Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

athina249

Νεοφερμένος

Η athina249 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ρε παιδια εμενα γιατι μου λεει ακομα :
Results are not available yet


Και μένα αυτό μου λέει και νευριάζωωωω:verymad::verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mcdk

Νεοφερμένος

Ο Mcdk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gr3egory

Νεοφερμένος

Ο Gr3egory αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ρε παιδιά και εμένα το ίδιο μου λέει με τον (Mcdk)... (Results are not available yet)

Παρακαλώ δώστε μου ένα link για τα αποτελέσματα του ECCE Μάιος 2010 ... για να είμαι σίγουρος ότι πάω στην σωστή ιστοσελίδα . :P

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
results.hau.gr

Αυτο ειναι ΜΟΝΟ για τους μεμονωμενους υποψηφιους σημερα.Οσοι δωσατε μεσω φροντιστηριου θα τα δειτε ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.Παρτε τηλεφωνο τα φροντιστηρια σας βρε παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
χαμος γινεται :P για ττα αποτελεσματα του ecpe πεμπτη ή παρασκευή? εγώ που είμαι απο φροντηστήριο δεν θα μπορεσω να τα δω μόλις βγούν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
results.hau.gr

Αυτο ειναι ΜΟΝΟ για τους μεμονωμενους υποψηφιους σημερα.Οσοι δωσατε μεσω φροντιστηριου θα τα δειτε ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.Παρτε τηλεφωνο τα φροντιστηρια σας βρε παιδια!

Τι εννοείς μέσω φροντηστηρίου;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λοπον για να τα παρουμε τα πραγματα απο την αρχη γιατι καπου χαθηκαμε;)

Οσοι δωσατε μεσω φροντιστηριου,δηλ.παρακολουθουσατε μαθηματα σε φροντιστηριο και πληρωσατε εκει τα εξεταστρα και πήρατε απο κει το προγραμμα των εξετασεων τα αποτελεσματα ΣΗΜΕΡΑ μπορει να τα δει μονο το φροντιστηριο σας.Εσεις απο Πεμπτη πρωί.

Ολοι οι υπολοιποι μπείτε στο results.hau.gr

Αυτα για ECCE.Για ECPE μάλλον Πέμπτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcdk

Νεοφερμένος

Ο Mcdk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Emmm Οκ!Το θεμα οποτε ειναι ....Ο Σερβερ , επεσε ή οχι?Διοτι το φροντιστηριο που πηγαινα , η καθηγητρια δν ηξερε πολλα απο υπολογιστες και στανταρ δεν ενημερωθηκε οποτε αν της πω να μπει τωρα , θα μπορεσει να εχει προσβαση ?>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κατα 99% ναι καθως τα προβληματα διορθωθηκαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gr3egory

Νεοφερμένος

Ο Gr3egory αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ok ωραία guys εύχομαι καλή τύχη σε όλους .. Btw είμαι από Άγιο Αθανάσιο (Θεσσαλονίκης) έχετε ακουστά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justin19

Νεοφερμένος

Ο justin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Δεν βγάζει καθόλου αποτελέσματα

Results are not available yet

Επίσης από τις 9:30 ως τις 10:30 έκαναν server maintenance και νόμιζα ότι θα τα έβαζαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
And now...my results:D

Final : P
P/F : Pass
ORAL : P
GVR : P
LISTENING : LP
WRITING : LP


WIIIIII :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisakis

Νεοφερμένος

Ο chrisakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ρε παιδια τα αποτελεσματα ecpe πότε βγαινουν τελικά γιατί εγω πήρα τηλ. και μου είπαν αρχές εβδομάδας,αλλά εδώ μερικοί λένε πέμπτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosmaverik

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
And now...my results:D

Final : P
P/F : Pass
ORAL : P
GVR : P
LISTENING : LP
WRITING : LP


WIIIIII :D:D:D:D
Ήρθα κι εγώ! Συγχαρητήρια φίλε μου! Πιστεύω τώρα θα έχεις ανακουφιστεί που ξέμπλεξες με τα αγγλικά ε:P; Ή μήπως σκέφτεσαι να προχωρήσεις και για Advanced/ECPE;
ΟΚ ο τεο το είπε και πιο πριν (γύρω στις 10 φορές!)! Όσοι πήγαιναν κανονικά φροντιστήριο με άλλα παιδιά, πλήρωναν εκεί, και έδωσαν όλοι μαζί με έναν κωδικό (Student Code), αυτοί θα μπορέσουν να δουν τα αποτελέσματα μάλλον από την Πέμπτη;)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosmaverik

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ρε παιδια τα αποτελεσματα ecpe πότε βγαινουν τελικά γιατί εγω πήρα τηλ. και μου είπαν αρχές εβδομάδας,αλλά εδώ μερικοί λένε πέμπτη?
Όπως έχουμε καταλάβει όλοι μας, η HAU είναι όλο εκπλήξεις! Γι' αυτό δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για το πότε ακριβώς θα βγουν! Όμως επειδή δώσανε ECCE και ECPE με λίγες μέρες διαφορά (δε θυμάμαι ακριβώς!), και τα αποτελέσματα για το πρώτο βγήκαν σήμερα κιόλας, περιμένουμε να βγουν και για το ECPE αυτές τις μέρες:)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Ήρθα κι εγώ! Συγχαρητήρια φίλε μου! Πιστεύω τώρα θα έχεις ανακουφιστεί που ξέμπλεξες με τα αγγλικά ε:P; Ή μήπως σκέφτεσαι να προχωρήσεις και για Advanced/ECPE;
ΟΚ ο τεο το είπε και πιο πριν (γύρω στις 10 φορές!)! Όσοι πήγαιναν κανονικά φροντιστήριο με άλλα παιδιά, πλήρωναν εκεί, και έδωσαν όλοι μαζί με έναν κωδικό (Student Code), αυτοί θα μπορέσουν να δουν τα αποτελέσματα μάλλον από την Πέμπτη;)!


Θέλω και E.C.P.E & C.P.E:P
Φέτος ξεκινάω και Γερμανικά ( κάνω και Γαλλικά επίπεδο Β1 ).
Τουλάχιστον πήγα άψογα. Είχα πυρετό εκείνη την ημέρα και πέρασα και fce & delf a1 & ecce michigan
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
βγηκαν τα αποτελεσματα γ τ ecce???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athina249

Νεοφερμένος

Η athina249 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
δεν εχει παρει κανενας αλλος αποτελεσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
mpaaa.
λεω να περιμενω να ειναι διαθεσιμα ονλινε...αν οχι θα παρω τηλ κατα την παρασκευη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Τα δικά μου :

Final : P
P/f : pass
Oral : P
GVR: P
LISTENING : LP
WRTING :LP

και μιας φίλης μου

FINAL : F
P/F : FAIL
LISTENING : BF
GVR : BF
ORAL : P
WRITING : LP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top