Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ανίτα Κλήμη

Νεοφερμένος

Η Ανίτα Κλήμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Σταυρός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Και γω το πιστευω αυτο.Απλα βασιζομαι στο οτι θα βγουν αυριο επειδη 2 χρονια αυτο κανουν.Και προσεχτε τις ημερομηνιες.Δεν ειναι τυχαιες!

10/05/2008-->22/07/2008
08/05/2010-->20/07/2010

Τυχαιο;!Δεν νομιζω!;)
χαχα εχεις δικιο
μακαρι να βγουν αυριο και να ειναι καλα για ολους πανω απο ολα.
παντως μεχρι περσι πρωτα το ecpe δεν εβγαινε με 2 μερες διαφορά?
τι στο καλο τους επιασε φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
χαχα εχεις δικιο
μακαρι να βγουν αυριο και να ειναι καλα για ολους πανω απο ολα.
παντως μεχρι περσι πρωτα το ecpe δεν εβγαινε με 2 μερες διαφορά?
τι στο καλο τους επιασε φετος?

όχι το ecpe έβγαινε δεύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανίτα Κλήμη

Νεοφερμένος

Η Ανίτα Κλήμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Σταυρός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
όχι το ecpe έβγαινε δεύτερο.

Ναι εχεις δικιο gime .
με τοσες εξετασεις τα χουμε χασει λιγο .sorry
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frusciante

Νεοφερμένος

Ο Frusciante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
παιδια μου ειπαν ποτε θα ειναι ετοιμα αρχες επομενης εβδομαδας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexis1468

Νεοφερμένος

Ο alexis1468 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδιά πήρα τηλέφωνο στην HAU και μ είπαν τέλος επόμενης εβδομάδας.....τελικά τ ισχύει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Ούτε αυτοί δεν θα ξέρουν. :D
Εγώ πάντως από την άλλη εβδομάδα βλέπω τα αποτελέσματα του ECPE να δημοσιεύονται. Υπομονή. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
όχι και την άλλη εβδομάδα ρε παιδιά.................... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Εγώ ευτυχώς πήρα το Cambridge CPE που τα αποτελέσματα είχαν βγει από τις 2 Ιουλίου και έτσι δεν έχω άγχος για το ECPE.:D Πάντως πιστεύω ότι το πήρα και αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ο Gime, η Ανίτα που είναι καθηγητές... Και ο Τεό που ασχολείται με το θέμα... Επιμένουν για αύριο ή μεθαύριο... Και αφού είναι γνωστό ότι η HAU δεν ξέρει ποτέ κάτι συγκεκριμένο ( το ECCE επέμεναν μέχρι Δευτέρα ότι δεν το έχουν... ) , μάλλον αύριο ή μεθαύριο θα βγει. Να σας θυμίσω ότι όταν ρωτούσαμε για το ECCE μας έλεγαν ''μετά τις 25'' ... Οπότε περιμένουμε και μάλλον θα βγούνε αρκετά σύντομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
αντε να περιμενουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
ρε παιδια μηπως ξερει κανενας ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα του alce? ζητω συγνωμη γιατι το ξερω οτι ειναι λιγο ασχετη η ερωτηση μου με το θεμα αλλα δεν υπαρχει παρομοιο θεμα για εμας του advanced, οποτε αν γνωριζετε και σας ειναι ευκολο απαντηστε μου παρακαλω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Παιδιά ένας φίλος μου που έσωσε michigan lower έμαθε εχτές ότι το πήρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rozer56

Νεοφερμένος

Ο rozer56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Παιδιά ένας φίλος μου που έσωσε michigan lower έμαθε εχτές ότι το πήρε!
και εγώ πριν λίγο έμαθα ότι δεν το πήρα....:/::/::/::/::/::/::/::/::/::/::/::(:(:(:(:(:(:(, άμα δεν πάρω το edexcel που το έχω δώσει και αυτό.....:( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
και εγώ πριν λίγο έμαθα ότι δεν το πήρα....:/::/::/::/::/::/::/::/::/::/::/::(:(:(:(:(:(:(, άμα δεν πάρω το edexcel που το έχω δώσει και αυτό.....:( :(
λυπαμαι που δεν το πηρες κανε ομως λιγο υπομονη για το edexcel!σου ευχομαι να περασεισ οπως και σε ολα τα παιδια το εχω δωσει και εγω και περιμενω ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rozer56

Νεοφερμένος

Ο rozer56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
λυπαμαι που δεν το πηρες κανε ομως λιγο υπομονη για το edexcel!σου ευχομαι να περασεισ οπως και σε ολα τα παιδια το εχω δωσει και εγω και περιμενω ...
η καθηγήτρια μου μου είπε ότι θα βγούν στο τέλος του μηνός στο ίντερνετ, αλλά στο palso θέλει να φτιάξω λογαριασμό για να τα δώ? η τα βλέπω απο αλλού?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Ειναι αληθεια πως τα αποτελεσματα γιατο ECCE βγαινουν αυριο?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
αν γνωριζω σωστα στο palso θελει πραγματι λογαριασμο...αλλα δεν ξερω αν μπορεις να τα δεισ απο καπου αλλου αν μαθω κατι θα το αναρτησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ειναι αληθεια πως τα αποτελεσματα γιατο ECCE βγαινουν αυριο?:)

Τα αποτελέσματα του ECCE έχουν ήδη βγει. Ο καθηγητής σου μπορεί να τα δει, εσύ όμως όχι... Πρέπει να περιμένεις μέχρι αύριο στις 10.00. Τώρα εάν είσαι μεμονωμένη υποψήφια ( δηλαδή έδωσες χωρίς να είσαι σε φροντιστήριο ) μπορείς να τα δεις σήμερα στο results.hau.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ειναι αληθεια πως τα αποτελεσματα γιατο ECCE βγαινουν αυριο?:)

του ecce έχουν βγει είδη!;)
εγώ περιμένω με αγωνία τα αποτελέσματα του ecpe!:worry::worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα του ECCE έχουν ήδη βγει. Ο καθηγητής σου μπορεί να τα δει, εσύ όμως όχι... Πρέπει να περιμένεις μέχρι αύριο στις 10.00. Τώρα εάν είσαι μεμονωμένη υποψήφια ( δηλαδή έδωσες χωρίς να είσαι σε φροντιστήριο) μπορείς να τα δεις σήμερα στο results.hau.gr

με πρόλαβες :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top