ιδιους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ίσως δεν το διατυπωσα σωστα.
Εννουσα τα κεντρα κεντρων γλωσσων και individuals.
συγνωμη αν σας μπερδεψα.

Εγώ μίλαγα για το μήνυμα που έλαβα από την Hau και έγραφε μόνο για τα κέντρα ξένων γλωσσών. Απλά μπορεί να εννοούν και τους μεμονωμένους που είναι και το λογικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Individuals = Μεμονωμένοι. Έτσι δεν είναι;
Άρα γιατί λέει ότι στο μήνυμα δεν αναφέρονται οι μεμονωμένοι;:hmm:

EDIT: Με πρόλαβες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eσεις μετα τις 11 δοκιμαζετε στο results.hau.gr και αν δες σας τα βγαλει το πιο σιγουρο ειναι πως ΔΕΝ ειστε μεμονωμενοι!;)
Αλλιως θα σας βγαλει.Ειδικα αν το timetable(το χαρτι με το προγραμμα των εξετασεων) ηρθε σπιτι σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανίτα Κλήμη

Νεοφερμένος

Η Ανίτα Κλήμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Σταυρός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Individuals = Μεμονωμένοι. Έτσι δεν είναι;
Άρα γιατί λέει ότι στο μήνυμα δεν αναφέρονται οι μεμονωμένοι;:hmm:

το μηνυμα της hau για πρωτη φορα το ελαβα στο κινητο. (συνηθως μου στελνουν mail.)
Πιστευω οτι ισχυει η γνωστη πολιτικη αρα απο τεταρτη θα ειναι ελευθερα΄.
Παιδια ενοχλειστε τους καθηγητες σας. Ειναι υποχρεωση τους να σας ενημερωσουν.
Ετρσι δεν ειναι gime?
οπως εμεις παρακολουθουμε τις εξελιξεις και περιμενουμε με αγωνια για τα αποτελεσματα των παιδιων μας, το λιγοτερο που μπορουν να κανουν ειναι να σας ενημερωσουν για το αν περασατε ή οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ναι παιδιά. Κακώς που το ανέφερα. Λογικά τα φροντιστήρια και οι μεμονωμένοι τα βλέπουν αύριο. Απλά σας έγραψα ότι μου έστειλαν. Υπομονή μέχρι αύριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καποιοι βρισκονται σε καποια καυτη παραλία της Ελλάδος...:P

Ναι παιδια do not hesitate to contact them!;) Και γω κωδικο απο το πρωην φροντιστηριο μου εχω.Αρα θα περιμενω και γω μαζι σας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Τι περιμένετε να πώ? Βλέπετε ότι είμαστε εδώ μαζί σας αλλά πιστεύω ότι και οι περισσότεροι καθηγητές θα έχουν ενημερωθεί και θα ασχοληθούν είτε μπαίνουν στο forum είτε όχι. Είναι υποχρέωσή τους το λιγότερο. Για μένα είναι απλά αυτονόητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αnyway ειναι μεγαλη ιστορια και εχουν φταιξιμο(το μεγαλυτερο κυριως) οι καθηγητες και η HAU με την πολιτικη της που φερνει τοσο αναστατωση καλοκαιριατικα.Να τα μαθουμε να μην ξαναασχοληθουμε μαζί τους γιατί μεχρι και χτες δεν ξερανε ημερομηνια και ώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x@r#s

Νεοφερμένος

Ο x@r#s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
To timetable ηρθε σπιτι σου ή στο φερε ο/η tutor σου?

Απ οτι θυμαμαι ηρθε σπιτι της γιατι εκεινη μου το εδωσε! Παντως πανω γραφει τη δικια μου διευθυνση! λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Παίζει φάση και να σταλούν με e-mail; Γιατί εγώ θυμάμαι πως όταν δηλωνόμασταν με το φροντιστήριο, μας ζήτησαν e-mail. Μήπως θα τους στείλουν αυτούς τα αποτελέσματα αλλά παράλληλα και e-mail στον καθένα από μας ( που γράφτηκε μέσω του φροντιστηρίου);

Λίγο απίθανο ε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Mην ζητας τέτοιες πολυτέλειες στη HAU!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Επίσης μη διαστασετε να επικοινωνησετε με τα φροντιστηρια και τους καθηγητες σας γιατι η δικαι μου καθηγητρια δεν ελαβε ακομα καποιο SMS και ως γνωστον πάντα ειναι της τελευταίας στιγμής οι τυποι της HAU.Για αυτο για να μη βρεθειτε προ εκπληξεως αυριο,πρίν πεινασετε μαγειρευετε.

Εγω θα τα μαθω βραδυ πάνυως τα αποτελεσματα γιατι εχει μαθημα απο τις 8.30 το πρωι ως τις 19.00 το απογευμα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
ΤΙ????????????? Μόλις έμαθα ότι βγαίνουν αύριοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!! δεν την βγάζω τη βραδιά....αυτό ήταν...........είμαι με 200 παλμούς/minute...........!!!!!!!!!!!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλα εχεις 11 ωρες μεχρι αυριο.Αξιοποιησε τες προσεχτικα και καλα κουραγια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Καλα εχεις 11 ωρες μεχρι αυριο.Αξιοποιησε τες προσεχτικα και καλα κουραγια!

Μην μου λες για χρόνο αγχώνομαι περισσότερο!!! thanks πάντως!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BoNG

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
παιδες υπαρχει περιπτωση εαν τους παρω τηλ αυριο να μου πουν τα αποτελεσματα ???? ( εγεργραμμενος απο φροντιστιριο )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top