Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος-Ιούνιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CSX2033

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Kαλα ποτε θα βγουν τα ρημαδια του ecpe??? Για να πω την αληθεια και να βγουν φοβαμαι πολυ να τα κοιταξω... writing, listening και speaking ολα μια χαρα, αλλα δεν ξερω τι διαολο εγινε και στο gcvr δεν τα προλαβα καν ολα...θα ειναι πολυ lame να εχω pass+ σε ολα και fail στο σχετικα πιο ευκολο μερος...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morfoula97

Νεοφερμένος

Η Μορφουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδια ,τι κατασταση ειναι αυτη?αντι να βγαλουν τα δικα μας,του ecpe ,πρωτα πρωτα,που καιγομαστε να τελειωσουμε τα αγγλικα,βγαζουν των αλλων?ουτε καν ανακοινωση δεν εχει βγει!ελεοοοοοοοοοος,θελουμε να παμε κ διακοπες :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Τραγικο. Και ουτε μια ενημερωση απο το hauuuuu
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Kαλα ποτε θα βγουν τα ρημαδια του ecpe??? Για να πω την αληθεια και να βγουν φοβαμαι πολυ να τα κοιταξω... writing, listening και speaking ολα μια χαρα, αλλα δεν ξερω τι διαολο εγινε και στο gcvr δεν τα προλαβα καν ολα...θα ειναι πολυ lame να εχω pass+ σε ολα και fail στο σχετικα πιο ευκολο μερος...:(
σχετικα πιο ευκολο το gcvr με επιστημονικα κειμενα και με λεξιλογιο που μπορει να μην ειδες ποτε οσες λεξεις και να διαβασεις δεν μπορεις να το πεις.συν οτι ειναι ελαχιστος ο χρονος:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis721

Νεοφερμένος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
σχετικα πιο ευκολο το gcvr με επιστημονικα κειμενα και με λεξιλογιο που μπορει να μην ειδες ποτε οσες λεξεις και να διαβασεις δεν μπορεις να το πεις.συν οτι ειναι ελαχιστος ο χρονος:whistle::whistle::whistle:

Πάντως φέτος το gcvr ήταν εύκολο... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nik666666

Νεοφερμένος

Ο nik666666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ουτε σημερα δεν βγηκαν τα αποτελεσματα! Καλα τι κανουν; Το γκραμαρ ηταν μετριο θα ελεγα αλλα οι προτασεις μου φανηκαν πολυ μεγαλες και ετσι εχανες πολυ χρονο αλλα τουλαχιστον προλαβα και τα ολοκληρωσα ολα. Καλλη επιτυχια σε ολους :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KotCoC100

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KotCoC100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
ακομα να βγαλουν τα αποτελεσματα του ECCE για ολους τους υποψηφιους... αντε να τα δουμε και μονοι μας!! ://
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
ακομα να βγαλουν τα αποτελεσματα του ECCE για ολους τους υποψηφιους... αντε να τα δουμε και μονοι μας!! ://

Τουλάχιστον βγήκαν για εσάς. Εμείς του ecpe τι να πούμε .... :( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KotCoC100

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KotCoC100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Τουλάχιστον βγήκαν για εσάς. Εμείς του ecpe τι να πούμε .... :( :'(
ναι μολις βγηκαν!!! :clapup: με καμαρωνω! χχαχαχαχ (ψωνιοο):D .... μην ανησυχητε δεν θα αργησουν να βγουν... !!! καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
ναι μολις βγηκαν!!! με καμαρωνω! χχαχαχαχ (ψωνιοο) .... μην ανησυχητε δεν θα αργησουν να βγουν... !!! καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα!!

Ευχαριστούμε :) και συγχαρητήρια :clapup: :thumbsup: :thumbup: :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KotCoC100

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KotCoC100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Thank you!!! :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CSX2033

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
σχετικα πιο ευκολο το gcvr με επιστημονικα κειμενα και με λεξιλογιο που μπορει να μην ειδες ποτε οσες λεξεις και να διαβασεις δεν μπορεις να το πεις.συν οτι ειναι ελαχιστος ο χρονος:whistle::whistle::whistle:

κοιτα ευκολο ειναι απλα σε μας φετος εβαλαν μεγαλες προτασεις στο grammar οποτε μεχρι να τις διαβασεις να καταλαβεις τι θελει να πει κλπ περναγε πολυς χρονος...και ετσι δεν μου εμεινε χρονος για το reading που αν εχεις χρονο και τα διαβασεις ειναι παιχνιδακι...και αναγκαστικα εβαλα καμποσα στην τυχη που δεν μου εχει συμβει ποτε σε ολα τα gcvr που εχω γραψει στο φροντ..

Πάντως φέτος το gcvr ήταν εύκολο... :)

Το καθε group διαφορετικα ειχε...Καποιοι ειχαμε το ιδιο cloze...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaras55

Νεοφερμένος

Ο nikolaras55 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ρε παιδια να κανω μια ερωτηση?



Examination: ECCE MAY 2012
Final: P
ORAL: LP
LST: LP
LST Score: 720
GVR: LP
GVR Score: 690
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!
Performance Range

ειναι δωνατον να λεει final pass και ολα τα υπολοιπα low pass και to τελικο να βγαινει pass?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
ρε παιδια να κανω μια ερωτηση?



Examination: ECCE MAY 2012
Final: P
ORAL: LP
LST: LP
LST Score: 720
GVR: LP
GVR Score: 690
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!
Performance Range

ειναι δωνατον να λεει final pass και ολα τα υπολοιπα low pass και to τελικο να βγαινει pass?
το σκορ 690 και 720 τι ειναι?πρωτη φορα βλεπω κατι τετοιο στο μισιγκαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaras55

Νεοφερμένος

Ο nikolaras55 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
72% και 69% ετσι ειναι τωρα.. μηπως ξερεις να μου πεις γιατι ενω ολα ειναι low pass το τελικο βγαινει Pass?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
κοιτα ευκολο ειναι απλα σε μας φετος εβαλαν μεγαλες προτασεις στο grammar οποτε μεχρι να τις διαβασεις να καταλαβεις τι θελει να πει κλπ περναγε πολυς χρονος...και ετσι δεν μου εμεινε χρονος για το reading που αν εχεις χρονο και τα διαβασεις ειναι παιχνιδακι...και αναγκαστικα εβαλα καμποσα στην τυχη που δεν μου εχει συμβει ποτε σε ολα τα gcvr που εχω γραψει στο φροντ..



Το καθε group διαφορετικα ειχε...Καποιοι ειχαμε το ιδιο cloze...



όντως οι προτάσεις ήταν μεγάλες και έχανες πολύ χρόνο από τα υπόλοιπα.. το λεξιλόγιο ήταν εύκολο..εγώ ξεκίνησα απο τα κείμενα..πήγα γραματική και cloze και άφησα τελευταίο το λεξιλόγιο γιατί πίστευα πως θα ήταν παλούκι..και μου ειχαν μεινει 7 λεπτά και δεν είχα κάνει τίποτα απο λεξιλόγιο..και βλέποντας πόσο εύκολες λέξεις είναι και ήμουν αναγκασμένος να τις βάλω στην τύχη.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KotCoC100

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KotCoC100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
72% και 69% ετσι ειναι τωρα.. μηπως ξερεις να μου πεις γιατι ενω ολα ειναι low pass το τελικο βγαινει Pass?
και εγω που τα ειχα ολα High Pass μου λεει τελικο Pass... Με λιγα λογια εννοει οτι το περασες . οχι τι γενικο βαθμο εβγαλες :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasvolos

Νεοφερμένος

Ο kostasvolos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σας παιδιά είμαι καινούργιος στο φορουμ και περιμενω και εγω με ανυπομονεσια τα αποτελεσματα του ecpe? μήπως ξέρει κανείς πότε θα βγούν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyrad

Νεοφερμένος

Ο spyrad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ναι! Το πήρα το lower!
Oral:HP
Lst:HP
845
Gvr: P
835
W:LP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

eluveitie93

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδια μπηκα στην τριτη κατηγορια που ανοιξε σημερα,στα αποτελεσματα του ALCE για Canditate και μου λεει απλα οτι περασα!!Πως ειδατε ολοι εσεις ποσα ακριβως συγκεντρωσατε?Μονο κατι :
Final: P
P/F: Pass
WRI: F
λεει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top