Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος-Ιούνιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Κάτω απο 35 κόβεσαι νομίζω...Και εγώ δυσκολεύτηκα με το δεύτερο listening.Τα reading,writing ήταν σχετικά εύκολα,το gv μέτριας δυσκολίαςΧρειάζεται και τύχη αυτή η εξέταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ναι, ε; Άμα κοπείς για λίγο μάλιστα σε περνάνε. Δεν ξέρω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gewrgia26

Νεοφερμένος

Η gewrgia26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καλησπέρα παιδιά να ρωτήσω κάτι ??? επειδή δεν έχω καταλάβει αν κάποιος πάρει σε γκορ BF και writing και speaking από LP και πάνω παίρνει το ECCE η κόβεται ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

lia16

Νεοφερμένος

Η lia16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Σοβαρά;Τρείς ολόκληρους μήνες κάνουν;Θυμάμαι του Δεκεμβρίου είχαν βγεί σε ενάμιση μήνα....Καλάα αποτέλεσματα να έχουμε!Μήπως έδωσες σήμερα;
ναι πριν λιγο ειναι ευκολα μην ανησυχεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Δεν ανησυχώ απλά δεν μπορώ να υπολογίσω τι έγραψα....Στα Ελληνικά πχ στο πανεπιστήμιο ξέρω και τον βαθμό απο πρίν,εδώ δεν είμαι σίγουρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia16

Νεοφερμένος

Η lia16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εχεις δικιο γιατι εδω δεν σου λενε να διαβασεις κατι , ειναι γενικες γνωσεις:worry::popcorn:
εχεις δωσει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nm06051

Νεοφερμένος

Ο nm06051 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Κάποιος που να έδωσε σήμερα γραπτά ECPE;;;

Στο μετρό ήταν μια παρέα αγόρια-κορίτσια και η μια είπε πως το GCVR της φάνηκε εύκολο!

Επιβεβαιώστε κάποιος.....Δίνουμε αύριο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia16

Νεοφερμένος

Η lia16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Κσλησπέρα παιδιά , συγνώμη να ρωτήσω κάτι επειδή δεν έχω καταλάβει. Αν κάποιος πάρει στο ecce BF στο GVR και από LP και πάνω στο Speaking και στο writing παίρνει το ecce ή κόβεται ??
Σας ευχαριστώ!!!!
να σου πω την αληθεια δεν ξερω αλλα εχω ακουσει οτι βαθμολογουν αυστηρα γιαυτο εδωσα και edexcel αλλα ποτε δεν ξερεις τι μπορει να συμβει:whistle::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Κάποιος που να έδωσε σήμερα γραπτά ECPE;;;

Στο μετρό ήταν μια παρέα αγόρια-κορίτσια και η μια είπε πως το GCVR της φάνηκε εύκολο!

Επιβεβαιώστε κάποιος.....Δίνουμε αύριο!!!
ναι το ecpe ειναι αυριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gewrgia26

Νεοφερμένος

Η gewrgia26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ!!! Πφφφφφφφφφ υπάρχει κάποιος που να ξέρει ??????? Μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα καλά κρασιά!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marw27

Νεοφερμένος

Η marw27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Κάποιος που να έδωσε σήμερα γραπτά ECPE;;;

Στο μετρό ήταν μια παρέα αγόρια-κορίτσια και η μια είπε πως το GCVR της φάνηκε εύκολο!

Επιβεβαιώστε κάποιος.....Δίνουμε αύριο!!!
σημερα εδιναν ecce και αυριο δινουμε ecpe..στα γραπτα γραφουμε ολοι την ιδια ημερονημια!μπορει να εγραφαν διαγωνισμα στο φροντιστηριο τους!αλλα απ'οσο ξερω ολοι δινουμε την ιδια μερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Έδινε ο αδερφός μου ECCE σήμερα.
Το θέμα της έκθεσης ήταν η μείωση των αγροτών και οτι οι νέοι δεν γίνονται αγρότες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nm06051

Νεοφερμένος

Ο nm06051 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Axx ok loo!

Δεν ήξερα πως δίνουμε όλοι μαζί...Μα καλά που θα χωρέσουμε...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Είναι γύρω στους 30 μαθητές σε κάθε αίθουσα.. Είναι πολλές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia16

Νεοφερμένος

Η lia16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Είναι γύρω στους 30 μαθητές σε κάθε αίθουσα.. Είναι πολλές!
30???? εμεις ειμασταν παρα μα παρα πολλοι γυρω στους 60-80 και βαλε...:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εμείς ήμασταν 30-35, δεν ήταν μεγάλη αίθουσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaHemsworth

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδιά αύριο δίνω ECPE και έγω τρελό άγχος.. Μια ερώτηση θέλω να κάνω και παρακαλώ ας μου απαντήσει κάποιος!!
Στο GCVR το 78 είναι PASS ή LOW PASS? Έχω ακούσει πως είναι PASS.. Και αν όντως είναι PASS πόσο είναι περίπου το LOW PASS;
Ευχαριστώωωωω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
εδωσα προφορικα ecpe σημερα!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nigeo

Νεοφερμένος

Ο nigeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Παιδιά αύριο δίνω ECPE και έγω τρελό άγχος.. Μια ερώτηση θέλω να κάνω και παρακαλώ ας μου απαντήσει κάποιος!!
Στο GCVR το 78 είναι PASS ή LOW PASS? Έχω ακούσει πως είναι PASS.. Και αν όντως είναι PASS πόσο είναι περίπου το LOW PASS;
Ευχαριστώωωωω :)
το 78/120 ειναι το όριο για να πιάσεις οριακά το low pass...οι βαθμοί που βγαίνουν όμως ειναι με αναγωγή στο 1000 άρα το 78/120 εμφανίζεται ως σκορ 650/1000....από τα points που απαντάς πρέπει να πιάσεις στα gcvr τα 78/120 και στο listening τα 33/50..αν πιάσεις 33/50 στο listening με αναγωγή στο 1000 σου βγαίνει σκόρ 660/1000 δηλαδή LP(Low Pass)..αν πιάσεις 32/50 όμως βγαινει σκορ 640/1000 που ειναι BF (borderline fail) και τότε υπάρχει προβλημα...

Κσλησπέρα παιδιά , συγνώμη να ρωτήσω κάτι επειδή δεν έχω καταλάβει. Αν κάποιος πάρει στο ecce BF στο GVR και από LP και πάνω στο Speaking και στο writing παίρνει το ecce ή κόβεται ??
Σας ευχαριστώ!!!!
1 BF συγχωρείται γενικά στο ECPE και στο ECCE αν έχεις πάρει από LP και πάνω και στα 3 άλλα parts του διαγωνισμού...ένα F όμως δεν συγχωρείται ακόμα και αν έχεις HP σε όλα τα υπόλοιπα...επίσης δεν συγχωρούνται τα 2 BF...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
1 BF συγχωρείται γενικά στο ECPE και στο ECCE αν έχεις πάρει από LP και πάνω και στα 3 άλλα parts του διαγωνισμού...ένα F όμως δεν συγχωρείται ακόμα και αν έχεις HP σε όλα τα υπόλοιπα...επίσης δεν συγχωρούνται τα 2 BF...
Tο bf στο listening πόσο είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top