Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rozer56

Νεοφερμένος

Ο rozer56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Nαι βρε αναγνωρισμενο ειναι κανονικα!;)
Απλα ειναι το user-friendly format του!:) Αντε και ποιος περιμενεις αλλες 4-5 μερες για τα αποτελεσματα ECPE!:mad:
:P, υπάρχουν cyber-party σε περίπτωση που το πάρω? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Βγαίνεις στο δρομο και ουρλίαζεις."ΤΟ ΠΗΡΑ!""ΤΟ ΠΗΗΗΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!Το λιγοτερο να σε περάσουν για τρελό.
Πέρα απο την πλάκα μάζεψε 2-3 κολλητούς σου και "ποτισέ τους"!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rozer56

Νεοφερμένος

Ο rozer56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Βγαίνεις στο δρομο και ουρλίαζεις."ΤΟ ΠΗΡΑ!""ΤΟ ΠΗΗΗΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!Το λιγοτερο να σε περάσουν για τρελό.
Πέρα απο την πλάκα μάζεψε 2-3 κολλητούς σου και "ποτισέ τους"!:P
δεν θα προλάβω..:( επειδή δευτέρα φεύγω.., όταν γυρίσω..., το πολύ πολύ επειδή πήρα εξοπλισμό ψαροτούφεκου να βαρέσω κανέναν.....(ροφό) απο την χαρά μου..:D:D:D:P:P, μου αρέσει που κάνουμε σχέδια, για το άν το πήρα...:P:P(το κακό είναι ότι τον εξοπλισμό τον πήρα επειδή και καλά το έχω πάρει.., άμα δεν το πάρω θα τον επιστρέψουμε πίσω μάλλον :(:(:(:(:(:(:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna gk

Νεοφερμένος

Η anna gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια εδωσε ο αδερφος μου ecce και δεν μπορουμε να επικοινωνησουμε με το φροντιστηριο....μπαινουμε απο χθες στο site τις hau συνεχει , τοποθετουμε τα στοιχεια κανονικα και μας γραφει results are not available yet...τι μπορει να συμβαινει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
παιδια εδωσε ο αδερφος μου ecce και δεν μπορουμε να επικοινωνησουμε με το φροντιστηριο....μπαινουμε απο χθες στο site τις hau συνεχει , τοποθετουμε τα στοιχεια κανονικα και μας γραφει results are not available yet...τι μπορει να συμβαινει???

Δοκιμασε τωρα εδω--------->https://results.hau.gr/
δεν γινεται να μην σου τα βγαζει εκτος αν πατας λαθος κωδικο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rozer56

Νεοφερμένος

Ο rozer56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Δοκιμασε τωρα εδω--------->https://results.hau.gr/
δεν γινεται να μην σου τα βγαζει εκτος αν πατας λαθος κωδικο:D
αν πατούσε λάθος κωδικό θα του έβγαζε student not found..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
αν πατούσε λάθος κωδικό θα του έβγαζε student not found..:)

σωστο αλλα μπορει ο λαθος κωδικος που θα πατουσε να ανηκε σε καποιον αλλο μαθητη <ξερω λιγες οι πιθανοτητες αλλα υπαρχουν!!!!!!!!!!!!!!>;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rozer56

Νεοφερμένος

Ο rozer56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
σωστο αλλα μπορει ο λαθος κωδικος που θα πατουσε να ανηκε σε καποιον αλλο μαθητη <ξερω λιγες οι πιθανοτητες αλλα υπαρχουν!!!!!!!!!!!!!!>;)
:P;) δηλαδή πρέπει να παίξει και tzoker..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
:P;) δηλαδή πρέπει να παίξει και tzoker..

χαχα αν θελει!!!<υπαρουν πιθανουητες να κερδισει!!εστω κ λιγες!!>:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna gk

Νεοφερμένος

Η anna gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μπήκα στη διέυθυνση που μου δώσατε τα πάτησα όλα τα στοιχεία ολόσωστα και μου βγάζει reults are not available yet....δλδ έλεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Υπομονή και επιμονή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
H τηλεφωνητρια που μιλησα τελευταια φορα στις 20.30 περιπου μου ειπε να τσεκαρω Δευτερα-Τριτη στον ορφέα.
Μαλλον Τριτη βγαινουν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Παιδιά μόλις πήρα ένα μήνυμα από έναν συμμαθητή μου και μου είπε ότι τα αποτελέσματα βγαίνουν σήμερα......Και λογικά θα του το είπε ο καθηγητής μου.....Οπότε για get ready σιγά-σιγά!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IronMaiden

Νεοφερμένος

Ο IronMaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
H τηλεφωνητρια που μιλησα τελευταια φορα στις 20.30 περιπου μου ειπε να τσεκαρω Δευτερα-Τριτη στον ορφέα.
Μαλλον Τριτη βγαινουν.:)

Επιτέλους !!! Σε λίγες μέρες θα τα δούμε !!!

Παιδιά μόλις πήρα ένα μήνυμα από έναν συμμαθητή μου και μου είπε ότι τα αποτελέσματα βγαίνουν σήμερα......Και λογικά θα του το είπε ο καθηγητής μου.....Οπότε για get ready σιγά-σιγά!!!!!!!!

Σήμερα??? Σαββατιάτικα ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Δεν ξέρω....πάντως έτσι μου είπαν...!!!! Ο καθηγητής μου έτσι και αλλιώς μας είχε πει εξ'αρχής ότι θα βγουν 23-25 Ιουλίου!!!! Τώρα δεν ξέρω αν κάνει λάθος!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IronMaiden

Νεοφερμένος

Ο IronMaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Δεν ξέρω....πάντως έτσι μου είπαν...!!!! Ο καθηγητής μου έτσι και αλλιώς μας είχε πει εξ'αρχής ότι θα βγουν 23-25 Ιουλίου!!!! Τώρα δεν ξέρω αν κάνει λάθος!!!!

Απλά ούτε στη hau έχει ανακοινωθεί τίποτα επίσημο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Λίγο περίεργο μου φαίνεται!
Είναι δυνατόν να έχουν τόσες μέρες στην διάθεση τους και να τα βγάζουν Σάββατο;
Όχι πως με χαλάει δηλαδή, αλλά οκ.. Παραξενεύτηκα λίγο. 100% confirmed αυτό; Ή μπορεί να πρόκειται για παρεξήγηση, όπως με το άλλο το παιδί που του έλεγαν για το CPE και νόμιζε για το ECPE;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Μόλις πήρα την HAU, εδώ στην Θεσ/νίκη.
Η απάντηση στο πότε θα βγουνε ήταν "την άλλη εβδομάδα". Όταν την ρώτησα πότε ακριβώς, μου είπε "αρχές της επόμενης εβδομάδας, δεν μας έχουν πει ακριβώς". Δηλαδή σαν να μας λέει ότι το Michigan δεν τα έχει στείλει, και δεν τους έχει ενημερώσει κιόλας, και θα τα στείλει έτσι καμιά μέρα χωρίς προειδοποίηση... :mad: Ρε παιδιά μαζί με το ECCE δεν στάλθηκαν τα αποτελέσματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IronMaiden

Νεοφερμένος

Ο IronMaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Μόλις πήρα την HAU, εδώ στην Θεσ/νίκη.
Η απάντηση στο πότε θα βγουνε ήταν "την άλλη εβδομάδα". Όταν την ρώτησα πότε ακριβώς, μου είπε "αρχές της επόμενης εβδομάδας, δεν μας έχουν πει ακριβώς". Δηλαδή σαν να μας λέει ότι το Michigan δεν τα έχει στείλει, και δεν τους έχει ενημερώσει κιόλας, και θα τα στείλει έτσι καμιά μέρα χωρίς προειδοποίηση... :mad: Ρε παιδιά μαζί με το ECCE δεν στάλθηκαν τα αποτελέσματα;

Οπότε από Δευτέρα να τα περιμένουμε...Το λογικό θα ήταν να είχαν σταλθεί μαζί με του ECCE...αλλά κανείς δεν ξέρει...συν τοις άλλοις θα τα είχαν βγάλει σε διαφορά 2-3 ημερών από του ECCE...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marapireas

Νεοφερμένος

Η marapireas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά μόλις πήρα ένα μήνυμα από έναν συμμαθητή μου και μου είπε ότι τα αποτελέσματα βγαίνουν σήμερα......Και λογικά θα του το είπε ο καθηγητής μου.....Οπότε για get ready σιγά-σιγά!!!!!!!!

Είχες κανένα νεότερο από το συμμαθητή σου???Μήπως μίλησες με τον καθηγητή σας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top