Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

lonelybutterfly

Νεοφερμένος

Η lonelybutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
να μαι και εγώ! τι κάνετε παιδιά? καιρό είχα να γράψω! αύριο ECPE e????? έχω τόσο άγχος....από τις 20 ιουλίου μπαίνω κάθε μέρα στο hau ανά μιση ώρα να δω αν βγήκαν! η υπομονή μας εξαντλείται πιστεύω!! άντε να έχουμε όλοι καλά αποτελέσματα! να ρωτήσω k κάτι...στη σελίδα τα αποτελέσματα θα είναι για μεμονωμένα parts (πχ LISTENING BF κτλ..) η θα σου βγάζει αν το πέρασες η όχι κατευθείαν?? ρωτάω γιατί δεν θυμάμαι τις κλίμακες και αν είναι έτσι θα τα δω και δεν θα καταλάβω αμέσως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Καλημέρα παιδια.
Μόλις έλαβα μηνυμα απο hau.
Αυριο Δευτερα στις 11 :00 τα αποτελεσματα θα ειναι διαθεσιμα για φροντιστηρια και μεμονωμενους.
Καλα αποτελέσματα σε όλους
Ευχαριστούμε (κα.) Ανίτα για την ενημέρωση! :D
Παίδες μην αγχώνεστε! Όλα καλά θα πάνε! Άντε άντε να περάσουν και αυτές οι 22 ώρες που μας χωρίζουν από τα αποτελέσματα να τελειώνει η αγωνία μας! Θετική σκέψη παιδιά! Όλοι με Ηonours θα το πήραμε! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
να μαι και εγώ! τι κάνετε παιδιά? καιρό είχα να γράψω! αύριο ECPE e????? έχω τόσο άγχος....από τις 20 ιουλίου μπαίνω κάθε μέρα στο hau ανά μιση ώρα να δω αν βγήκαν! η υπομονή μας εξαντλείται πιστεύω!! άντε να έχουμε όλοι καλά αποτελέσματα! να ρωτήσω k κάτι...στη σελίδα τα αποτελέσματα θα είναι για μεμονωμένα parts (πχ LISTENING BF κτλ..) η θα σου βγάζει αν το πέρασες η όχι κατευθείαν?? ρωτάω γιατί δεν θυμάμαι τις κλίμακες και αν είναι έτσι θα τα δω και δεν θα καταλάβω αμέσως!
Λογικά θα είναι της μορφής:
Student

Name:
Student Code:
E-mail:
Birthdate:
Exam Results

Examination: E.C.P.E. MAY 2010
Final:
P/F:
ORAL:
LST:
GVR:
WRI:
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!
Performance Range

HP = High Pass.
P = Pass.
LP = Low Pass.
BF = Borderline-Fail.
F = Fail.
Y = Examinee did not take this section of the examination.
Αν είναι σαν το ECCE. Αυτό το πήρα από τα αποτελέσματα 2008, όταν έδωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Άντε καλή μας επιτυχία :). Και ας ελπίσουμε ότι δεν θα καταρρεύσει ο σέρβερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marapireas

Νεοφερμένος

Η marapireas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλημέρα παιδια.
Μόλις έλαβα μηνυμα απο hau.
Αυριο Δευτερα στις 11 :00 τα αποτελεσματα θα ειναι διαθεσιμα για φροντιστηρια και μεμονωμενους.
Καλα αποτελέσματα σε όλους


:)Πολλά ευχαριστώ Ανίτα!!!Καλή επιτυχία στους μαθητές σου!!!Και σε όλους στο φόρουμ φυσικά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Παιδιά.. Εγώ που κάνω ιδιαίτερα δεν μπορώ να δω τα αποτελέσματα αύριο ??????
Η καθηγήτρια μου είπε πως όχι.... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Σε ποιο part δυσκολεύτηκες ?

Βασικά GCVR τα ψιλο έβαζα στην τύχη και δε πιστεύω να πέρασαν.. Και φοβάμαι στην έκθεση μη με κόψουν .............. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Αύριο στις 11:00? Oυφ επιτέλους! =)

Φέτος έδωσε η ξαδέλφη μου και τώρα περιμένει αποτελέσματα,ωστόσο ομολογώ πως αγχώνομαι κι εγώ μαζί της.
Βλέπω και τα πόστ σας και θυμάμαι και τα δικά μου όταν έδινα!
Είναι απίστευτο όμως το πως θα νιώσετε όταν σας ανακοινώσουν ότι το πήρατε!! :)
Όλη η προσπάθεια σας θα ανταμειφθεί!

Καλή επιτυχία σε όλους παιδιά! =)))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Παιδιά.. Εγώ που κάνω ιδιαίτερα δεν μπορώ να δω τα αποτελέσματα αύριο ??????
Η καθηγήτρια μου είπε πως όχι.... :/:
Δύο είναι οι περιπτώσεις:
1) Είσαι δηλωμένη σαν individual candidate, οπότε μπορείς να τα δεις μόνη σου στο https://results.hau.gr
2) Είσαι δηλωμένη μέσω "φροντιστηρίου", όποτε θα πρέπει να τα δει η καθηγήτρια σου στο https://orfeas.hau.gr

Και στις 2 περιπτώσεις, μπορείς να τα δεις. Αν ισχύει η πρώτη περιπτωση, απλώς πες στην καθηγήτρια σου να σου δώσει τον κωδικό της (αν αυτή δεν έχει πρόσβαση στο internet και δεν μπορεί να τα δει) για να δεις πως τα πήγες. Αλλιώς, περιμένεις 2 μέρες και τα βλέπεις την Τετάρτη στο https://results.hau.gr.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Καλησπέρα! Τα ψέμματα τελείωσαν λοιπόν. Αύριο θα ξέρουμε. Καλά αποτελέσματα σε όλους. Ας έχουμε θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Επίσης στο μήνυμα αναφέρεται ότι αύριο τα αποτελέσματα είναι μόνο για τα κέντρα ξένων γλωσσών. Δεν αναφέρονται οι μεμονωμένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
αα οκ! κατάλαβα... Άντε.. λίγη υπομονή ακόμα και αύριο θα ξέρουμε........!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα μπορουν να τα δουν και οι μεμόνωμενοι. Για αυτο δοκιμαζετε εσεις και καλα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
αυριο ε???
ε καλα ρε παιδια μην κανετε ετσι...και να τα παρετε μια μερα μετα δεν χαλασε ο κοσμος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Απλά δεν ήθελα να τα δει πρώτα η καθηγήτριά μου.. αλλά εγώ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Και εγώ, η αλήθεια είναι πως θα προτιμούσα να τα δω, κάνοντας κλικ στο PC μου, παρά παίρνοντας τηλέφωνο στο φροντιστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IronMaiden

Νεοφερμένος

Ο IronMaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Βασικά GCVR τα ψιλο έβαζα στην τύχη και δε πιστεύω να πέρασαν.. Και φοβάμαι στην έκθεση μη με κόψουν .............. :/:

Θετικές σκέψεις !!! Δεν ξέρεις τι μπορεί να κάνει η θετική ενέργεια !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μιλαω για τους μεμονωμενους.Με απλα λογια εσεις δοκιμαζετε αυριο και αν δεν σας τα βγαλει επικοινωνειτε με την καθηγητρια σας ή περιμενετε ως την Τεταρτη το πρωι.Και για να μην ξεχνιομαστε το url for the results is: results.hau.gr Καλα αποτελεσματα και περιμενουμε feedback!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Μιας και αύριο βγαίνουν, μπορεί να γράψει κάποιος που τα ξέρει από τι εξαρτώνται οι βάσεις και η επιτυχία ενός μαθητή; Για παράδειγμα εξαρτάται από το πώς έγραψαν συνολικά όλοι οι μαθητές, εξαρτάται από το form στο οποίο έδωσες; Κάτι μου είπε ένας φίλος για standard items. Εκτός από αυτά υπάρχει κάτι άλλο;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Google it! Item Response Theory. Θα καταλαβεις απο το αρθρο στη wiki.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top