Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος-Ιούνιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

SuperTink

Νεοφερμένος

Η SuperTink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Μια απάντηση; :P

Ε αν θυμάσαι τίποτα εσύ ρώτα με να σου πω την απάντηση γιατί εγώ δεεεεεεεεν..

Χαχαχαχ λοιπον
στο vocabulary ελεγε κατι για ενα πλοιο νομιζω κι ειχε απο κατω να επιλεξουμε αναμεσα σε carry,float και δν θυμαμαι και τι αλλο ;) τι εμπαινε?

vocabulary παλι σ ενα αλλο σημειο ειχε κατι κι ελεγε _______face κι επρεπε να επιλεξουμε αναμεσα σε position, expression κ δν θυμαμαι τι αλλο;) παλι κι εδω τι εμπαινε?

στο reading στο part 3 εκει που ρωταγε τι κοινο εχουν οι 2 αθλητριες τι εβαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Giorgos1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Αυτό που λές στο vocabulary με το float το θυμάμαι και εγώ! Επέλεξα το float, δεν ξέρω αν είναι σωστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperTink

Νεοφερμένος

Η SuperTink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Αυτό που λές στο vocabulary με το float το θυμάμαι και εγώ! Επέλεξα το float, δεν ξέρω αν είναι σωστό.

κι εγω το float εβαλα ;) Aλλα δν ειμαι σιγουρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Εγώ πιθανώς δεν το πέρασα.... :(
Vocabulary όπως τα περίμενα, Cloze έτσι κι έτσι, Grammar πιο δύσκολο απ'ότι νόμιζα,δυσνόητο και χρονοβόρο, Readings επειδή δεν είχα χρόνο ψιλοχάλια....
Έκθεση είναι το μόνο σίγουρο.
Το listening ήταν ζόρικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morfoula97

Νεοφερμένος

Η Μορφουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδια εγω εδωσα σημερα ecpe..το vocabulary και τα reading ηταν σχετικα ευκολα..η γραμματικη μου φανηκε λιγο δυσκολη στην αρχη αλλα μετα εγινε μετρια..ειδικα στο πρωτο παραδειγμα(hidden...farthest) δεν μπορουσα με τιποτα να το βρω!στην εκθεση ολα καλα,προλαβα και να την ελενξω(βεβαια φοβαμαι μην την θεωρησουν μικρη γιατι ειναι ακριβως 1 και 1/2 σελιδα!)..οσο για το listening μετριοτατο..
παντως πιστευω οτι δεν περασα..δεν αγχονομαι ομως,μπορω να το ξαναδωσω,δεδομενου οτι ειμαι μολις 15! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elfaki

Νεοφερμένος

Η elfaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Χαχαχαχ λοιπον
στο vocabulary ελεγε κατι για ενα πλοιο νομιζω κι ειχε απο κατω να επιλεξουμε αναμεσα σε carry,float και δν θυμαμαι και τι αλλο ;) τι εμπαινε?

vocabulary παλι σ ενα αλλο σημειο ειχε κατι κι ελεγε _______face κι επρεπε να επιλεξουμε αναμεσα σε position, expression κ δν θυμαμαι τι αλλο;) παλι κι εδω τι εμπαινε?

στο reading στο part 3 εκει που ρωταγε τι κοινο εχουν οι 2 αθλητριες τι εβαλες?

κ εγω σε αυτα εγραψα!! το float ειναι σωστο, το θυμαμαι..
μετα.. expression νομιζω παει με το face..
οσο για το κοινο των αθλητων δεν θυμαμαι.. δεν μου εφτανε κ πολυ ο χρονος για το 3ο κειμενο κ μερικα τα εβαλα στην τυχη στο τελος.. αυτα.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperTink

Νεοφερμένος

Η SuperTink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
κ εγω σε αυτα εγραψα!! το float ειναι σωστο, το θυμαμαι..
μετα.. expression νομιζω παει με το face..
οσο για το κοινο των αθλητων δεν θυμαμαι.. δεν μου εφτανε κ πολυ ο χρονος για το 3ο κειμενο κ μερικα τα εβαλα στην τυχη στο τελος.. αυτα.. ;)

ΘΥμασαι μηπως πουθενα αλλου τι εμπαινε? στο gvr...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marw27

Νεοφερμένος

Η marw27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
απο παιδια που εδιναν το πρωι εμαθα οτι ηταν ευκολα και χαρηκα..οσοι διναμε ομως 13:30 πραγματικα τι ηταν αυτο το cloze?μου πηρε πολυ ωρα!!νομιζω ηταν πολυ δυσκολο(αυτο για τις φωτογραφιες λεω)...η γραμματικη ηταν μετρια αλλα ηθελε σκεψη και το vocabulary σχετικα ευκολο..στο reading αγχωθηκα λιγο για τον χρονο αλλα μου εφτασε και στο τελος ειχα και 5 λεπτα..ολα ειναι θεμα προγραμματισμου του χρονου..btw το listening ηταν μετριο.. καλα αποτελεσματα σε ολους μας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
εγω εδωσα στις 9.00 και αυτο το cloze ειχα.ε ηταν λιγο δυσνοητο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
εγώ 9 το πρωί έδινα...
Listening : υπολογίζω 30-36 (Borderline Fail ) ή (Low Pass)
GCVR : υπολογίζω 75-85 (ή Borderline Fail ) ή (Low Pass)
Writing : υπολογίζω Pass ή High Pass

κανεις που να ειχει το form b θυμάται τίποτα στο listening κι στο grammar?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperTink

Νεοφερμένος

Η SuperTink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ρε παιδια ας μου πει καποιος καμια απαντηση για το ECCE απο αυτους που εδωσαν χτες gvr και Listening! ΕΥχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Κι εγώ αυτό με τα teddy bears είχα και όπως το είδα,πρέπει να είμαι 37-43/50. Από GVR εντάξει σταθερή αξία πρέπει να έγραψα 80-85/100. Και έκθεση ε κανένα LOW PASS/PASS. Αυτό που με τρομάζει λίγο είναι ότι 13/5 που έδωσα προφορικά, ήμουν πολύ άρρωστος και δεν έπιασα τα standars μου. Εμένα μου φάνηκε για LP, αλλά δεν ξέρω :\ :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia:)

Νεοφερμένος

Η georgia:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
εγω εδινα σημερα το πρωι στις 9....εκθεση ολα καλα...μονο τα reading μου φανηκαν λιγακι δυσκολα και αγχωθηκα μηπως δεν μου φτασει ο χρονος αλλα τελικα μου εμειναν και 5 λεπτα....απο γραμματικη θυμαται κανεις τι εβαλε σε ενα κουτακι που ελεγε"you need a κατι ....join in our organisation" εγω εβαλα in order you to ....αλλα δεν ειμαι τερμα σιγουρη και μου εχει κολλησει το συγκεκριμενο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperTink

Νεοφερμένος

Η SuperTink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Κι εγώ αυτό με τα teddy bears είχα και όπως το είδα,πρέπει να είμαι 37-43/50. Από GVR εντάξει σταθερή αξία πρέπει να έγραψα 80-85/100. Και έκθεση ε κανένα LOW PASS/PASS. Αυτό που με τρομάζει λίγο είναι ότι 13/5 που έδωσα προφορικά, ήμουν πολύ άρρωστος και δεν έπιασα τα standars μου. Εμένα μου φάνηκε για LP, αλλά δεν ξέρω :\ :|

Στα teddy bears θυμασαι να μου πεις τι απαντησες σε καμια ερωτηση?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
εγω εδινα σημερα το πρωι στις 9....εκθεση ολα καλα...μονο τα reading μου φανηκαν λιγακι δυσκολα και αγχωθηκα μηπως δεν μου φτασει ο χρονος αλλα τελικα μου εμειναν και 5 λεπτα....απο γραμματικη θυμαται κανεις τι εβαλε σε ενα κουτακι που ελεγε"you need a κατι ....join in our organisation" εγω εβαλα in order you to ....αλλα δεν ειμαι τερμα σιγουρη και μου εχει κολλησει το συγκεκριμενο....


in order for you to..

είμαι σιγουρος..γιατί πχ. IN ORDER FOR YOU TO INSULT ME, I WOULD FIRST HAVE TO VALUE YOUR OPINION
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Μήπως θυμάσαι εσύ καμία ερώτηση να σου πω την απάντηση;

Στην πρώτη ερώτηση με το ποιους ενδιαφέρει κυρίως το teddy bear fair, έβαλα collectors. Άμα θυμάσαι τίποτα άλλο, να σου πω την απάντηση :) Δεν είμαι για όλα σίγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Μήπως θυμάσαι εσύ καμία ερώτηση να σου πω την απάντηση;

Στην πρώτη ερώτηση με το ποιους ενδιαφέρει κυρίως το teddy bear fair, έβαλα collectors. Άμα θυμάσαι τίποτα άλλο, να σου πω την απάντηση :) Δεν είμαι για όλα σίγουρος.
Εγώ νομίζω children έβαλα...:/::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roulaki teacher

Νεοφερμένος

Η Roulaki teacher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
τα θεμετα οπως τα περιγραφεται δεν ηταν δυσκολα. αναμενομενα για το επιπεδο. μπορει καποιος να μας πει τα θεματα εκθεσης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperTink

Νεοφερμένος

Η SuperTink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εγώ νομίζω children έβαλα...:/::(

Μήπως θυμάσαι εσύ καμία ερώτηση να σου πω την απάντηση;

Στην πρώτη ερώτηση με το ποιους ενδιαφέρει κυρίως το teddy bear fair, έβαλα collectors. Άμα θυμάσαι τίποτα άλλο, να σου πω την απάντηση :) Δεν είμαι για όλα σίγουρος.

Κι εγω collectors εβαλα. Αφου ελεγε νομιζω οτι ενω πολλοι νομιζουν οτι τα ενδιαφερουν τα παιδια εκει πανε κυριωσ adults κι ειδικα Collectors (κατι τετοιο)

Λοιπον εκει στα teddy bears ειχε κατι που ελεγε απο το 1900κατι τι εγινε κ νομιζω εβαλα οτι φτιαχτηκε εργοστασιο (κατι τετοιο)..Εσεις τι βαλατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Ναι,ναι,νομίζω το 1ο εργοστάσιο για teddy bears, άλλο θυμάσαι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top