Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
φτουυυυυυυυυυυυυυ! :eek::eek::eek:
Από τετάρτη δηλαδή το ecpe... Δεν μπορώ! θέλω να βγούν τώρα, ΑΛΛΑ μόνο αν πέρασα :P:P:P Άν δεν πέρασα να μην βγούν καθόλου... ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Τετάρτη; Ποια Τετάρτη; Αυτή ή την επόμενη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
φτουυυυυυυυυυυυυυ! :eek::eek::eek:
Από τετάρτη δηλαδή το ecpe... Δεν μπορώ! θέλω να βγούν τώρα, ΑΛΛΑ μόνο αν πέρασα :P:P:P Άν δεν πέρασα να μην βγούν καθόλου... ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ:):):)

Από πού συμπέρανες ότι την Τετάρτη θα βγει το ECPE; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athina249

Νεοφερμένος

Η athina249 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
αγχωθηκαααααααα :/:
σε λιγοτερο απο 12 ωρες βγαινουν τα αποτελεσματα....
καλη επιτυχια σε ολους μας!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
για το ecpe? κατι για πεμπτη διάβασα πιο πριν. αληθεύει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Θα κοπώ
Listening-Gvr:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.

justin19

Νεοφερμένος

Ο justin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Δεν με ενδιαφέρει και τόσο,εφόσον πέρασα το FCE,αλλά θα ήθελα να ξέρω ακριβώς ποια μέρα θα βγει το ECCE!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Δεν με ενδιαφέρει και τόσο,εφόσον πέρασα το FCE,αλλά θα ήθελα να ξέρω ακριβώς ποια μέρα θα βγει το ECCE!

Αύριο το πρωί μετά τις 09:30.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Eίμαι σίγουρος...
60 περίπου σωστά στο gvr
και 30 listeing
και θέλει
32,5
και 65!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Eίμαι σίγουρος...
60 περίπου σωστά στο gvr
και 30 listeing
και θέλει
32,5
και 65!

Αυτό που είπες για το listening δε μου άρεσε! Πάλι καλά που έχω ήδη το FCE.

Οι μαθητές ξεconfirmιάστηκαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Kαι εγώ έχω FCE .. αλλα ίσως μας σώσει το item reponse theory.. θα δείξει . πφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Kαι εγώ έχω FCE .. αλλα ίσως μας σώσει το item reponse theory.. θα δείξει . πφφφ

Τι είναι αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
Δεν είπα ότι θα βγούν την Τετάρτη, ΑΛΛΑ από Τετάρτη... Εννοώ οτι από υτήν την μέρα και μετα, αφού όλοι λένε τέλη βδομάδας {ΆΡΑ Πέμ. Πάρ. ΣΚ.};)
-------------
(ECPE)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Δεν έχω πολυκαταλάβει . Ψάξε σε προηγούμενες σελίδες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια αποτελεσματα ECPE για Πεμπτη-Παρασκευη το κοβω.Αλλωστε με 1 μερα διαφορα δοθηκε το τεστ!Προς Θεου δηλαδη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theGUARDofLIGHT

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Eίμαι σίγουρος...
60 περίπου σωστά στο gvr
και 30 listeing
και θέλει
32,5
και 65!
θα παρεις bf στο ακουστικο και p στα gcvr ! κι εγω ετσι πιστευω οτι θα παρω και μακαρι να περασουμε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosmaverik

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αυτό που είπες για το listening δε μου άρεσε! Πάλι καλά που έχω ήδη το FCE.

Οι μαθητές ξεconfirmιάστηκαν;
Γιατί δεν σου άρεσε; Μία χαρά είναι...Το 65% ισχύει παντού (ECCE & ECPE)! Προφανώς το σύστημα με το ξεconfirmιασμα το έκοψε η HAU, μάλλον για να μην προδίδεται. Ακόμα στο Confirmed θα είναι όλοι, μπορεί μέχρι τις 9+!
Συμβουλή για τον andrikos13...δεν είναι ανάγκη να αγχώνεσαι τόσο πολύ! Ας πούμε ότι όντως τα 30 και τα 60 που λες ότι είναι σίγουρα τα κάνεις όλα σωστά! Τα υπόλοιπα, εφόσον απλά συμπλήρωσες τις απαντήσεις, έχεις τουλάχιστον 33% πιθανότητες να τα πετύχεις! Σου λέω ότι την ώρα που θα το διαβάζεις αυτό, θα πανηγυρίζεις τη νίκη σου;)!
Αισιοδοξία και υπομονή παιδιά! Μόνο 10 ώρες έμειναν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosmaverik

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Kαι εγώ έχω FCE .. αλλα ίσως μας σώσει το item reponse theory.. θα δείξει . πφφφ
Δε μας έφταναν τα πτυχία και οι ξένες γλώσσες, θέλουμε και psychometric tests :P! Τέλος πάντων ανάλογα με το άτομο;)! Άλλους μπορεί να μην τους συμφέρει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aυριο όσοι μαθενετε αποτελεσματα να μας λετε πως τα πηγατε αναλυτικα σε καθε section για να δουμε πραγματικα ΤΙ δυσκολεψε τους υποψηφίους!
Καλα αποτελεσματα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top