Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Πήρα τηλ και μου είπαν ''τέλος του μήνα''....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανίτα Κλήμη

Νεοφερμένος

Η Ανίτα Κλήμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Σταυρός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
To φροντιστήριο είναι στο Κερατσίνι. Δεν μπορώ να πω τίποτα άλλο. Αν μπορείς, προσπάθησε να μιλήσεις με την υπεύθυνη των φροντιστηρίων. Ξέρεις ποια είναι. Ας μη γράφουμε ονόματα.[/qu

Ναι ναι παιρνω τωρα και σας ενημερωνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
:stunned::stunned::stunned::stunned::stunned::stunned::stunned::stunned::stunned::stunned::stunned::stunned::stunned::stunned::stunned::stunned::stunned::stunned::stunned::stunned::stunned: Έχει πλάκα να τα 'στειλαν και να μην το ξέρουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανίτα Κλήμη

Νεοφερμένος

Η Ανίτα Κλήμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Σταυρός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
To φροντιστήριο είναι στο Κερατσίνι. Δεν μπορώ να πω τίποτα άλλο. Αν μπορείς, προσπάθησε να μιλήσεις με την υπεύθυνη των φροντιστηρίων. Ξέρεις ποια είναι. Ας μη γράφουμε ονόματα.[/qu

Μόλις μίλησα και με Αθήνα και με Θεσ/νίκη και με διαβεβαιώνουν ότι δεν εχουν τα αποτελέσματα.
Ισχυρίζονται για την επόμενη εβδομάδα και μετα απο πίεση ειπαν απο μερα σε μερα.
Τωρα τι να πω δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EFL Cyclades

Νεοφερμένος

Ο EFL Cyclades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ΟΚ. Προφανώς εγώ πιστεύω την ανιψιά μου. Δεν έχει λόγο να μου πει ψέματα. Μήπως κάποια φροντιστήρια έχουν "ιδιαίτερη" μεταχείριση; Τι να πω. Δεν θέλω να πιστέψω κάτι τέτοιο. Ήμουν βέβαιος ότι θα μας έβγαζαν τρελούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ΟΚ. Προφανώς εγώ πιστεύω την ανιψιά μου. Δεν έχει λόγο να μου πει ψέματα. Μήπως κάποια φροντιστήρια έχουν "ιδιαίτερη" μεταχείριση; Τι να πω. Δεν θέλω να πιστέψω κάτι τέτοιο. Ήμουν βέβαιος ότι θα μας έβγαζαν τρελούς.

Δεν μπορείτε να πάρετε ένα τηλ. στο συγκεκριμένο φροντιστήριο και να ρωτήσετε από που το ξέρουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανίτα Κλήμη

Νεοφερμένος

Η Ανίτα Κλήμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Σταυρός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ΟΚ. Προφανώς εγώ πιστεύω την ανιψιά μου. Δεν έχει λόγο να μου πει ψέματα. Μήπως κάποια φροντιστήρια έχουν "ιδιαίτερη" μεταχείριση; Τι να πω. Δεν θέλω να πιστέψω κάτι τέτοιο. Ήμουν βέβαιος ότι θα μας έβγαζαν τρελούς.

Θαμπορουσα να σου απαντησω σε αυτο γιατι για καναδυο χρονια παρακουθουσα το transation course στην hau θεσ/νικης και ..
αλλα δεν νομιζω οτι μπορω να τα πω εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x@r#s

Νεοφερμένος

Ο x@r#s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
E looooooooooooooool ελεοςςςςςςςςςςςς! Τι να πει κανεις? Ελληνες δεν ειναι κι αυτοι? Παγαποντιες θα κανουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate_papa

Νεοφερμένος

Η kate_papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Τους αξίζει ή δε τους αξίζει καταγγελία...αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι το γεγονός ότι το φροντιστήριο πήρε τηλ τους μαθητές του. Οκ είχαν τα μέσα και τα έμαθαν...προφανώς όμως γνωρίζουν ότι η hau ούτε τα έχει ανακοινώσει ακόμα ούτε έχει ορίσει ημερομηνία ανακοίνωσης....τι να πω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EFL Cyclades

Νεοφερμένος

Ο EFL Cyclades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Δεν τους ξέρω στο φροντιστήριο που πηγαίνει. Εγώ βρίσκομαι στη Σύρο. Θα προσπαθήσω να μάθω περισσότερα και θα σας πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EFL Cyclades

Νεοφερμένος

Ο EFL Cyclades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Δεν μπορείτε να πάρετε ένα τηλ. στο συγκεκριμένο φροντιστήριο και να ρωτήσετε από που το ξέρουν;

Σιγά μη μου πουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Α ρε Τρωκτικό που τους χρειάζεται... Να κάνουμε καταγγελία και να ψάχνονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EFL Cyclades

Νεοφερμένος

Ο EFL Cyclades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Α ρε Τρωκτικό που τους χρειάζεται... Να κάνουμε καταγγελία και να ψάχνονται...


Όχι ακόμα. Θα μάθω 1000% αν το έχει πάρει, για να εξαλείψω την πιθανότητα να μας δουλεύει η ανιψιά, αν και -όπως είπα- δεν το πιστεύω. Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι μπορεί να μας δουλεύει η HAU. Θα σας πω αύριο το μεσημέρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανίτα Κλήμη

Νεοφερμένος

Η Ανίτα Κλήμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Σταυρός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Όχι ακόμα. Θα μάθω 1000% αν το έχει πάρει, για να εξαλείψω την πιθανότητα να μας δουλεύει η ανιψιά, αν και -όπως είπα- δεν το πιστεύω. Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι μπορεί να μας δουλεύει η HAU. Θα σας πω αύριο το μεσημέρι.

Δεν νομιζω οτι χρειαζεται αμεσα το τρωκτικο
Ας τσεκαρει ο Efl πρωτα να δουμε τι εγινε και μετα βλεπουμε.
Μηπως εδωσε και CPE και αργησε να τους τα ανακοινωσει η καθηγητρια?
Συμβαινουν και αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

themis.eft

Νεοφερμένος

Η themis.eft αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Βρε παιδιά.

Θα πρότεινα ηρεμία και ειρήνη! Δεν έγινε και τίποτα για μία μέρα. Κι εγώ έδωσα, και μάλιστα δεύτερη φορα.
Καταλαβαίνω ότι εσείς που αγχώνεστε έχετε καλές πιθανότητες να το πάρετε γι' αυτό και αγχώνεστε. Αν δεν είχατε, δεν θα μπαίνατε καν στο site κάθε 2 λεπτα πατώντας refresh.

Επειδή τυχαίνει να είμαι μεγαλύτερη και εργαζόμενη, πραγματικά έχετε να τραβήξετε αυτή την αναμονή των αποτελεσμάτων ξέρετε πόσες φορές? Δεν έχετε ιδέα. Και θα υπάρξουν και στιγμές που θα έχετε βαρεθεί να αγχώνεστε και θα λέτε δεν πάμε για κανένα μπανάκι στο νησί (για εσένα από τη Σύρο το λέω) - σιγά μην σκάσουμε, κόπηκα δεν κόπηκα, ό,τι ήταν να γίνει έγινε στις 9 του Μάη.

Ανήκω κι εγώ στους αγχωμένους αλλά με ηρεμία...μια μέρα δεν βλάπτει. Ούτε μια βδομάδα. Προσωπικά δεν ξέρω ποιος θα θελε παραμονή καλοκαιρινού Σαββατοκύριακου να πάρει καμιά ανεπιθύμητη απάντηση και άντε πείσε τους γονείς να σου χαμογελάσουν και να ξαναπληρώσουν για να ξαναδώσεις.

Οπλιστείτε με υπομονή, γιατί οι περισσότεροι από εσάς δεν έχετε δώσει ακόμα πανελλήνιες. Εκεί να δείτε άγχη!

Next week λοιπόν, για να χουμε καλό σκ!
ΚΑΛΟ ΣΚ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Εγώ θα πω μόνο ένα: Η HAU είναι έλεος! Πραγματικά μετανιώνω που έδωσα και το ECPE και όχι μόνο το CPE αν και μάλλον το έχω πάρει. Τους έδωσα 180 ευρώ για αυτή την εξαιρετική εξυπηρέτηση και αυτό τον εξαιρετικό σεβασμό προς τους υποψηφίους! Και αν αληθεύει αυτό που ειπώθηκε παραπάνω, είναι απαράδεχτο να ενημερώνουν επιλεχτικά φροντιστήρια για χ λόγους (που νομίζω είναι εύκολο να τους φανταστεί κανείς :mad:)
Στο Cambridge με μόνο 5 ευρώ παραπάνω σέβονται τον υποψήφιο και έβγαλαν τα αποτελέσματα 2 Ιουλίου και ας έγιναν οι εξετάσεις αργότερα, και ας έχουν να διορθώσουν με το χέρι χίλια δύο πράγματα, και ας έχουν παγκοσμίως 3,000,000 υποψηφίους το χρόνο. Αν συνεχίσει έτσι η HAU, .... Τουλάχιστον εμένα με έχει κατανευριάσει. Αυτή χάνει πάντως. Για παράδειγμα η μάνα μου που θέλει να δώσει το Proficiency (νωρίς το θυμήθηκε :P) θα της πω να δώσει το Cambridge. Δεν θα την αφήσω να δώσει Michigan για να οικονομήσει η HAU και άλλα 180 ευρώ για αυτή την εξαιρετική όπως ξαναείπα εξυπηρέτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexis1468

Νεοφερμένος

Ο alexis1468 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ρε παιδιά εμένα πριν 2 χρόνια μου είχαν βγάλει στην αρχη οτι το πηρα και μετά απο 2 ώρες οτι δεν το πήρα....οι άνθρωποι δεν παιζονται....στις 10 το πρωι ειχε μπει στον orfea η καθηγητρια απο το φροντιστηριο και ελεγε πως το πηρα....μπαινει και ενας φίλος μου (γιατί εγω ημουν διακοπες) ο οποιος σπουδαζει πληροφορικη και το να εκανε λαθος στον υπολογιστη δεν το νομιζω... και ειδε και αυτος οτι το πηρα......στις 12 βρισκω ενα internet cafe και κοιταω και προς μεγαλη μου εκπληξη βλεπω οτι κοπηκα.....παιρνω τηλεφωνο και μου ειπαν οτι στην αρχη εκαναν λαθος και η καθηγητρια απο το φροντιστηριο και ο φιλος μου....φυσικα στην συνεχεια εκανα καταγγελιες κτλ αλλα ακρη δεν εβγαλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pupsi

Νεοφερμένος

Η pupsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Και ούτε θα βγάλει κανείς άκρη..ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariathess

Νεοφερμένος

Η mariathess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ρε παιδια μπαινω στο σαιτ τς ελληνοαμερικανικης κ λεει οτι τ αποτελεσματα ειναι διαθεσιμα γ τ lower αρα σ λιγες μερες θα ειναι και γ τ proficiency φανταζομαι αν κ μ αυτους ποτε δν ξερεις ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Και επίσης αν πράγματι ενημερώνουν ορισμένα φροντιστήρια για τα αποτελέσματα πριν την ώρα τους, ποιος μου εγγυάται εμένα ότι τα αποτελέσματα είναι και αξιοκρατικά; Και ότι σε κάποιον που έδωσε μέσω ενός συνεργαζόμενου με τη HAU φροντιστηρίου και πήρε F σε μια ενότητα για 1-2 ερωτήσεις δεν του to κάνουν BF ενώ σε κάποιον άλλον που έδωσε μεμονωμένα του το αφήνουν F με ακριβώς τον ίδιο βαθμό; Cambridge και πάλι Cambridge!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top