Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Αχ μακάρι αύριο το πολύ να έχουν βγει γιατί την Τετάρτη θα φύγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni1995

Νεοφερμένος

Η Eleni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
:D:D:Dπωπωωωωω ονειραααα
χεχεχε! Οποτε και να βγουν πάντως καλη επιτυχία στο ecpe! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
:D:D:Dπωπωωωωω ονειραααα
χεχεχε! Οποτε και να βγουν πάντως καλη επιτυχία στο ecpe! :worry:

Γιατί όχι; Για το ecce μιλάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
για ecpe απο βδομαδα παιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Πωωωω άλλη μια εβδομάδα αγωνίας. Τί να πεί κανείς.. Έτσι είναι αυτά. Καλή μας επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Βασικα για το ECCE λενε που λενε αυτη τη βδομαδα αλλα πιο συγκεκριμενοι δεν γινονται.Για το ECPE παντως που τους πηρα πριν λιγα λεπτα μου πανε απλα τέλος του μήνα.Τους ρωτησα αν ειναι για την επομενη βδομαδα και δεν ξέρουν ειπαν...:S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
μόλις τηλεφώνησα στην ΕΑΕ Θεσσαλονίκης και μου είπαν οτι ΜΕΧΡΙ το τέλος της εβδομάδας αυτής θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα. Ωστόσο, με προέτρεψε να δοκιμάσω με τον κωδικό από αύριο κιόλας για να δω εαν έχουν μπει στο Ιντερνετ(μου το είπε επειδή ρώτησα για ανεξάρτητους υποψηφίους) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Περυσι περιμενα για το ECCE και γινοταν της εκδηδομενης εδω μεσα και τωρα περιμενω το ECPE και οκ ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα :P
Παντως βαριεμαι να περιμενω μεχρι την αλλη εβδομαδα....
Περυσι παντως θυμαμαι μια ατακα που ειχε πει μια απο την HAU, γνωστη στριγκλα και ειχα λιωσει στα γελια...
Ο Τεο νομιζω θυμαται λεπτομερειες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια τα χουν και δεν νομιζω να βγουν με μια βδομαδα διαφορα!Στο κατω κατω τις ιδιες ημερομηνιες δοθηκαν.Ας κουλαρουμε δηλαδη.
Το Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2009 που δοθηκε 28/11/2009 και 12/12/2009 τα αποτελεσματα βγηκαν 3 και 11/02 αντιστοιχα.Δηλαδη με μια βδομαδα διαφορα!
Και ας δοθηκαν με 2 βδομαδες διαφορα τα τεστ!Δηλαδη έλεος με αυτη την ενημερωση που εχουν οι τυποι στο CS!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ο Τεο νομιζω θυμαται λεπτομερειες :P

Αλεξίου speaking!:whistle:
Ναι περσι γινοτανε ένας χάμος και τώρα η κυρία Αλεξιου που πηρα τηλεφωνο την Παρασκευη βρίσκεται σε άδεια..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ευχομαι να βρισκεται ειτε σε Βαρναβα, ειτε σε Καπανδριτι:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κακιούλες!:P :lol:

Παιδια πιστευετε πως το χετε παρει;Και απευθυνομαι και στους 15 που μας παρακολουθουν!;) Τι σας δυσκολεψε πιο πολυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Listening....
Μεγαλη διαφορα σε σχεση με τα sample tests...
Αν θα χω κοπει, θα ναι απο αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athina249

Νεοφερμένος

Η athina249 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εγω θελω να πιστευω πως το εχω παρει :/
το λεξιλογιο πιστευω ηταν λιγο δυσκολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Εμένα με δυσκόλεψε λίγο το writing και νομίζω ότι το πήρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ολα εκτος του listening ηταν ευκολα....
Τουλαχιστον στο μερος που εδινα εγω...
Παντως απο κατι κλεφτιες ματιες που εριχνα σε μια 20 χρονη γκομενα που ηταν διπλα, παρατηρησα οι εχουμε παρομοιες απαντησεις, που σημαινει οτι ή και οι 2 ειμαστε αχρηστοι ή και οι 2 τα πηγαμε καλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athina249

Νεοφερμένος

Η athina249 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
χαχα
πραγματι μετα το λεξιλογιο θα εβαζα το listening οτι ηταν πιο δυσκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Ολα εκτος του listening ηταν ευκολα....
Τουλαχιστον στο μερος που εδινα εγω...
Παντως απο κατι κλεφτιες ματιες που εριχνα σε μια 20 χρονη γκομενα που ηταν διπλα, παρατηρησα οι εχουμε παρομοιες απαντησεις, που σημαινει οτι ή και οι 2 ειμαστε αχρηστοι ή και οι 2 τα πηγαμε καλα :P

Και εγώ έριχνα.. αλλα εκανε λαθος τα κυκλάκια και τα εσβησε και τραβαγα τα μαλλια μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eμενα το λεξιλογιο δεν μου φανηκε δυσκολο.Κάπως κουλό μπορω να πω.Αλλα το ακουστικο ηταν πραγματι πολυ υπουλο.Εχασα ενα ολοκληρο segment μιας και περιμενα να πει την πρωτη απαντηση και τελειωσε χωρις να παρει κανεις χαμπαρι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα του ECCE για ΚΞΓ και Ανεξάρτητους θα ανακονωθούν ΑΥΡΙΟ μετά τις 10....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top