Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ΕCPE Form E 13.30

Τα πηγα σε ολα καλα εκτος απο το Listening οπου για αλλη μια φορα ηταν αισχρη η ακουστικη αλλα και το ιδιο το τεστ που μεχρι που σε καποια σημεια χαθηκα.Τα segments δε,το πρωτο ουτε καν καταλαβα ποτε τελειωσε.Αλλα τι να σου κανει οταν εχεις μια αιθουσα με δυο μικρα ηχεια πισω πισω τα οποια ηταν χαμηλωμενα και επειτα απο προσπαθειες να ανεβασουν τον ηχο ούτε καν ακουγοτανε.Μα αν ειναι δυνατον;Για αλλη μαι φορα εσκισε απο οργανωση το Μισιγκαν.Πιο χαλια και απο edexcel μιλάμε.Λυπαμαι για την καταντια τους.Και βεβαια για αλλη μια φορα επιβεβαιωνομαι προσωπικα.Οταν ο αντρας εξεταστης μας δουλευε μεσα στα ματια μας και επειδη ειχα πιαστει απο το κλιματιστικο κοντεψε να μου παρει το γραπτο.
Ενω αλλοι ολοφανερα αντεγραφαν και εκαναν τα στραβα ματια.

GCVR,εκθεση μου φανηκαν βατα.
Στην εκθεση εγραψα το 1ο θεμα του φορμ Ε για το daily care.2 σελιδες και 5 γραμμες στη τριτη σελιδα εγραψα.Στο GCVR τελειωσα 5 λεπτα νωριτερα και δεν με δυσκολεψε κατι ιδιαιτερα.Γελοιο cloze,μετριο λεξιλογιο,μετρια γραμματικη και καλα κειμενα.
Αν δεν εχω κανα F στο Listening μαλλον το περασα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οσο για τα αποτελεσματα θα ανεβουν 20-25 Ιουλιου στο results.hau.gr μας ειπε και θα μας τα στειλουν και ταχυδρομικως.
Του Cambridge 30/07 βγαινουν και ειναι διασταυρωμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lonelybutterfly

Νεοφερμένος

Η lonelybutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ΕCPE Form E 13.30

Τα πηγα σε ολα καλα εκτος απο το Listening οπου για αλλη μια φορα ηταν αισχρη η ακουστικη αλλα και το ιδιο το τεστ που μεχρι που σε καποια σημεια χαθηκα.Τα segments δε,το πρωτο ουτε καν καταλαβα ποτε τελειωσε.Αλλα τι να σου κανει οταν εχεις μια αιθουσα με δυο μικρα ηχεια πισω πισω τα οποια ηταν χαμηλωμενα και επειτα απο προσπαθειες να ανεβασουν τον ηχο ούτε καν ακουγοτανε.Μα αν ειναι δυνατον;Για αλλη μαι φορα εσκισε απο οργανωση το Μισιγκαν.Πιο χαλια και απο edexcel μιλάμε.Λυπαμαι για την καταντια τους.Και βεβαια για αλλη μια φορα επιβεβαιωνομαι προσωπικα.Οταν ο αντρας εξεταστης μας δουλευε μεσα στα ματια μας και επειδη ειχα πιαστει απο το κλιματιστικο κοντεψε να μου παρει το γραπτο.
Ενω αλλοι ολοφανερα αντεγραφαν και εκαναν τα στραβα ματια.

GCVR,εκθεση μου φανηκαν βατα.
Στην εκθεση εγραψα το 1ο θεμα του φορμ Ε για το daily care.2 σελιδες και 5 γραμμες στη τριτη σελιδα εγραψα.Στο GCVR τελειωσα 5 λεπτα νωριτερα και δεν με δυσκολεψε κατι ιδιαιτερα.Γελοιο cloze,μετριο λεξιλογιο,μετρια γραμματικη και καλα κειμενα.
Αν δεν εχω κανα F στο Listening μαλλον το περασα!


Μακαρι να το περασες εω απογοητευτηκα! Ουτε καν θυμαμαι παραδειγματα κ.τ.λ.! Παβτως κατι αντιστοιχο ειχαμε και εμεις χαλασε το ενα και μοναδικο ηχειο της αιθουσας και μας ειπαν να ξεκινησουμε gcvr και καναμε Listening στο τελος! A Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο! Για καποιο λογο ειναι προγραμματισμενο στην αρχη και οχι στο τελος που ειμαστε κουρασμενοι! ΕΛΕΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ποσο % ειναι το fail και πόσο το pass στο listening & gcvr? ξερω οτι το high pass ειναι πανω απο 90% και το low pass 65%.
η βαση ειναι παντα 65%? ή μπορει να αλλάξει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τα ποσοστα ποτε δεν παραμενουν σταθερα. 50-65 ειναι το BF και παρακατω το F.Αν και κανεις δεν ξερει πραγματικα ποσοσταη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εν τω μεταξυ απο οτι καταλαβα πρεπει να μας εφαγε και λεπτα στο GCVR.
16.00 ειπανε θα τα παρουν τα γραπτα,τελικα 15.52 τα πηρανε.Και θυμαμαι πως ειχα συγχρονισει το ρολοι μου με αυτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
δεν δεχομαι το οτι δεν ειχε καλη ακουστικη,εκτος αν καθοσουν ακριβως διπλα στο ηχειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αν τα ηχεις ειναι πισω σου και μακρια σου και το air condition ακουγεται πιο πολυ απο το CD τοτε μαλλον ναι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
τοτε ζητας και σου αλλαζουν θεση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
ΕCPE Form E 13.30

Τα πηγα σε ολα καλα εκτος απο το Listening οπου για αλλη μια φορα ηταν αισχρη η ακουστικη αλλα και το ιδιο το τεστ που μεχρι που σε καποια σημεια χαθηκα.Τα segments δε,το πρωτο ουτε καν καταλαβα ποτε τελειωσε.Αλλα τι να σου κανει οταν εχεις μια αιθουσα με δυο μικρα ηχεια πισω πισω τα οποια ηταν χαμηλωμενα και επειτα απο προσπαθειες να ανεβασουν τον ηχο ούτε καν ακουγοτανε.Μα αν ειναι δυνατον;Για αλλη μαι φορα εσκισε απο οργανωση το Μισιγκαν.Πιο χαλια και απο edexcel μιλάμε.Λυπαμαι για την καταντια τους.Και βεβαια για αλλη μια φορα επιβεβαιωνομαι προσωπικα.Οταν ο αντρας εξεταστης μας δουλευε μεσα στα ματια μας και επειδη ειχα πιαστει απο το κλιματιστικο κοντεψε να μου παρει το γραπτο.
Ενω αλλοι ολοφανερα αντεγραφαν και εκαναν τα στραβα ματια.

GCVR,εκθεση μου φανηκαν βατα.
Στην εκθεση εγραψα το 1ο θεμα του φορμ Ε για το daily care.2 σελιδες και 5 γραμμες στη τριτη σελιδα εγραψα.Στο GCVR τελειωσα 5 λεπτα νωριτερα και δεν με δυσκολεψε κατι ιδιαιτερα.Γελοιο cloze,μετριο λεξιλογιο,μετρια γραμματικη και καλα κειμενα.
Αν δεν εχω κανα F στο Listening μαλλον το περασα!


κι εγω form E αλλα εγραψα την 2 εκθεση....καπου δυο σελιδες...listening δεν ακουγα πολυ καλα κυριως γιατι ολοι εβηχαν σα μαλακες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefania_

Νεοφερμένος

Η stefania_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ευχαριστώ πάρα πολύύύύύύύύύ!!!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θυμαστε απαντησεις απο το GCVR?Αν θελετε να το σχολιασουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
λοιπον δεν θυμαμαι τι ελεγε ολη η ερωτηση ελεγε ...people in our office και εγω εβαλα most, αφου δεν ειχε most of the. εδω μπερδευτηκα. τι βαλατε?
μετα σε μια αλλη αρωτηση ελεγε στην δ επιλογη except perhaps for το οποιο και εβαλα λογικα θα το θυμαστε εσεις τι βαλατε εκει?
στα κειμενα αυτο με τα εντομα...γιατι ειναι δυσκολη η ερευνα? υπαρχουν πολλα ειδη εντομων ή τα εντομα δυσκολα μετριουνται? λολ εγω εβαλα το 1ο αλλα μερικοι ειχαν ενσταση, τωρα τις αλλες 2 επιλογες δεν τις θυμαμαι...
αν θυμαστε αλλα γραψε τα εδω να τα συζητησουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τα ίδια έβαλα και εγώ.

Οσο για τα κειμενα ουτε που θυμαμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eγω παλι εβαλα τα τα εντομα ειναι δυσκολο να μετρηθουν στο κειμενο.
Για το most θυμαμαι πως εβαλα το the most παντως.
Πηγαιναν καπως πακετο.Πολλα C και πολλα Β μαζι.Τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
σε ένα άλλο έλεγαν οι επιλογές too much η μια και far too η άλλη, τις άλλες δεν τις θυμάμαι και επίσης δεν θυμάμαι τι ακολουθούσε μετά το κενό, απλά θυμάμαι ότι ήμουν μεταξύ αυτών των 2, εσείς τι βάλατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

lonelybutterfly

Νεοφερμένος

Η lonelybutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Eγω παλι εβαλα τα τα εντομα ειναι δυσκολο να μετρηθουν στο κειμενο.
Για το most θυμαμαι πως εβαλα το the most παντως.
Πηγαιναν καπως πακετο.Πολλα C και πολλα Β μαζι.Τι λέτε;


Και εγω αυτο εβαλα αφου δεν ελεγε τιποτα για ειδη μεσα στο κειμενο! Οτι ειναι δυσκολο να τα μετρησεις! Και στη γραμματικη most σ αυτη την ερωτηση το The most και μετα ουσιαστικο δε νομιζω να στεκει γραμματικα! Και εβαλα και εγω την επιλογη exept,perhaps,for -αν θυμαμαι το perhaps ηταν σε κομματα- αν και δεν το εχω ξαναδει αλλα μου κολλουσε! Tωρα στο κειμενο με τα ηφαιστεια ? π.χ με του πινακες...εβαλα οτι οποιοι εχουν κοκκινο πρασινο χρωμα ειχε προηγηθει εκρηξη! Η καπως ετσι...εχω προβλημα στο να τα θυμαμαι αλλα αν καποιος αλλοσ θυμαται παιρνω μπρος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lonelybutterfly

Νεοφερμένος

Η lonelybutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
se ena allo elegan oi epiloges too much i mia kai far too i alli, tis alles den tis 8umamai kai episis den 8umamai ti akolou8ouse meta to keno, apla 8umamai oti eimoun metaksu autwn twn 2, eseis ti valate?


far too νομιζω! ουτε εγω θυμαμαι τι ελεγε μετα! Και ενα αλλο μου σκασε τωρα...as........as και ενδιαμεσα παλι κατι τετοια φαση...much, far...ειχα κολλησει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Και εγω αυτο εβαλα αφου δεν ελεγε τιποτα για ειδη μεσα στο κειμενο! Οτι ειναι δυσκολο να τα μετρησεις! Και στη γραμματικη most σ αυτη την ερωτηση το The most και μετα ουσιαστικο δε νομιζω να στεκει γραμματικα! Και εβαλα και εγω την επιλογη exept,perhaps,for -αν θυμαμαι το perhaps ηταν σε κομματα- αν και δεν το εχω ξαναδει αλλα μου κολλουσε! Tωρα στο κειμενο με τα ηφαιστεια ? π.χ με του πινακες...εβαλα οτι οποιοι εχουν κοκκινο πρασινο χρωμα ειχε προηγηθει εκρηξη! Η καπως ετσι...εχω προβλημα στο να τα θυμαμαι αλλα αν καποιος αλλοσ θυμαται παιρνω μπρος!!!

ελεγε καπου μες το κειμενο "it is difficult to...the number of the population" ή κατι τετοιο, το population το ελεγε σιγουρα και μεσα σε αυτην την προταση ειχε ενα ρημα που δεν το καταλαβατι σημαινει εκει και μου πηρε πολυ καιρο να σκεφτω τι να βαλω:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top