Εξετάσεις FCE/CAE/CPE Μάιος 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αν δεν εχει δωσει ο φιλος μας μεσω British Council και εδωσε μεσω ενος αλλου κεντρο ειναι δυνατον και δει και ολοκληρο το Statement of Results!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sub

Νεοφερμένος

Ο sub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Αν δεν εχει δωσει ο φιλος μας μεσω British Council και εδωσε μεσω ενος αλλου κεντρο ειναι δυνατον και δει και ολοκληρο το Statement of Results!:)

Α..οκ... ty.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τιποτα...
Εχεις κανενας αλλος προβλημα με τα αποτελεσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Σκέφτηκα να αναρτήσω και μια δημοσκόπηση στην οποία θα δουμε και το ποσοστό επιτυχίας των μελών του φόρουμ μας!!!

Σε όσους περάσατε CONGRATULATIONS και σε όσους δεν περάσατε καλό κουράγιο και καλή επιτυχία σ'ό,τι και αν αποφασίσετε να κάνετε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariadim

Νεοφερμένος

Η mariadim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
κι εγω θα θελα κααααποια στιγμη να το δωσω (παρολο που εχω επαρκεια και αδεια)..μου χουν πει πως ειναι ευκολοτερο να προετοιμαστεις αν εισαι πιο μικρος...δεν καιγομαι κιολας αφου την δουλεια μου ηδη την κανω..αλλα δεν θα με "χαλουσε" αν εδινα, ποσο μαλλον να περναγα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
κι εγω θα θελα κααααποια στιγμη να το δωσω (παρολο που εχω επαρκεια και αδεια)..μου χουν πει πως ειναι ευκολοτερο να προετοιμαστεις αν εισαι πιο μικρος...δεν καιγομαι κιολας αφου την δουλεια μου ηδη την κανω..αλλα δεν θα με "χαλουσε" αν εδινα, ποσο μαλλον να περναγα!:)

Και καλα θα κάνεις...
Ειναι πραγματικα αρκετα κουραστικο με 7 ωρες εξέταση αλλα στο τέλος θα σου μεινει μια πολυ καλη εμπειρια.
Ειδικά αν το περάσεις κιόλας!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine_94_

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ΠΕΡΑΣΑ!!!!Με Β!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alextsoulos

Νεοφερμένος

Ο alextsoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
μπήκα και εγώ αλλά είναι κλειδωμένοι οι κωδικοί μου!!!!!!! στο χαρτί του σκάλο στη μέση περίπου υπάρχει το id number και το secret number. πληκτρολόγησε τά και μπορεί να σου βγάλει αποτελέσματα!!!!! εγώ προσπάθησα και δεν γίνεται τπτ!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Archangel^^

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Guys κι εγώ τα πέρασα!!!Με Β το CPE :D... και P το ECPE. Μόνο που το P βγήκε από τα εξής: GCVR:HP, List.:HP, Writing:HP (:jumpy:) και Speak.:LP (Μ' έφαγε αυτή η βλαμμένη στα προφορικά!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Congratulations!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Guys κι εγώ τα πέρασα!!!Με Β το CPE :D... και P το ECPE. Μόνο που το P βγήκε από τα εξής: GCVR:HP, List.:HP, Writing:HP (:jumpy:) και Speak.:LP (Μ' έφαγε αυτή η βλαμμένη στα προφορικά!)

Congratulations και σε σένα!;):D:no1:

Οσοι πάλι ακομα εχετε προβληματα οπως με τα ID Number σας και τα Secret Code σας μαλλον τα εχουν ενεργοποιησει καποιος αλλος ηδη στο Cambridge ESOL και για αυτό!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Evaki~

Νεοφερμένος

Η ~Evaki~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
περασα με Β!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Congratulations και σε σενα!:no1:


Μα ολοι με Β το πήρατε ρε παιδιά?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
οχι εγω πηρα Α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Congratulations!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TNS

Νεοφερμένος

Ο Στράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω η κλίμακα Exceptional-Good-Borderline-Weak τι ποσοστά περιλαμβάνει στο Statement of Results? Το CPE το πέρασα αλλά δεν μπορώ να δω τα ποσοστά μου γιατί έδινα μέσω ΕΥΡΩΓΝΩΣΗΣ και δεν έχω το British Council Number και μου είπε τηλεφωνικώς η καθηγήτριά μου σε ποια κλίμακα βρίσκεται κάθε part και θέλω να βγάλω συμπεράσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoula...

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
ξερει καποιος ποτε ερχονται τα statements of results???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω η κλίμακα Exceptional-Good-Borderline-Weak τι ποσοστά περιλαμβάνει στο Statement of Results? Το CPE το πέρασα αλλά δεν μπορώ να δω τα ποσοστά μου γιατί έδινα μέσω ΕΥΡΩΓΝΩΣΗΣ και δεν έχω το British Council Number και μου είπε τηλεφωνικώς η καθηγήτριά μου σε ποια κλίμακα βρίσκεται κάθε part και θέλω να βγάλω συμπεράσματα.

Καθε band ειναι περίπου 20% της βαθμολογίας.Δηλαδη για να καταλαβεις καθε ασπρη και καθε γκρι μπαρα ειναι περιπου 20%.5 μπάρες ειναι 100 μοναδες.
Παντως συγχαρητηρια που το πήρες!;):no1:

ξερει καποιος ποτε ερχονται τα statements of results???

Γυρω στις 15 με 20 Αυγούστου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoula...

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
thank uuuu!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ευχαριστηση μου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top