Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ashbringer

Νεοφερμένος

Η Ashbringer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ωραία άντε να το δεχτώ παρά την απλότητα του μυνήματος...δώσε μου μια λογική εξήγηση γιατί δεν τα βγάζουν. Και δεν θέλω αηδίες του στυλ είναι ανοργάνωτοι, είναι κακοί, το κανουν για να έχουμε αγωνία κτλ...θέλω μια απλή, λογική εξήγηση. Ας πούμε το πρώτο πράγμα που μου έρχεται στο μυαλό είναι γιατί πχ θέλουν κάνουν double και triple check τα αποτελέσματα πριν βγούν live;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Παιδιά , όσοι δεν με πιστεύεται , πείτε το μου να σας κάνω forward το mail . Γιατί είχα ξαναστείλει και μου ειχαν απαντησει ΑΚΡΙΒΩΣ με τον ίδιο τρόπο . με το coordinator και το barbara πως λέγεται .
Επίσης προχθες έστειλα και στην ελληνοαμερικάνικη . Εγώ πιστεύω πως δεν τα βγαζουν για δύο λόγους..
α) Διότι , η eli -um λέει οτι τα στείλανε , όχι απαραίτητα οτι τα λάβανε
β) διότι ειναι και το check αλλά και το ότι υπάρχει ΜΕΓΑΛΗ διαδικάσια


Σε συνέχεια του μηνύματός σας, θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι τα αποτελέσματα θα είναι διαθέσιμα μέχρι το τέλος Ιουλίου, ωστόσο δεν γνωρίζουμε ακόμα την ακριβή ημερομηνία.

Είμαι στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνηση.

Με εκτίμηση,

Βάνα Δημητρακάκη

Κέντρο Υποστήριξης Φροντιστηριούχων
Ελληνοαμερικανική Ένωση
Μασσαλίας 22
106 80 Αθήνα
Τηλ. 6936 124 222
Fax. 30 210 3634200
Web. [FONT=&quot]www.hau.grhttps://www.hau.gr/[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ωραία άντε να το δεχτώ παρά την απλότητα του μυνήματος...δώσε μου μια λογική εξήγηση γιατί δεν τα βγάζουν. Και δεν θέλω αηδίες του στυλ είναι ανοργάνωτοι, είναι κακοί, το κανουν για να έχουμε αγωνία κτλ...θέλω μια απλή, λογική εξήγηση. Ας πούμε το πρώτο πράγμα που μου έρχεται στο μυαλό είναι γιατί πχ θέλουν κάνουν double και triple check τα αποτελέσματα πριν βγούν live;;;

Γιατί δεν στέλνεις e-mail να δεις μόνη σου... Το γιατί δεν τα βγάζουν θέμα τους... Τουλάχιστον μια ημερομηνία δεν θα μπορούσαν να ανακοινώσουν; Και ξαναλέω τι περιμένεις να πετάγονται σερπαντίνες από το e-mail και να λέει Welcome to the ELI-UM....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Αααα και το να λες κάποιον ψεύτη δεν είναι καθόλου ευγενικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ashbringer

Νεοφερμένος

Η Ashbringer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ΟΚ λοιπόν το e-mail αν και ΠΟΛΥ ΑΠΛΗΣ μορφής ειδικά στην υπογραφή για πανεπιστήμιο του εξωτερικού είναι original το δέχομαι. Περιμένω όμως ακόμα έναν ΑΠΟΛΥΤΑ λογικό και πιστευτό λόγο γιατί δεν δίνουν τα αποτελέσματα. Η πρώτη μου σκέψη είναι ότι ίσως θέλουν να τα διπλο και τριπλοελέγξουν πριν τα βάλουν live στον Orfea?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Μόλις έστειλα και στην Ελληνοαμερικάνικη με παράθεση του μηνυματος που έλαβα απο την ELI-UM και τους ζήτησα μια σαφή ημερομηνια . Το τέλη Ιουλίου είναι αόριστο . Τους ζήτησα να μου πουν αν είναι Απο Δευτέρα 19 ή Δευτέρα 27 το "τέλη Ιουλίου" . Θα παρακαλέσω όμως , πριν λέτε αμέσως τις κακίες σας , του θέματος " υποτιθέμενο ηλεκτρονικό μήνυμα " να δείτε πως και άλλα άτομα που στείλανε ήταν τέτοια η μορφή που παραλάβανε. ;)

Και επειδή δεν είμαι υπεύθυνος , αμα θέλεις στείλε mail στην ELI-UM , λάβε την ίδια απάντηση που έλαβα εγώ και μετά πάρε την hau και πες τους το να λάβεις απο εκεί απάντηση γιατί δεν τα ανακοινώνουν . ΔΕΝ έχω λόγω να πω ψέμματα διότι δεν με συμφέρει και σε τίποτα . Έχω το ίδιο άνγχος με όλους μιας και εγώ έδωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ashbringer

Νεοφερμένος

Η Ashbringer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Το αν είμαι ευγενική ή όχι είναι δικό μου θέμα...το γενικότερο όμως θέμα ακόμα είναι πως δεν υπάρχει κάποια λογική απάντηση από μέρους σας (σου) για τον λόγο που δεν βγάζουν τα αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Σας είπα, δεν είμαστε υπεύθυνοι εμείς να γνωρίζουμε περισσότερα. Ότι μας λένε τα 'χουμε δημοσιεύσει . Επειδή παρατηρώ απο περύσι το θέμα αυτό , μπορώ να πω οτι περύσι ουτε σαφές απαντήσεις είχαμε "τα στείλαμε" ή "τα βγάζουμε" μέχρι δύο μέρες πριν. Και το ότι η eli-um τα έστειλε δεν είναι απόλυτο σίγουρο ότι τα έλαβε ακόμα η hau .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ashbringer

Νεοφερμένος

Η Ashbringer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ωραία λοιπόν αφού και πέρυσι τα ίδια λέγανε και φέτος τα ίδια λένε τι μπλέκεστε με ELI-UM με mails με ερωτοαπαντήσεις κτλ; Η υπομονή είναι αρετή και επαναλαμβάνω τα μεγέθη όσον αφορά το πλήθος των υποψήφιων είναι πολύ διαφορετικά ανάμεσα στους διάφορους φορείς. Έχει λάβει τα αποτελέσματα η ΕΑΕ ή όχι φαντάζομαι πως έχουν κάποιο σοβαρό λόγο που δεν τα δίνουν ακόμα, επαναλαμβάνω, μπορεί να είναι πολλά πράγματα αλλά μαζοχιστές δεν είναι σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ashbringer

Νεοφερμένος

Η Ashbringer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Σκεφτείτε μόνο αυτό: Άντε και τα βγάζουν γρήγορα κτλ...και γίνεται κάποιο λάθος λόγω βιασύνης κτλ...μετά ποιος τους ξεπλένει; Φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Νομίζω , πως και εσείς είχατε περάσει κάποτε απο την θεση μας .. Το άνγχος των εξετάσεων , και μετά των αποτελεσμάτων . Για κάποιον που προσπαθεί 1 μήνα ,1 χρόνο , 2 χρόνια , για κάποιον που κάνει αγγλικά 10 χρόνια , 8 χρόνια ή για κάποιον που το θέλει για σοβαρό σκόπο το δίπλωμα νομιζω πως έχει την δυνατότητα να αγχωθεί για το πότε θα βγουν τα αποτελέσματα. Όντως , υπάρχει μεγάλη μάζα υποψηφίων στο michigan αλλά υπάρχει και κάτι που το κάνει πιο εύκολο στη διώρθωση . Αρχικά , επειδή κατάλαβα ενα θύξιμο για άλλους φορείς που έχουν λιγότερους υποψήφιους , το michigan έχει κυκλάκια σχεδόν σε όλα τα parts , αυτό το κάνει πιο εύκολο γιατί :
α) περνάνε απο υπολογιστή
β) πρώτος έλεγχος eli-um
γ) δεύτερος & τρίτος έλεγχος απο eli-um
δ) Μπορεί να γίνεται και στην ελληνοαμειρκάνικη.

Αν αναλογιστούμε οτι άλλοι φορείς , που πιθανόν να έχουν λιγότερους υποψήφιους (cambridge ) μόνο το ακουστικό σε κάποια μέρη και το use είναι θέμα κυκλοτικού . Είναι σαφώς ή ίδια περίοδος διώρθωσης.. ( ανάλογα ποσα )

Τέλος πάντων , το άνγχος και μόνο μας επιτρέπει τις ερωτοαπαντήσεις..

Το ότι δεν τα βγάζουν μπορεί να είναι να καλύψουν το περιθώριο αναμονής για προφισιενσυ ή να περιμένουν να βγάλουν και τα δύο μαζί . Μην αποκλείουμε και αυτό το ενδεχόμενο..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ΟΚ λοιπόν το e-mail αν και ΠΟΛΥ ΑΠΛΗΣ μορφής ειδικά στην υπογραφή για πανεπιστήμιο του εξωτερικού είναι original το δέχομαι. Περιμένω όμως ακόμα έναν ΑΠΟΛΥΤΑ λογικό και πιστευτό λόγο γιατί δεν δίνουν τα αποτελέσματα. Η πρώτη μου σκέψη είναι ότι ίσως θέλουν να τα διπλο και τριπλοελέγξουν πριν τα βάλουν live στον Orfea?

ΟΚ, δηλαδή στο τηλ. και στο e-mail δεν μπορούσαν να πούνε ότι τα 'χουνε και τα επεξεργάζονται; Έχω πάρει πληροφορίες από Infor.Desk πολλών πανεπιστημίων συμπεριλαμβανομένου ΜΙΤ και Yale και σου λέω ότι τα e-mail είναι πάντα παρόμοια ( πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι περιμένεις από ένα e-mail για να το θεωρήσεις έγκυρο )... Δεν ξέρω γιατί δεν τα δίνουν απλώς με τα παιδιά στο forum συζήτηση γίνεται και ανταλλαγή πληροφοριών/απόψεων... Το πρόβλημα σου δεν βλέπω; αν πχ δεν εμπιστεύεσαι τις πληροφορίες των παιδιών δεν καταλαβαίνω γιατί μπήκες στον κόπο να κάνεις εγγραφή στο ischool...



Το αν είμαι ευγενική ή όχι είναι δικό μου θέμα...το γενικότερο όμως θέμα ακόμα είναι πως δεν υπάρχει κάποια λογική απάντηση από μέρους σας (σου) για τον λόγο που δεν βγάζουν τα αποτελέσματα.

Εάν δεν είσαι ευγενικός δεν προσβάλλεις τον εαυτό σου με την συμπεριφορά σου αλλά τους άλλους. Άρα είναι θέμα που με ενδιαφέρει. Που θες να ξέρω... Συζήτηση κάνουμε με τα παιδιά για αυτόν το λόγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Γιατί δεν στέλνεις e-mail να δεις μόνη σου... Το γιατί δεν τα βγάζουν θέμα τους... Τουλάχιστον μια ημερομηνία δεν θα μπορούσαν να ανακοινώσουν; Και ξαναλέω τι περιμένεις να πετάγονται σερπαντίνες από το e-mail και να λέει Welcome to the ELI-UM....

Ξέχασες και ένα κόκκινο χαλί να ανοίγει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Ξέχασες και ένα κόκκινο χαλί να ανοίγει! :D


Mα εντάξει άν έχει να απαντήσει σε χιλιάδες ηλεκτρονικά μηνυματα παγκοσμίως τότε δεν νομίζω να βαζει ευχετήριες καρτούλες για καλά αποτελέσματα και καλή ανάρωση..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Ωραία λοιπόν αφού και πέρυσι τα ίδια λέγανε και φέτος τα ίδια λένε τι μπλέκεστε με ELI-UM με mails με ερωτοαπαντήσεις κτλ; Η υπομονή είναι αρετή και επαναλαμβάνω τα μεγέθη όσον αφορά το πλήθος των υποψήφιων είναι πολύ διαφορετικά ανάμεσα στους διάφορους φορείς. Έχει λάβει τα αποτελέσματα η ΕΑΕ ή όχι φαντάζομαι πως έχουν κάποιο σοβαρό λόγο που δεν τα δίνουν ακόμα, επαναλαμβάνω, μπορεί να είναι πολλά πράγματα αλλά μαζοχιστές δεν είναι σίγουρα.

Τότε να λέγανε: Τα λάβαμε και δεν θα τα δημοσιεύσουμε αμέσως για αυτό το λόγο :lol:. Δεν νομίζω το Michigan να λέει ψέματα. Και αν συνεχίσουν έτσι θα δούμε με πόσους υποψηφίους θα μείνουνε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Mα πριν , είδα σε ενα μηνυμα γιατί στέλνετε κτλ . Μα αν κάποιος θέλει να προετοιμαστεί ή το θέλει για σοβαρούς σκοπούς δεν νομίζω να κάθετε να περιμένει Αύγουστο κτλ. Να μου πείτε , όταν ειναι να βγουν θα βγούν , αλλα να δείξουν και λίγο σεβασμό και προς τους "πελάτες " Στην τελική πληρώνουμε για κάθε εξέτασει οφείλουν σεβασμό και πλήρη ενημέρωση. Το τέλη Ιουλίου είναι γενικά αόριστο . Μπορεί απο τις 19 μπορεί και στις 31 :)


Aφού θέλουν βάση 65% θέλουμε και εμείς αποτελεσματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Χμμμ, βρήκα κάτι ενδιαφέρον
ECCE: May 2009: A total of 50,687 examinees in eighteen countries took the May 2009 ECCE
ECCE: December 2009: A total of 21,982 examinees in eighteen countries took the December 2009 ECCE
ECPE: May 2009: A total of 25,908 examinees from seventeen countries took the May/June 2009 ECPE
ECPE: November 2009: A total of 14,893 examinees from nineteen countries took the November 2009 ECPE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Aυτό λέει πολλά qwerty111


Περισσότεροι από 270.000 υποψήφιοι παρακάθονται την εξέταση FCE ετησίως σε περισσότερες από 100 χώρες. Είναι ένα σημαντικό πιστοποιητικό για οποιονδήποτε ενδιαφέρεται να εργαστεί ή να σπουδάσει στο εξωτερικό ή ακόμα να επιδιώξει μια καριέρα που απαιτεί γλωσσικές δεξιότητες, στους τομείς των επιχειρήσεων, της ιατρικής, της μηχανικής κλπ. Αποτελεί, επίσης, πολύτιμη προεργασία για εξετάσεις υψηλότερου επιπέδου όπως Cambridge Certificate in Advanced English και Certificate of Proficiency in English.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Παιδιά , όσοι δεν με πιστεύεται , πείτε το μου να σας κάνω forward το mail . Γιατί είχα ξαναστείλει και μου ειχαν απαντησει ΑΚΡΙΒΩΣ με τον ίδιο τρόπο . με το coordinator και το barbara πως λέγεται .
Επίσης προχθες έστειλα και στην ελληνοαμερικάνικη . Εγώ πιστεύω πως δεν τα βγαζουν για δύο λόγους..
α) Διότι , η eli -um λέει οτι τα στείλανε , όχι απαραίτητα οτι τα λάβανε
β) διότι ειναι και το check αλλά και το ότι υπάρχει ΜΕΓΑΛΗ διαδικάσια


Σε συνέχεια του μηνύματός σας, θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι τα αποτελέσματα θα είναι διαθέσιμα μέχρι το τέλος Ιουλίου, ωστόσο δεν γνωρίζουμε ακόμα την ακριβή ημερομηνία.

Είμαι στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνηση.

Με εκτίμηση,

Βάνα Δημητρακάκη

Κέντρο Υποστήριξης Φροντιστηριούχων
Ελληνοαμερικανική Ένωση
Μασσαλίας 22
106 80 Αθήνα
Τηλ. 6936 124 222
Fax. 30 210 3634200
Web. [FONT=&quot][URL="https://www.hau.gr"]www.hau.grhttps://www.hau.gr/[/FONT][/URL]

Δεν νομίζω να τα στέλνουν και με ταχυδρομείο κιόλας! Υπάρχει και Internet! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Και με ίντερνετ να τα στείλανε μέχρι να τα κατεβάσουνε; (ενοώ απο επισυναπτόμενο ) . Είναι μεγάλη διαδικασία για να τα "λάβουν".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top