Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
στο ιντερνετ δεν μπορει να τα δει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
μπορει. https://www.hau.gr/?i=examinations.en.all-results
σιγα σιγα σκεφτομαι οτι μπορει να κοπηκα και αγχόνομαι. αντε να βγουν γρηγορα τα αποτελεσματα του ecpe!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kλασικα γυρω στις 20-25 Ιουλιου θα βγουν.Θα ξαναπεσει μάλλον ο σερβερ και θα γινει ενας ψιλοπανικός...Γνωστη η ιστορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Kλασικα γυρω στις 20-25 Ιουλιου θα βγουν.Θα ξαναπεσει μάλλον ο σερβερ και θα γινει ενας ψιλοπανικός...Γνωστη η ιστορια...


Χαχα ! Ναι .. το θυμάμαι πέρσυ.. μόνο που η αγωνία πέταγε πέρσυ για το αν πέρασα.. ενω φέτος καθόλου αφού πηρα βρετανικο δεν με νοιαζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Kλασικα γυρω στις 20-25 Ιουλιου θα βγουν.Θα ξαναπεσει μάλλον ο σερβερ και θα γινει ενας ψιλοπανικός...Γνωστη η ιστορια...
σιγα ρε σεις! λες και καθε χρονο το ιδιο κανουνε....για συμμαζευτειτε λιγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aς το δείξει η νεκροψία το πόρισμα.Παντως δεν εγινε ουτε 1 και ούτε 2 φορές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady Marmalade

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πάντως φέτος όσον αφορά το Michigan ECPE άκουσα παράπονα για το Listening, ειδικά στο Form B που ήμουν εγώ...:hmm:
Εμένα, όμως, το Listening μού φάνηκε το πιο εύκολο section του test!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,147 μηνύματα.
Πάντως φέτος όσον αφορά το Michigan ECPE άκουσα παράπονα για το Listening, ειδικά στο Form B που ήμουν εγώ...:hmm:
Εμένα, όμως, το Listening μού φάνηκε το πιο εύκολο section του test!:confused:

Άθλιο. Εγώ δε θυμάμαι σε ποιο φορμ ήμουν (αν γυρίσω σελίδες πίσω θα το βρω) αλλά όλοι είχαν πρόβλημα με το listening, ανεξαρτήτως φόρμ.

Αν εξαιρέσεις ότι με είχε κόψει κατούρημα και ίσα που κρατιόμουν (ούτε διάλλειμα οι τρισάθλιοι, έκοψα χρόνο από το GCVR αλλά είχα διαβάσει τόσο καλά που στο τέλος έμεινα με 10 λεπτά και κοίταγα το ταβάνι), το part3 με τα τρία segments, ήταν το πιό αισχρό. Από τις 5 ερωτήσεις στο καθένα άκουγες απάντήσεις μόνο για τις 2 μεσαίες, ενώ στο τελευταίο έπαιξα προ-πο. Πάνε 5 ερωτήσεις χαμένες στο νερό δηλαδή.

Βέβαια, εφόσον πλέον πήρα το Βρετανικό Proficiency, τώρα μόνο για το γαμώτο θέλω να πάρω κι αυτή την αμερικάνικη χαζομάρα για δίπλωμα. Ελπίζω να τους στείλω να τελειώνουν για την τιμή των όπλων, και για να μην πω ότι πήγαν χαμένα τα εξέταστρα των 180 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady Marmalade

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Άθλιο. Εγώ δε θυμάμαι σε ποιο φορμ ήμουν (αν γυρίσω σελίδες πίσω θα το βρω) αλλά όλοι είχαν πρόβλημα με το listening, ανεξαρτήτως φόρμ.

Αν εξαιρέσεις ότι με είχε κόψει κατούρημα και ίσα που κρατιόμουν (ούτε διάλλειμα οι τρισάθλιοι, έκοψα χρόνο από το GCVR αλλά είχα διαβάσει τόσο καλά που στο τέλος έμεινα με 10 λεπτά και κοίταγα το ταβάνι), το part3 με τα τρία segments, ήταν το πιό αισχρό. Από τις 5 ερωτήσεις στο καθένα άκουγες απάντήσεις μόνο για τις 2 μεσαίες, ενώ στο τελευταίο έπαιξα προ-πο. Πάνε 5 ερωτήσεις χαμένες στο νερό δηλαδή.

Βέβαια, εφόσον πλέον πήρα το Βρετανικό Proficiency, τώρα μόνο για το γαμώτο θέλω να πάρω κι αυτή την αμερικάνικη χαζομάρα για δίπλωμα. Ελπίζω να τους στείλω να τελειώνουν για την τιμή των όπλων, και για να μην πω ότι πήγαν χαμένα τα εξέταστρα των 180 ευρώ.


Στο GCVR κι εγώ είχα τελειώσει 15 λεπτά νωρίτερα, αφού είχα πάει και στην τουαλέτα.:spasiklas: Πάντως τι σκατά κάνουν κι αυτοί οι επιτηρητές, απορώ.:blink: Ο διπλανός μου (παιδικός φίλος) αντέγραψε και τα 4 Reading και τα parts 1 & 2 του Listening!:wacko: Και μετά σου λένε ότι ένα πτυχίο κρίνει την ικανότητα σου στα Αγγλικά!:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
παιδιά ξέρετε πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα για ecce; μια συμμαθήτρια μου είπε ότι το έμαθε σήμερα και ότι το πέρασε με 64
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
μπηκε στην ιστοσελιδα του ecce και τα ειχαν περασει εκει τα αποτελεσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Για το Κειμπριτζ θα αναφερεσαι οτι βγηκαν.Του Μισιγκαν σε 15-20 μερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
Η κοπέλα δεν έδωσε cambridge...δεν νομίζω να το πέρασε κιόλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Frusciante

Νεοφερμένος

Ο Frusciante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
καλησπερα παιδια εδωσα και εγω το ecpe φετος και θα ηθελα να ρωτησω ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
τελη ιουλιου. η επισημη ανακοινωση προς ΕΑΕ ειναι "μετα τις 20 του μηνος"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frusciante

Νεοφερμένος

Ο Frusciante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
επιτρεπεται ενα border line fail ετσι δεν ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
3 LP και το ΠΟΛΥ ενα BF.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
3 LP και το ΠΟΛΥ ενα BF.

Δεν υπάρχει συγκεκριμένος 'συνδυασμός' στις βαθμολογίες για να περάσεις..Πάνω κάτω η βάση κυμαίνεται σε 65-70%. Περνάς ακόμα και αν έχεις μόνο ένα Borderline Fail. Δηλαδή αν έχεις περισσότερο από ένα BF μένεις..Επίσης ακόμα και ένα Fail να έχεις μένεις.
Τώρα δε μας ενδιαφέρει τί έχεις εκτός του BF.. Δηλαδή (πληροφοριακά) δεν χρειάζεται να έχεις 3 Low Pass και 1 ΒF για να περάσεις.Αυτή είναι η οριακή περίπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μα την οριακη περιπτωση εκθετω γιατι οι συνδιασμοι ειναι πολλοι.Βασικα πρεπει να εχεις το πολυ ενα BF και ολα τα υπολοιπα παρτς περασμενα.
Επισης εστω οτι εχεις 3 ΗΡ και ενα Fail κοβεσαι!Για να γινω κατανοητος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Από ό,τι ξέρω δεν είναι και τόσο εύκολο να σκοράρεις περισσότερο από 1 BF..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top