Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πηγαινε απλα με θετικη σκεψη και οτι γινει.
Ακομα και την τελευταια στιγμη μην τα παρατάς!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AmαDέuS

Νεοφερμένος

Ο AmαDέuS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδια!!Ειμαι καινουριος στο φορουμ και ελπιζω να τα παω καλα :P..Δινω αυτο το Σαββατο Lower(MIchigan)και εχο αρκετο αγχος..παρολο που η καθηγητρια μου λεει πως μπορω να το παρω εγω δν σταματω να αγχωνομαι...αυτο που θα ηθελα ειναι αν μπορουσε καποιος(που εχει δωσει ή δινει)να μου τπτ βασικο..διαβασα ολες τισ απαντησεις αλλα δν μου φτανουν..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλωσορισες στην παρεα μας και καλη επιτυχια!Δεν εχεις να φοβασαι τιποτα αν τα πας καλα στα τεστ του φροντιστηριου για το επισημο θα πιο ευκολο απο οσο νομιζεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
αμαντεους και γω το σάββατο δίνω το σημαντικότερο είναι η καλή προετοιμασία και να πιστεύουμε στον εαυτό μας...καλη μας επιτυχία σε όλους μας λοιπόν....!!!!:D:D:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_apost

Νεοφερμένος

Η maria_apost αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εδωσα προφορικα χτες για το ecpe. το θεμα ηταν να επιλεξουμε εταιρεια παραγωγης για να γυρισουμε μια ταινια. μετριο απο θεμα δυσκολιας.οι εξεταστριες ηταν χαλαρες..καλη επιτυχια σε ολους παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
εδωσα προφορικα χτες για το ecpe. το θεμα ηταν να επιλεξουμε εταιρεια παραγωγης για να γυρισουμε μια ταινια. μετριο απο θεμα δυσκολιας.οι εξεταστριες ηταν χαλαρες..καλη επιτυχια σε ολους παιδια!

Thx για τo feedback!
Τα points ηταν ευκολα;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_apost

Νεοφερμένος

Η maria_apost αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
σχετικα ναι. το μονο που φοβαμαι ειναι οτι τυχαμε σε αιθουσα οπου υπηρχε και τριτος εξεταστης..ο οποιος απλα παρακολουθουσε την εξεταση κ οπως μας ειπε ηταν εξεταστης των εξεταστων.ελπιζω να μην ηταν οι εξεταστριες πιο αυστηρες απο οτι θα επρεπε λογω του δικου τους εξεταστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Αααα να σας πω κάτι για τα points. Εγώ την πάτησα στο ότι ήταν εύκολα. Δηλαδή δεν έβρισκα εκφράσεις για να τα αλλάξω. Με αποτέλεσμα να πάρω ένα ωραιότατο BF να έχω να το βλέπω και να χαίρομαι. Βέβαια ευτυχώς το πήρα το πτυχίο αλλά και πάλι μου την έσπασε. Ένα σας λέω μόνο. Μην αγχώνεστε γιατί δεν βοηθάει πραγματικά καθόλου..Κάνει τα πράγματα χειρότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lonelybutterfly

Νεοφερμένος

Η lonelybutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Για να καταλαβω παιδια! Το ιδιο speaking θα ειναι? Αυτο θα ειναι δηλαδη και το θεμα που 8α εχουμε εμεις που δινουμε στις 23?? Α και κατι ακομη! maria apost!! 2 ατομα 'η ενας μπαινει στην προφορικη εξεταση του ecpe? επειδη ειπες ''τυχαμε'' σε εξεταση και απ'οσο ξερω δεν δινουμε πλεον 2 ατομα μαζι!! ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Τα θέματα είναι πολλά. Δηλαδή λίγο απίθανο να σου πέσουν τα ίδια αλλά όχι αδύνατο... Και μπαίνουν δύο δύο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lonelybutterfly

Νεοφερμένος

Η lonelybutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
α καταλαβα! σ 'ευχαριστω πολυ! αλλα ειστε σιγουροι οτι μπαινουμε 2-2?? η καθηγητρια μου μου ειπε οτι μπαινουμε ενας ενας πλεον! και δεν ειναι ασχετη ειναι εξεταστρια προφορικων του cambrige! μπερδευτηκα τωρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
ααα για cambridge μιλάς? Συγνώμη δεν το κατάλαβα.. Εγώ αναφέρομαι σε michigan...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lonelybutterfly

Νεοφερμένος

Η lonelybutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ναι για Michigan λεω και εγω! Απλα ανεφερα οτι η καθηγητρια μου ειναι εξεταστρια προφορικων του Cambrigde! οτι δηλαδη ειναι μες στα πραγματα και μου φαινεται περιεργο να κανει λαθος και να μην γνωριζει τη διαδικασια! Μου εχει πει οτι πλεον μπαινουμε ενας ενας και η εξεταση διαρκει μιση ωρα περιπου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Εγώ έδωσα τον Νοέμβρη και μπήκα με μια κοπελιά.. Δεν ξέρω αν άλλαξε το σύστημα από τότε... Μπορεί τι να πω:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lonelybutterfly

Νεοφερμένος

Η lonelybutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ναι πολυ πιθανο! Δυστυχως, γιατι ειναι χειροτερα να μπαινεις μονος σου! Και να εχεις και 3 εξεταστες οπως λεει η maria apost!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Δύο-δύο μπαίνουνε standard! Εμάς στο βιβλίο μας λέει κιόλας διάφορα tips. Δηλαδή δεν πρέπει να μιλάμε εγωιστικά. Ας πούμε όταν θα παρουσιάσουμε την επιλογή μας, δεν λέμε "I chose him to be the best candidate for the job", whatsoever, αλλά καλύτερα "We have chosen". Δείχνει ότι πραγματικά συμφωνείσατε και ότι σέβεστε τον άλλον.

Αφήστε παιδιά και εγώ την Κυριακή δίνω και έχω αρκετό άγχος... Λίγο στην έκθεση και στην γραμματική φοβάμαι αλλά εντάξει γενικά τα πάω πολύ καλά. Άντε να δούμε. Καλή επιτυχία σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Α άρα είμαι καλά ενημερωμένη:D
Καλή σας επιτυχία και μην φοβάστε! Εύκολο είναι! Αν έχετε διαβάσει και έχετε καθαρό μυαλό θα το πάρετε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_apost

Νεοφερμένος

Η maria_apost αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
παιδια για ecpe μπαινουμε 2-2 σιγουρα..κ εγω εχτες με μια κοπελια μπηκα. Οσον αφορα τον 3ο εξεταστη..ετυχε σε εμας..δεν ειναι κανονας δηλαδη..κ οπως μας εξηγησε ο ιδιος(ηταν αντρας) ηταν για να δει αν οι 2 εξεταστριες εκαναν σωστα την δουλεια τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
H μεγαλη στιγμη πλησιαζει!
Σε τι venue δινεται;
Σε ξενοδοχείο;Κοντά ή μακρυα απο το σπιτι σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lonelybutterfly

Νεοφερμένος

Η lonelybutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Γραπτα σε ενα σχολειο ακριβως πισω απο το σπιτι μου! Και προφορικα σε ξενοδοχειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top