Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Αν βγουνε απροοπτα γυρω στο μεσημερι κατα τις 12-1.Αν βγουν προειδοποιημενα γυρω στις 10 το πρωι.
ωραια σε ευχαριστω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Καλή εβδομάδα σε όλους...! Καλά αποτελέσματα..! Ελπίζω να βγουν γρήγορααααα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Παιδιά για να καταλάβω λίγο και εγώ γιατί σας έχασα. Ποια αποτελέσματα παίζει να βγούνε σήμερα; Του ECCE; Για το ECPE ούτε λόγος ε; Από Τετάρτη και μετά; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
δεν είναι σίγουρο αν θα βγουν σήμερα αλλα ναι για τα ECCE μιλάμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Όπως και να χει και αυτα του ecce και αυτα του ecpe μεσα στη βδομαδα θα τα χουμε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανίτα Κλήμη

Νεοφερμένος

Η Ανίτα Κλήμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Σταυρός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά.
Πήρε κανένας τηλέφωνο στην hau σήμερα?
Οι δικοί μου μαθητές πάντως είναι ακόμη στο confirmed και δεν έλαβα καμία ενημέρωση ακόμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Τι βρήκα σε ένα άλλο φόρουμ:

Τα αποτελέσματα των εξετάσεων ECCE (Lower) και ECPE (Proficiency) της Ελληνοαμερικανικής Ένωσης θα είναι διαθέσιμα από την επόμενη εβδομάδα στην σελίδα της HAU. Συνδεθείτε στη σελίδα ORFEAS για να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα σας. Καλά αποτελέσματα !


Πότε γράφτηκε αυτό ? Πότε να περιμένουμε ? :/
Έχω τρομερό άγχοςςςς.....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ΕCCE τελη αυτης της βδομαδας και ECPE τέλη του μήνα.
Απάντηση by HAU!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανίτα Κλήμη

Νεοφερμένος

Η Ανίτα Κλήμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Σταυρός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Αυτό είναι από ενα site ενός φροντιστηρίου από την Σύρο.
Πιστεύω απλως υποθέτει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
κι εγώ πήρε στη HAU και είπαν μέχρι την Παρασκευή του ECCE και μεχρι την άλλη Παρασκευή του ECPE.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανίτα Κλήμη

Νεοφερμένος

Η Ανίτα Κλήμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Σταυρός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Γιατί ομως τοσο αργά το ecpe ? υποτίθεται ότι είναι λιγότεροι οι υποψήφιοι.
Πάντα πρώτο δεν το έβγαζαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια κουραγιο και μην χανετε την ελπιδα,άλλωστε πεθαινει πάντοτε τελευταια.
Την Τεταρτη ίσως βγει το ECCE και την Παρασεκυη το ECPE.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Δε γίνεται να βγουν σήμερα; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ashbringer

Νεοφερμένος

Η Ashbringer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Αν τους έστειλαν πρώτα το ECCE θα βγάλουν πρώτο το ECCE αφού το ελέγξουν φαντάζομαι και ανεβάσουν και τα αποτελέσματα στον Ορφέα. Την άλλη βδομάδα μου είπαν το ECPE αφού φαντάζομαι πάλι κάνουν τους ίδιους ελέγχους/διαδικασίες. Άντε καλή επιτυχία τώρα και μην αγχώνεστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frusciante

Νεοφερμένος

Ο Frusciante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εγω που τους πηρα τηλεφωνο μου ειπαν 25 και μετα. Τους ειπα μηπως μπορειτε να γινεται λιγο πιο συγκεκριμενοι και μου λεει αγορι μου δεν μας τα εχουν στειλει ακομα απο Αμερικη :S . To θεμα ειναι οτι το stress εχει φτασει στα υψη :P. Εγω ετσι οπως τους ακουσα τα περιμενω 27 ιουλιου και μετα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
εγω που τους πηρα τηλεφωνο μου ειπαν 25 και μετα. Τους ειπα μηπως μπορειτε να γινεται λιγο πιο συγκεκριμενοι και μου λεει αγορι μου δεν μας τα εχουν στειλει ακομα απο Αμερικη :S . To θεμα ειναι οτι το stress εχει φτασει στα υψη :P. Εγω ετσι οπως τους ακουσα τα περιμενω 27 ιουλιου και μετα :)


Ecce or ECPE?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikol21

Νεοφερμένος

Η nikol21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
παιδιά λίγο υπομονή όσο μπορείτε!σχεδόν 2 μήνες περάσανε σε μια η 2 εβδομάδες θα κολλήσουμε?σκεφτείτε ότι ό,τι είναι να γίνει θα γίνει π.χ εγώ έχω δώσει 4 φορες fce έχω κοπεί και τώρα το μάη έδωσα michigan!!όσο άγχος και να έχουμε ό,τι είναι να γίνει θα γίνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Άντε δεν αντέχω άλλο:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

THERISTIS

Νεοφερμένος

Ο THERISTIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
αν κ εχει περασει ο καιροσ για να απαντησω στο τοπικ
εγω εδωσα ECPE-->7/5/2010 k περιμενω σε λιγο καιρο τα αποτελεσματα
:confused::confused:

μακαρι να περασα θεε μ :/::/::/::/::/::/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Όλοι μας αυτά περιμένουμε.
Άντε να δούμε... Φαντάζεστε να μας πουνε "δεν χρειάζεται να μας τα στείλουν τα αποτελέσματα - περάσατε όλοι"; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top