Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

SpYr0s

Νεοφερμένος

Ο SpYr0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια σημερα περασα απο τ φροντιστηριο μου και μου ειπε ο καθηγητης πως
τα αποτελεσματα στο internet θα βγουν μεθαυριο ενω αυριο τα
αποτελεσματα θα τα ξερουν μονο τα φροντιστηρια!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosmaverik

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδια σημερα περασα απο τ φροντιστηριο μου και μου ειπε ο καθηγητης πως
τα αποτελεσματα στο internet θα βγουν μεθαυριο ενω αυριο τα
αποτελεσματα θα τα ξερουν μονο τα φροντιστηρια!:confused:
Σε λιγότερο από 10 ώρες (10:00 π.μ. δηλαδή) θα έχουν ανέβει σίγουρα στο site της HAU (ORFEAS)...Τώρα δεν είμαι σίγουρος για το αν θα μπορούν να τα δουν μόνο τα φροντιστήρια, αλλά εγώ πιστεύω ότι θα μπορούμε να τα δούμε όλοι! Όμως μη βιαστείτε να ξυπνήσετε 10παρα 5 για να τα δείτε φρέσκα φρέσκα! Γιατί υπολογίζω ότι από τους 100 οι 5 μόνο θα μπορέσουν να δουν τα αποτελέσματα, αφού το site θα δέχεται 100άδες, ίσως και 1000άδες(!), επισκέπτες, με συνέπεια να υπερφορτωθεί ο server!
Για αυτό καληνύχτα και μη διστάσετε να ξυπνήσετε και μεσημέρι! Εκεί θα είναι τα αποτελέσματα δε θα φύγουν:P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rozer56

Νεοφερμένος

Ο rozer56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Σε λιγότερο από 10 ώρες (10:00 π.μ. δηλαδή) θα έχουν ανέβει σίγουρα στο site της HAU (ORFEAS)...Τώρα δεν είμαι σίγουρος για το αν θα μπορούν να τα δουν μόνο τα φροντιστήρια, αλλά εγώ πιστεύω ότι θα μπορούμε να τα δούμε όλοι! Όμως μη βιαστείτε να ξυπνήσετε 10παρα 5 για να τα δείτε φρέσκα φρέσκα! Γιατί υπολογίζω ότι από τους 100 οι 5 μόνο θα μπορέσουν να δουν τα αποτελέσματα, αφού το site θα δέχεται 100άδες, ίσως και 1000άδες(!), επισκέπτες, με συνέπεια να υπερφορτωθεί ο server!
Για αυτό καληνύχτα και μη διστάσετε να ξυπνήσετε και μεσημέρι! Εκεί θα είναι τα αποτελέσματα δε θα φύγουν:P!
εε αυτοι οι 5 μπορούν να βάλουν και τον δικό μας κοδικό για κανα 2 άτομα αμα υπερφορτοθεί :P, btw καλή επιτυχία σε όλους..(μαζι και με εμένα :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasapat

Νεοφερμένος

Η natasa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
SOS!!!!!SOS!!!!SOS!!!!
παιδιά έχασα το χαρτί με το κωδικό μου!!!!!δεν έδωσα εξετάσεις από κάποιο φροντιστήριο,έκανα ιδιαιτερα και μας δήλωσε η καθηγήτρια μας!!!
αν ξέρετε κάτι περί αυτού pleaseeeeee βοηθήστε με!!!!ouf έχουμε και αυτό το άγχος!!!!!ευxαριστω εκ των προτερων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Λογικά κάπως θα μπορείς να τον ανακτήσεις αν πάρεις τηλέφωνο στην ΕΑΕ.

"μας δήλωσε η καθηγήτρια μας" -> Πληροφοριάκα, τις περισσότερες φορές, όταν δηλώνονται υποψήφιοι μαζί, τότε οι κωδικοί τους μοιάζουν. Δεν ξέρω αν είναι Α/Α ή όχι, αλλά εγώ θυμάμαι πως όταν έδινα ECCE, ένα κορίτσι ήθελε να δει τα αποτελέσματα της, και βάζαμε τον κωδικό μου, εκτός απ'το τελευταίο ψηφίο, και προσπαθούσαμε να το βρούμε. Και τελικά, όντως το βρήκαμε. Πρέπει να ήταν το δικό μου χχχχ10 και αυτής χχχχ07. Δεν ξέρω βέβαια αμα θα ισχύει αυτό και για σένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prisila

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
System is in planned maintenance mode. Please try again in 30 minutes.
Στον Ορφέα το γράφει αυτό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ashbringer

Νεοφερμένος

Η Ashbringer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Σήμερα θα είναι διαθέσιμα ΜΟΝΟ για φροντιστήρια/καθηγητές και μεμονωμένους υποψηφίους. Δηλαδή όσα άτομα έχουν γραφτεί με κάποιο κωδικό φροντιστηρίου ή καθηγητή τα αποτελέσματα σήμερα τουλάχιστον μπορούν να τα μάθουν μόνου τα φροντιστήρια και οι καθηγητές. Οι μεμονωμένοι υποψήφιοι που είχαν γραφτεί χωρίς κωδικό μπορούν να δουν αποτελέσματα με τον κωδικό τους και την ημερομηνία γέννησης. Αυτά μου είπαν χθες από τη EAE μετά από λίγο πρήξιμο, ελπίζω να βοήθησα. Καλή επιτυχία σε όλους!

Edit: Ναι, και μετά τις 10 τα έχουνε, πήρα τώρα και τζίφος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cRak0

Νεοφερμένος

Ο cRak0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Error: Could not connect to database. Please try again later.

αυτο μου εβγαλε.... τωρα μαλλον τα βαζουνε.... ωραιοι σερβερ.... ακομα δεν μπηκανε τα αποτελεσματα και πεσανε....:P

και αυτο:
Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cRak0

Νεοφερμένος

Ο cRak0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
το michigan και το edexcel θα βγουν μαζι? αν οχι ποτε θα βγει το edexcel και απο που θα το δω στο ιντερνετ? (σορρυ για τις λιγο ακυρες ερωτησεις....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikol21

Νεοφερμένος

Η nikol21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
δεν υπαρχει αυτο σημερα !ελπιζω το συντομοτερο να βγουν γιατι οσο περιμενεισ πριν ανακοινωθουν τοσο τρελαινεσαι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prisila

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
το michigan και το edexcel θα βγουν μαζι? αν οχι ποτε θα βγει το edexcel και απο που θα το δω στο ιντερνετ? (σορρυ για τις λιγο ακυρες ερωτησεις....)


https://exams.palso.gr/ για το edexcel!!!
to edexcel εαν αναφέρεσαι στο level 5 το δώσαμε 1-2 εβδομαδες μετά το michigan οπότε λογικά στα τέλη του ιουλίου θα έχουμε και από εκεί νέα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aποτελεσματα σημερα οπως ειπαμε για φροντιστηρια και μεμωνωμενους ΜΟΝΟ!
Όσοι δώσατε μέσω φροντιστηρίου παίρνετε τηλεφωνα στους καθηγητες/καθηγητριες σας απο τις 10 το πρωι και μετα και κανουμε και μια ευχη για να μην πεσει ο σερβερ.Αυτη τη στιγμη κανουν εργασιες συντηρησης αλλα δεν βλεπω να αντεχει την κινηση!Οσοι δωσατε μεμονωμενοι και ΔΕΝ εχετε κωδικο (canddate code) παρτε ΤΩΡΑ κιολας που ειναι πρωι και δεν εχει μπουκωσει(ελπιζω!:P) το τηλεφωνικο κεντρο στην HAU για να μαθετε τα αποτελεσματα σας.(2103680000,2103680090) Δωστε οτι στοιχεια σας ζητηθουν.Για οποιαδηποτε απορια όσο χαζη και να ειναι αυτη εμεις εδω ειμαστε και για μια ακομα φορα...καλα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ashbringer

Νεοφερμένος

Η Ashbringer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ο server είναι κάτω γιατί ακριβώς ανεβάζουν τα αποτελέσματα τώρα ή απλά τα έχουν ήδη ανεβάσει και τον έχουν κλειδωμένο για να τον ανοίξουν μετά τις 10...Και κλάιν μια χαρά θα αντέξει την κίνηση ο server δεν είναι δα και το google, μην αγχώνεστε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikol21

Νεοφερμένος

Η nikol21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ο κωδικος που ανεφερες ειναι αυτοσ ο εξαψηφιοσ ε?εαν τον εχουμε αυτον μπορουμε να παρουμε τηλεφωνο να μασ πουν τηλεφωνικα τα αποτελεσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οψόμεθα.Απο προηγουμενες εξεταστικες και υπάρχουν και δεκάδες μάρτυρες μέσα στο φόρουμ υπηρχε μια πολυ αρνητικη κατασταση στην HAU με σέρβερ που ηταν down,το τηλεφωνικο κέντρο για να βρεις γραμμη εκανες 40 λεπτά μες το νερό.Και οι υπευθυνοι παρακαλουσαν να μην μπαινουμε να δουμε τα αποτελεσματα παρα μετα τις 3 που θα τον εφτιαχναν το σερβερ αλλα και πάλι τίποτα.Αν δεν με πιστευετε καλα μου παιδια δειτε το ζουμερο τοπικ των 500+ σελιδων των εξετασεων του Μαιου 2009 και θα αναθεωρήσετε τις αποψεις σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
ο κωδικος που ανεφερες ειναι αυτοσ ο εξαψηφιοσ ε?εαν τον εχουμε αυτον μπορουμε να παρουμε τηλεφωνο να μασ πουν τηλεφωνικα τα αποτελεσματα?

Καλημέρα και καλά αποτελέσματα σε όλους. Μην ανησυχείτε. Οι καθηγητές σας θα σας ενημερώσουν σε λίγη ώρα. Αφού έχουν ενημερωθεί όλοι θα μπουν και σε λίγο θα σας πάρουν τηλέφωνο. Άντε ας ελπίσουμε ότι θα έχουμε σύντομα και του ecpe...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ο κωδικος που ανεφερες ειναι αυτοσ ο εξαψηφιοσ ε?εαν τον εχουμε αυτον μπορουμε να παρουμε τηλεφωνο να μασ πουν τηλεφωνικα τα αποτελεσματα?

6ψηφιος ή καποιες φορές 7ψήφιος.Μπορεις να παρεις τηλεφωνο στην HAU να στον πουνε.Αλλα αποτελεσματα δεν νομιζω να σου πουνε.Εκτος αν κανουν τα περσινα.:P Μεμονωμενος ή με φροντιστηριο εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikol21

Νεοφερμένος

Η nikol21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ειμαι μεμονωμενη υποψηφια για αυτο ρωτησα!!οσο γα την εμπιστοσυνη που ανεφερες δεν τιθεται τετοιο θεμα!δεν εχει κανενασ συμφερον να πει ψεματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σε λιγα λεπτα λογικα ανοιγει ο orfeas!10-15 λεπτα μας χωριζουν απο τα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
System is in planned maintenance mode. Please try again in 30 minutes.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top