Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

EFL Cyclades

Νεοφερμένος

Ο EFL Cyclades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Results are not available yet.

Από Τρίτη παιδιά. Υπομονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν εχουν βγει ρε παιδια!
Την Τριτη μάλλον θα βγουνε...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IronMaiden

Νεοφερμένος

Ο IronMaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Tην Τρίτη θα βγουν λογικά για καθηγητές φροντιστηρίων και μεμονωμένους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aκριβως αυτο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Εγώ πάντως τα βλέπω να βγαίνουν δευτέρα, πουρνό-πουρνό. :) Just a feeling though, μπορεί να βγουν και Τρίτη. Αλλά δεν πιστεύω! Αν τα έστειλαν μαζί, τί κάθονται και κάνουν 1 εβδομάδα (που έχει περάσει από τότε που ανακοινώθηκαν του ECCE);

Τέλος πάντων, αυτή η συζήτηση έχει ξαναγίνει. Υπομονή και επιμονή όπως είπε και ο teo!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aντε και θα τελειωσει και αυτο το weekend και θα ρθει η ευλογημενη Δευτερα που θα διαλευκανθουν τα παντα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φίλιππος51658

Νεοφερμένος

Ο Φίλιππος51658 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά !Παρακολουθώ τις συζητήσεις των ατόμων που δίνουν αγγλικά για proficiency απ' τον Ιούνιο του 2009!
Ήθελα λοιπόν να σας πω ότι μια φίλη μου έδωσε φέτος proficieny και τα αποτελέσματα της τα έμαθε, δηλαδή πρέπει να έχουν βγει μερικά πτυχία!Συγγνώμη και πάλι για την παρέμβαση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

marapireas

Νεοφερμένος

Η marapireas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά !Παρακολουθώ τις συζητήσεις των ατόμων που δίνουν αγγλικά για proficiency απ' τον Ιούνιο του 2009!
Ήθελα λοιπόν να σας πω ότι μια φίλη μου έδωσε φέτος ECPE και τα αποτελέσματα της τα έμαθε, δηλαδή πρέπει να έχουν βγει μερικά!Συγγνώμη και πάλι για την παρέμβαση...


Προσπάθησε να μάθεις αν μπορείς πότε και πώς το έμαθε....οι υπόλοιποι αγωνιούμε...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φίλιππος51658

Νεοφερμένος

Ο Φίλιππος51658 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Οκ ...αν μάθω οτιδήποτε θα σας ειδοποιήσω αμέσως γιατί καταλαβαίνω την αγωνία σας παιδιά.Τα ίδια περνούσαμε και 'μεις πέρυσι με το ECPE !Πάντως σε 'μας είχαν βγει νωρίτερα.Μας έλεγαν μέση Αυγούστου και τα έβγαλαν 29 Ιουλίου το πρωί!Όσοι από 'σας μιλάτε με τη HAU θα ξέρετε καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ξερουμε και πολυ καλα το τι κατασταση επικρατει στην HAU!
Δεν χρειαζεται να μπει κανεις στο κοπο να τα αναλύσει.Το μονο που θελουμε ειναι να βγουν τα αποτελεσματα και ησυχασουμε μια και καλη απο αυτούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marapireas

Νεοφερμένος

Η marapireas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Οκ ...αν μάθω οτιδήποτε θα σας ειδοποιήσω αμέσως γιατί καταλαβαίνω την αγωνία σας παιδιά.Τα ίδια περνούσαμε και 'μεις πέρυσι με το ECPE !Πάντως σε 'μας είχαν βγει νωρίτερα.Μας έλεγαν μέση Αυγούστου και τα έβγαλαν 29 Ιουλίου το πρωί!Όσοι από 'σας μιλάτε με τη HAU θα ξέρετε καλύτερα.

Οκ σε ευχαριστούμε!!Ελπίζω να έχουμε σύντομα νέα σου!Καλό βράδυ σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αντε λιγες μερες ακομα και τα βασανα μας θα τελειωσουν.Οι κοποι μας νομιζω θα ανταμειφθουν.Αντε και μπορει να τα αργουν επιτηδες επειδη θα ναι θετικα για ολους μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Πάντως κάτι μου λέει ότι μας χωρίζουν μόνο 24 ώρες για τα αποτελέσματα...;)
Για να δούμε! Καλή μας επιτυχία, αν και έχουμε ευχηθεί ο ένας τον άλλον, αμέτρητες φορές. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IronMaiden

Νεοφερμένος

Ο IronMaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Καλή επιτυχία και από μέρους μου...Ας ελπίσουμε για όλους τα πιο θετικά αποτελέσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Μόνο εγώ είμαι η απαισιόδοξη ρε παιδιά? :/
Είμαι σχεδόν σίγουρη ότι κόπηκααα..... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
τι νοημα εχει να το σκεφτεσαι τωρα?Ας βγουν και βλεπουμε...Μια αποτυχια δε φερνει την καταστροφη να το θυμασαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
σωστά............................. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IronMaiden

Νεοφερμένος

Ο IronMaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Μόνο εγώ είμαι η απαισιόδοξη ρε παιδιά? :/
Είμαι σχεδόν σίγουρη ότι κόπηκααα..... :(

Σε ποιο part δυσκολεύτηκες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανίτα Κλήμη

Νεοφερμένος

Η Ανίτα Κλήμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Σταυρός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Καλημέρα παιδια.
Μόλις έλαβα μηνυμα απο hau.
Αυριο Δευτερα στις 11 :00 τα αποτελεσματα θα ειναι διαθεσιμα για φροντιστηρια και μεμονωμενους.
Καλα αποτελέσματα σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poup

Νεοφερμένος

Ο poup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ΑΑΑΑυριο...θα πεθανω αποκλειεται να μεινω ζωντανος εχω κοπει!!!!!!!σιγουρα....τωρα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top