Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος-Ιούνιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Επιτέλους. Με SMS θα ενημερωθούμε; Πριν βγούνε, θα μας ενημερώσουν για το πότε ακριβώς θα μας τα ανακοινώσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Και εγω εδωσα φετος ECPE. Εκανα μονο 1 μηνα προετοιμασία και μαλιστα προλαβα την εγγραφη λογω εκλογων. Ξεκίνησα τέλη Απριλίου μεχρι και τελη Μαίου. Απλα εγραψα στο πρωτο Sample Test 85% συνολικά και με εβαλε να το δωσω. Να πω την αληθεια δεν εχω ακριβη εικόνα για το πως τα εχω παει, δεδομένου οτι ειχαμε αφησει το listening λιγο στην τυχη του.

Πιστευω πως γενικα εχω παει καλα στο GCVR. Μόνο το Grammar με δυσκόλεψε λίγο (unexpectedly). Όλα τ' αλλα από εύκολα εως και γελοια.
Είμαι επίσης περηφανος για την έκθεση μου! (Διαλεξα αυτη με τις συντάξεις)
Στο listening παιζει να μην τα εχω παει καλα
Και στο Speaking νομιζω καλα.

Αναμενω τωρα τ' αποτελεσματα. Καλη επιτυχια σ' όλους και με την νικη, :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperTink

Νεοφερμένος

Η SuperTink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
5 Αυγούστου .... :hmm: :/:
Αύριο δεν γίνεται να βγουν ε;;;; :worry: :confused:

Δεν 3ερω:/ Παντως μεχρι τις 5 Αυγουστου απο οτι ακουσα 9α βγουν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
έδωσα και εγώ τώρα το Μάιο το προφ. και η αγωνία μου είναι απερίγραπτη...
έκανα προετοιμασία 6 μήνες μετά από αποχή με τη γλώσσα 5 χρόνων.
αν και τα πήγαινα καλά στα τεστ, δυσκολεύτηκα την ημέρα των εξετάσεων στο ακουστικό
και λίγο στο κλόουζ... ελπίζω να βγουν σύντομα τα αποτελέσματα.
να σας ρωτήσω και κάτι άλλο; πέρα από το προφ. υπάρχει και παραπάνω πτυχίο ως επάρκεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KotCoC100

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KotCoC100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα βγαίνουν αυτήν την εβδομάδα, οπότε λογικά μέχρι Παρ. 3 Αυγ. θα έχουν βγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Παιδια ξερετε αν θα μας στειλουν καμια ειδοποιηση οτι θα βγουν την επομενη μέρα την χ ωρα??...θα μας ειδοποιησουν??...

(ρωτησατε..ή πηρατε κανενα τηλεφωνο στη ελληνοαμερικανικη ενωση??):confused:

:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Ημερομηνίες ανακοίνωσης αποτελεσμάτων
Τα αποτελέσματα ECCE Μαΐου 2012 του Πανεπιστημίου του Michigan θα είναι διαθέσιμα ως ακολούθως:

  • στις 31 Ιουλίου 2012 για τα Κέντρα Ξένων Γλωσσών μέσω της πλατφόρμας Orfeas
  • στις 31 Ιουλίου 2012 για μεμονωμένους υποψήφιους μέσω του ιστότοπου της Ελληνοαμερικανικής Ένωσης
  • στις 2 Αυγούστου 2012 για όλους τους υποψήφιους μέσω του ιστότοπου της Ελληνοαμερικανικής Ένωσης.
Όσοι ενδιαφερόμενοι έχουν smart phone μπορούν να επωφεληθούν από αυτό το τρόπο ενημέρωσης και να έχουν πλήρη πρόσβαση στα αποτελέσματα μέσω της συσκευής τους.

ΝΕΟ! Άμεση πρόσβαση online στην επίσημη αναφορά αποτελεσμάτων
Στο πλαίσιο της συνεχούς προσπάθειάς του να διευρύνει το εύρος των υπηρεσιών προς όσους εμπλέκονται στις εξετάσεις, το Κέντρο Εξετάσεων και Πιστοποιήσεων της Ελληνοαμερικανικής Ένωσης δίνει άμεση πρόσβαση online στην επίσημη αναφορά αποτελεσμάτων (score reports).
Από την εξεταστική περίοδο ECCE Μαΐου 2012, όλα τα Κέντρα Ξένων Γλωσσών, μέσω του Orfeas, θα μπορούν να έχουν πρόσβαση και να αποθηκεύουν τις επίσημες αναφορές αποτελεσμάτων από το Πανεπιστήμιο του Michigan για τους μαθητές τους. Οι μεμονωμένοι υποψήφιοι θα λάβουν τις αναφορές τους μέσω email. Πλέον, οι επίσημες αναφορές αποτελεσμάτων δεν θα αποστέλλονται ταχυδρομικώς παρά μόνο σε υποψήφιους που δεν έχουν δηλώσει ηλεκτρονική διεύθυνση email κατά την εγγραφή τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KotCoC100

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KotCoC100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Παιδιά αύριο τα αποτελέσματα για ECCE!!! https://www.hau.gr/?i=examinations.en.news.2741 Νομίζω παθαίνω έμφραγμα :Ρ :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Για το ECPE τιποταααααααα:hmm:???????θα τρελαθωωω???γιατι??:/::worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
αντε να βγαλουν και για το ecpe θα πεθανουμε απο αγωνια!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Μονο για το lower θα βγουν?Μαζι δεν βγαινουν παντα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Μονο για το lower θα βγουν?Μαζι δεν βγαινουν παντα?

Αυτο αναρωτιεμαι και εγωωω....γιατι μονο το lower ε..γιατι???:ropalo::crazy::wall::wall::wall::rant::angry::kill::xtipao:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
πάντα την περίοδο μαϊου βγαίνουν πρώτα του lower..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_97

Νεοφερμένος

Η _97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Εγώ λέω να μπω κατα τις 7:30 ελπίζω να τα χουν βάλει...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eluveitie93

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ξερουμε κατι για ALSE?Εκει μας ειχαν πει για Ιουλιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Τα νευρα μου -.- Γιατι μονο του ECCE. Ελπιζω τουλαχιστον να ειναι Τετάρτη. Οχι πιο μακρια. Αντε, γιατι αγχος το 'χω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Γιατί μόνο ECCE :wall: ;;;; Βαστάτε Τούρκοι τ' άρματα :verymad: :ropalo: !!!! Ελληνοαμερικάνικη Ένωση σου'ρχομαι!!! :mastigio :knife: :beating: :mpinelik: :rant: :xtipao: :angry: :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
βγηκαν και του edexcel σημερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
The results for the University of Michigan May 2012 ECCE will be available online for Language Schools at Orfeas on July 31, 2012.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperTink

Νεοφερμένος

Η SuperTink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Παιδια , γνωριζει μηπως κανεις, τι ωρα βγαίνουν τα αποτελεσματα? :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top