Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Γιατί δε μου απαντάνε τα animals? Ούτε απο hau ούτε απο eli-oti na nai


α)βαρέθηκαν
β)έκλεισαν
:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! Κανένα μήνυμα δεν έχω λάβει στο κινητό οπότε τουλάχιστον για το ecpe δεν το βλέπω. Θα κάνουμε λίγη υπομονή ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! Κανένα μήνυμα δεν έχω λάβει στο κινητό οπότε τουλάχιστον για το ecpe δεν το βλέπω. Θα κάνουμε λίγη υπομονή ακόμα...

Για ecce ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Για ecce δε μπορώ να πω γιατί φέτος οι μαθητές μου έδωσαν άλλα πτυχία άρα δεν θα έχω ενημέρωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Για ecce δε μπορώ να πω γιατί φέτος οι μαθητές μου έδωσαν άλλα πτυχία άρα δεν θα έχω ενημέρωση.

Αχά , δεν πειράζει :D Μόνο που μπαίνετε και μας στειρίζετε είναι πολλά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Bασικα πηρα τη καθηγητρια μου και μου πε πως αυτη τη βδομαδα θα βγουν επειδη ρωτησε κατι γνωστους της στην HAU Θεσσαλονίκης.Πιστευω πως τη Δευτερα θα στειλουν ενημερωσεις στα κινητα.Αγαπητη gime ευχαριστουμε για την υποστηριξη αλλα το ενστικτο μου και η εμπειρια μου απο προηγουμενες εξεταστικες υποδυκνύει πως οι τυποι της ΗΑU ειναι καπως απροβλεπτοι.Παντως ουτε η δικια μου καθηγητρια έλαβε καποια ενημερωση.Θα περιμενα κατι περισσοτερο λιγες μερες πριν μπουμε στη τελικη ευθεια.Δεν συμφωνειτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ούτε να το συζητάς. Ξέρω και καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας μετά από άλλη μια κουραστική χρονιά. Ευτυχώς που βρήκα και αυτό το forum και ενημερώνομαι και εγώ. Μόλις μου στείλουν το μήνυμα θα σας πω. Και όπως είπαμε υπομονή και θετική σκέψη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
ακριβως θετικη σκεψη!!!και ολοι θα τα παμε καλα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Κοίταξε teo και το ότι στέλνουν μήνυμα στους ιδιοκτήτες είναι μια πρόοδος. Παρ'όλα αυτά αυτό που έχω πει σε όλες τις συζητήσεις μου μαζί τους είναι ότι θα μπορούσαν να είναι πιο συγκεκριμένοι στην ημερομηνία έκδοσης αποτελεσμάτων όπως κάνουν και οι περισσότεροι φορείς. Έτσι θα ξέραμε όλοι και δεν θα υπήρχε πρόβλημα. Ίσως το δούμε στο μέλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Κοίταξε teo και το ότι στέλνουν μήνυμα στους ιδιοκτήτες είναι μια πρόοδος. Παρ'όλα αυτά αυτό που έχω πει σε όλες τις συζητήσεις μου μαζί τους είναι ότι θα μπορούσαν να είναι πιο συγκεκριμένοι στην ημερομηνία έκδοσης αποτελεσμάτων όπως κάνουν και οι περισσότεροι φορείς. Έτσι θα ξέραμε όλοι και δεν θα υπήρχε πρόβλημα. Ίσως το δούμε στο μέλλον.

Εχετε δίκιο .

Τέσπα, θετική σκέψη πάνω απο όλα. Ο καθένας μας λιγο πολύ μέσα του ξερει τι εχει κάνει .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
στην αμερικη η αμερικανικη ενωση δουλευει σημερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κυριακατικα στο ELI-UM δεν νομίζω!Απο Δευτερα παιδια τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Λέτε την Δευτέρα να έχουν βγει του ecce;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
Ρε παιδιά, ενώ δεν αγχονόμουν καθόλου... τωρα έχω τρελαθεί:(:(:(:redface::redface::redface::hmm::hmm::hmm:
Στα γραπτά νομίζω τα πήγα αρκετά καλα, καθώς είχα τελειώσει κάνα 20λεπτο "και" νωρίτερα και μετα ξανατσέκαρα σχεδόν καθε σημείο για το οποίο δεν ήμουν 100% σίγουρος... ... 2 από τα κείμενα είχαν κιολας παρόμοιο θέμα με κάτι άλλα που είχα κάνει πιο πρίν...Έκθεση πρόλαβα και έγραψα 2 σελίδες {λίγο BOLD τα γραμματα..} και νομίζωπως χρησημοποίησα αρκετές εκφράσεις...
Ακόμα και το voc. ενώ νόμιζα ότι θα είναι δύσκολο {σε περίπτωση που τα έχω σωστά} δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα...}
ΑΛΛΑ:/::/: στο spea... είχα τρελό άγχος και θαμπορούσα να τα είχα πάει πολύ καλύτερα... το θέμα μου ήταν 100% άσχετο, και αυτός που ήταν μαζί μου είχε τεράστια προσωπική εμπειρία και είπε περισσότερα, ήταν πλουσιόπαιδο, με "αγγλική" προφορά και καλό voc., σε αντίθεση με εμένα που δεν είχα να πω πολλά και to voc. δεν ήταν τίποτα το ιδιαίτερο...
Για πείτε λίγο... τι πιστεύετε...:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Ρε παιδιά, ενώ δεν αγχονόμουν καθόλου... τωρα έχω τρελαθεί:(:(:(:redface::redface::redface::hmm::hmm::hmm:
Στα γραπτά νομίζω τα πήγα αρκετά καλα, καθώς είχα τελειώσει κάνα 20λεπτο "και" νωρίτερα και μετα ξανατσέκαρα σχεδόν καθε σημείο για το οποίο δεν ήμουν 100% σίγουρος... ... 2 από τα κείμενα είχαν κιολας παρόμοιο θέμα με κάτι άλλα που είχα κάνει πιο πρίν...Έκθεση πρόλαβα και έγραψα 2 σελίδες {λίγο BOLD τα γραμματα..} και νομίζωπως χρησημοποίησα αρκετές εκφράσεις...
Ακόμα και το voc. ενώ νόμιζα ότι θα είναι δύσκολο {σε περίπτωση που τα έχω σωστά} δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα...}
ΑΛΛΑ:/::/: στο spea... είχα τρελό άγχος και θαμπορούσα να τα είχα πάει πολύ καλύτερα... το θέμα μου ήταν 100% άσχετο, και αυτός που ήταν μαζί μου είχε τεράστια προσωπική εμπειρία και είπε περισσότερα, ήταν πλουσιόπαιδο, με "αγγλική" προφορά και καλό voc., σε αντίθεση με εμένα που δεν είχα να πω πολλά και to voc. δεν ήταν τίποτα το ιδιαίτερο...
Για πείτε λίγο... τι πιστεύετε...:/::/:

Πως μπηκες με αλλον στα προφορικα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ρε παιδιά, ενώ δεν αγχονόμουν καθόλου... τωρα έχω τρελαθεί:(:(:(:redface::redface::redface::hmm::hmm::hmm:
Στα γραπτά νομίζω τα πήγα αρκετά καλα, καθώς είχα τελειώσει (...)με "αγγλική" προφορά και καλό voc., σε αντίθεση με εμένα που δεν είχα να πω πολλά και to voc. δεν ήταν τίποτα το ιδιαίτερο...
Για πείτε λίγο... τι πιστεύετε...:/::/:

Δεν νομίζω να κοπείς στο Speaking εκτός και αν δεν μιλούσες καθόλου,έκανες γελοία λάθη κτλ. Η καθηγήτρια μου μου είχε πει ότι είναι αρκετά δύσκολο να μην περάσεις... ακόμη και αν οι επιδόσεις σου είναι μέτριες/χαμηλές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Έδωσες ECCE και ήσουν και με άλλον;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
εγινε τελικα τιποτα σχετικα με το ecce και το ecpe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top