Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cRak0

Νεοφερμένος

Ο cRak0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ρε παιδια ο κωδικος της καθηγητριας μου εχει παθει κατι και δεν μπορει να συνδεεθει.... καμια συμβουλη μηπως και βγαλουμε καμια ακρη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Εγώ απέμεινα μόνο; Όλοι μάθατε τα ρεσαλτς εκτός από μένα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athina249

Νεοφερμένος

Η athina249 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγώ απέμεινα μόνο; Όλοι μάθατε τα ρεσαλτς εκτός από μένα :(

ουτε εγω τα εχω μαθει :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia94

Νεοφερμένος

Η Georgia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
ουτε εγω εχω μαθει ακομη..........θα σκασω δεν μπορω αλλο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cRak0

Νεοφερμένος

Ο cRak0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εηω το πηραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The17Tsakali

Νεοφερμένος

Η Ιφιγένεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Oσοι δωσατε ΧΩΡΙΣ φροντιστηριο και δεν μπορειτε να τα δειτε 2103680000 2103680090.
Kανενας βρε παιδια δεν εμαθε αν το περασε και με τι grades?


ΤΟ ΠΕΡΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: Ειμαι πολυ χαρουμενηηηηηηηηη!!!!!!!!! Μπήκε στους καθηγητές ο διευθυντης του φροντιστηριου μου και με πηρε τηλ!!! λοιπον...

GVR: HP
LISTENING: P
WRITING: P
SPEAKING: HP


GOOD LUCK EVERYONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Του ξαδέρφου μου...

Final : P
P/F : Pass
ORAL : HP
GVR : HP
LISTENING : HP
WRITING : P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ρε παιδια τα αποτελεσματα ecpe πότε βγαινουν τελικά γιατί εγω πήρα τηλ. και μου είπαν αρχές εβδομάδας,αλλά εδώ μερικοί λένε πέμπτη?

Εγώ πήρα τώρα τηλ. και μου είπαν ''τέλη Ιουλίου για ECPE'' αλλά βλακείες λένε - όπως έλεγαν και για το ECCE... Αύριο πιστεύω ότι οι καθηγητές θα παραλάβουν μήνυμα για ECPE... Και την Πέμπτη θα τα έχουμε στα χέρια μας. Άλλωστε πάντα η διαφορά ανάμεσα στα δύο πτυχία είναι δύο μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανίτα Κλήμη

Νεοφερμένος

Η Ανίτα Κλήμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Σταυρός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε οσους περασαν.
Και οσοι δεν περασαν μην στεναχωριεστε, θα το παρετε στην επομενη εξεταστικη.
Σας παραθετω τα αποτελεσματα των μαθητων μου. (Για σενα Τεο που κρατας στατιστι Δεν μου τα βγαζει καλα)

1 pass (s-LP, w-LP, list.-P, gvr-P)
2. pass (s- LP, w-LP, list. P, gvr-P)
3. pass (s-LP, w-LP, list. - LP, gvr-P)
4. pass (s-P, w-LP, list.-LP, gvr-LP)
5 fail (s-blf, w-blf, List. -LP, gvr-blf)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Πω και νόμιζα ότι σήμερα θα βγουν τα αποτελέσματα....
Τσάμπα περίμενα, ποιος περιμένει μέχρι την πέμπτη τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~D FOR EVER~

Νεοφερμένος

Η ~D FOR EVER~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
τα στατιστικά πότε θα βγούνε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ???????????? Έλεος ρε παιδιά με τον πόνο μας παίζουνε αυτοί από την hau???? Θέλω να μάθω τώρααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~D FOR EVER~

Νεοφερμένος

Η ~D FOR EVER~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Πω και νόμιζα ότι σήμερα θα βγουν τα αποτελέσματα....
Τσάμπα περίμενα, ποιος περιμένει μέχρι την πέμπτη τώρα...
και εγώ το ίδιο :worry::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Πάμε να διαρύξουμε την hau???? Ψηθειτεεεεεεεεε!!!! εγώ είμαι μέσα πάντως !!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν χρειαζεται να περιμενετε μεχρι τη ΠΕΜΠΤΗ ωρε παιδια.
Παρτε τηλεφωνο τα φροντιστηρια σας!Και μετα πειτε εδω πως τα πηγατε!

Συγχαρητηρια σε όλους ασχετα αν περασαν ή οχι!Η προσπάθεια μετράει!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia94

Νεοφερμένος

Η Georgia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
το πηραααααα!!!!!!!!!!!!!:D:D:D
gvr:pass
listening:low pass
speaking:pas
writing:pass
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
το πηραααααα!!!!!!!!!!!!!:D:D:D
gvr:pass
listening:low pass
speaking:pas
writing:pass
Τι πήρες ρε κοπελιά????? ecce i ecpe???? συγχαρητηρια πάντωωωωωωωωωως!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Congratulations!Και εις ανώτερα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ρε παιδιά, δεν μπορώ άλλο... Είμαι μες το άγχος.... δεν με βλέπω να κοιμάμαι το βράδυ..... Παίζει να βγουν και αύριο του ECPE??? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
επίσης μπορεί κάποιος να μου δώσει λινκ της σελίδας που μπορώ να δω αν βγήκαν??
Ευχαριστώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top