Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Eμενα τα νευρα μου εχουν γινει κρόσια απο το γεγονος που δεν ξερουν ακομα ποτε θα τα βγάλουν!Δηλαδη η κατασταση εχει ξεφυγει εντελως.Το ELI-UM κοντευει μια βδομαδα που τα στειλε και αυτοι ακομα λενε πως δεν τα χουν!
και εμένα! δεν μπορώ να περιμένω άλλο! αλλά τι να πεις, εδώ Ελλάδα είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x@r#s

Νεοφερμένος

Ο x@r#s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Αμα εχουν κανα βαρεμενο IT και περιμενουν απ αυτον να τα ανεβασει we sank the boat! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim_1995

Νεοφερμένος

Ο jim_1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εγώ έδωσα ecce μέσω φροντηστηρίου και το πήρα:):):). πότε θα στείλουν το πτυχίο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aν μαθετε τα αποτελεσματα σας δημοσιευστε τα παρακαλώ και δω άσχετα αν εχετε περασει ή όχι!
Δεν κανουν τα πιστοποιητικα τον άνθρωπο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate_papa

Νεοφερμένος

Η kate_papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ααα............το σημαντικότερο για τα απαράδεκτα των επιτηρητών το ξέχασα, οπότε έχουμε
7.ενώ είχε μέινει ένα τέταρτο (δηλαδή μπορείς άνετα να κάνεις 3 κείμενα)ακόμα για να λήξει ο χρόνος στο GCVR, έρχεται η επιτηρήτρια και μας λέει ότι έχουν απομείνει 5 λεπτά....(πανικός...) μετά από 5 λεπτά μας ξαναλέει ότι έχουν απομείνει 5 λεπτά και μετά από 5 λεπτά το ίδιο...τι της λες μετά..?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
εγώ έδωσα ecce μέσω φροντηστηρίου και το πήρα:):):). πότε θα στείλουν το πτυχίο;;;
Συγχαρητηρια!:clapup:
Αναλυτικα πως τα πηγες;
Τελη Σεπτεμβριου θα το παραλαβεις το πιστοποιητικο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ααα............το σημαντικότερο για τα απαράδεκτα των επιτηρητών το ξέχασα, οπότε έχουμε
7.ενώ είχε μέινει ένα τέταρτο (δηλαδή μπορείς άνετα να κάνεις 3 κείμενα)ακόμα για να λήξει ο χρόνος στο GCVR, έρχεται η επιτηρήτρια και μας λέει ότι έχουν απομείνει 5 λεπτά....(πανικός...) μετά από 5 λεπτά μας ξαναλέει ότι έχουν απομείνει 5 λεπτά και μετά από 5 λεπτά το ίδιο...τι της λες μετά..?????

Να πάει να κουρευτεί!:P
Eδω εμενα κοντεψε να μου παρει το γραπτο μου γιατι ειχα πιαστει απο το κλιματιστικο,τι να σας λέω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim_1995

Νεοφερμένος

Ο jim_1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
oral hp
writing p
gvr p
listening p:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x@r#s

Νεοφερμένος

Ο x@r#s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ωραιος ο jim! Καλα ξηγηθηκες! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
εμένα ο διπλανός σε όλο το gcvr με αντέγραφε. για το listening δεν είμαι σίγουρος αλλά έχω την εντύπωση ότι με κοίταζε και εκεί. όταν τελειώσαμε με ρωτάει..."είσαι καλός?" και του λέω..."τα περισσότερα τα περνούσα" Έλεος, οι επιτηρητές άφαντοι. επίσης σε ένα κορίτσι 2 θέσεις μπροστά μου το κινητό της χτύπησε 2 φορές χωρίς να της πούν τίποτα. καθόμουν στις τελευταίες θέσεις και ο κλιματισμός έκανε θόρυβο και κρύο. μπήκα μεσα και έκανε πιο κρύο απο ότι εξώ (εξω ψόφος μιλάμε και δυνατός αέρας) τώρα αν κάτσω να τα σκεφτώ τα ελαττώματα των εξετάσεων και τις μ@*****ς των εξεταστών θα γράψω ολόκληρη έκθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Να πάει να κουρευτεί!:P
Eδω εμενα κοντεψε να μου παρει το γραπτο μου γιατι ειχα πιαστει απο το κλιματιστικο,τι να σας λέω!:P
χαχα είχα και εγώ πρόβλημα με το κλιματιστικό!
τελικα αφήνουμε τις ελπίδες να για σήμερα ε?
περιμένουμε αύριο τα αποτελεσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x@r#s

Νεοφερμένος

Ο x@r#s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλα ρε παιδες που μενετε? Εγω οταν εδινα (ΑΘΗΝΑ-ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ) ειχα λιωσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x@r#s

Νεοφερμένος

Ο x@r#s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Α και να προσθεσω πως πολλοι εβηχαν κατα τη διαρκεια του Listening και του GCVR εντονα και μαλλον επιτηδες ;) και δεν μπορουσες να συγγεντρωθεις και οι επιτηρητες το χαβα τους μιλαγαν πανω απο το κεφαλι μου! Το μονο που κοιταγαν ειναι στην αρχη που θα βαλουν να κατσει τον καθενα μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
ευτυχως εμεις δεν ειχαμε τετοια ευτραπελα στο εξεταστικο κεντρο!το οποιο παρεπιπτοντως ηταν 5* ξενοδοχειο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EFL Cyclades

Νεοφερμένος

Ο EFL Cyclades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα μάλλον θα βγουν μετά τη Δευτέρα (ECPE). Μπορεί και Δευτέρα, αλλά το βλέπω λίγο δύσκολο. Τα Σαββατοκύριακα η HAU είναι κλειστή (το τμήμα εξετάσεων). Σιγά μην προλάβουν να τα αναρτήσουν σε μια μέρα. Και πάλι θα πρέπει να περιμένετε για να τα δείτε, καθώς την πρώτη ημέρα θα είναι προσβάσιμα μόνο από φροντιστήρια.

Πάντως, ειλικρινά, εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους. Και να θυμάστε ότι τα πιστοποιητικά αυτά είναι μεν απαραίτητα, αλλά δεν χάθηκε και ο κόσμος αν δεν περάσετε. Είστε όλοι τόσο νέοι, που έχετε όλη τη ζωή μπροστά σας. Εδώ εγώ, που είμαι 38, αισθάνομαι παιδί. Πόσο μάλλον εσείς. Να' στε καλά, και καλές διακοπές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x@r#s

Νεοφερμένος

Ο x@r#s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ημαρτον ποιος αντεχει αλλη μια βδομαδα?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate_papa

Νεοφερμένος

Η kate_papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Μόλις μίλησα με το τμήμα εξετάσεων της HAU...
και μου είπαν ότι αναμένονται τα αποτελέσματα (ECPE) στο τέλος της επόμενης εβδομάδας. Τη ρώτησα αν αυτό είναι σίγουρο και μου απαντάει ότι ακριβή ημερομηνία δεν έχουν ούτε αυτοί, από Πέμπτη και μετά θα μπορούν να ανακοινώνονται...

Άντε τώρα βρες ποιός λέει αλήθεια και ποίος ψέματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x@r#s

Νεοφερμένος

Ο x@r#s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Για την αλλη παρασκευη το κοβω αν λενε απο πεμπτη... αναθεμα τον επαγγελματισμο τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ήμαρτον :knife: :angel: :whatever: :beating: :kill: :angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
λιγο υπομονη παιδια ξερω ποσο αγχωτικο κουραστικο και δυσκολο ειναι αλλα λιγο υπομονη .. ασχοληθητε με κατι αλλο και μη το σκευτεστε:/::confused::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top