Εξετάσεις ECCE στις 26/06/2021

Mariahj

Νεοφερμένος

Η Mariahj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που έγραψε εκείνη την ημερα ή κάποιος γνωστός του και να θυμάται ακριβώς το θέμα που έπεσε στην εκθεση(letter)
 

Maria1743

Νεοφερμένος

Η Maria1743 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που έγραψε εκείνη την ημερα ή κάποιος γνωστός του και να θυμάται ακριβώς το θέμα που έπεσε στην εκθεση(letter)
Έδινε ο αδερφός μου και μου είπε ότι έπεσε για τους κανόνες του σχολείου, να στείλεις στην διευθύντρια του σχολείου και να της προτείνεις αλλαγές στους κανόνες. Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω παραπάνω, γιατί ο αδερφός μου ξέχασε ήδη το θέμα :lol:
 

Mariahj

Νεοφερμένος

Η Mariahj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Έδινε ο αδερφός μου και μου είπε ότι έπεσε για τους κανόνες του σχολείου, να στείλεις στην διευθύντρια του σχολείου και να της προτείνεις αλλαγές στους κανόνες. Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω παραπάνω, γιατί ο αδερφός μου ξέχασε ήδη το θέμα :lol:
Βασικά εγώ πρότεινα συμβουλές για την γενικότερη βελτίωση του σχολείου..
 

Maria1743

Νεοφερμένος

Η Maria1743 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Βασικά εγώ πρότεινα συμβουλές για την γενικότερη βελτίωση του σχολείου..
Αυτό εκανε και ο αδερφός μου από ό,τι μου είπε, δεν ξέρω τι έγραψε όμως και αν κατάλαβε το θέμα, αλλά βγήκε χαρούμενος. Τώρα θα δείξει. Καλά αποτελέσματα!!
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όλα καλά πήγαν. Μη τα σκέφτεστε τώρα. Καλά αποτελέσματα!!
 

Mariahj

Νεοφερμένος

Η Mariahj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Αυτό εκανε και ο αδερφός μου από ό,τι μου είπε, δεν ξέρω τι έγραψε όμως και αν κατάλαβε το θέμα, αλλά βγήκε χαρούμενος. Τώρα θα δείξει. Καλά αποτελέσματα!!
Ευχαριστώ, καλά αποτελέσματα και στον αδερφό σου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όλα καλά πήγαν. Μη τα σκέφτεστε τώρα. Καλά αποτελέσματα!!
Καλησπέρα, εγώ έγραψα για την ένταξη ψυχολόγου και το άνοιγμα ενός διαδυκτιακου ιστότόπου αλλά αυτά είναι περισσότερο συμβουλές πάρα αλλαγή των κανόνων για αυτό φοβάμαι μην έχω βγει έξω από το θεμα
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ευχαριστώ, καλά αποτελέσματα και στον αδερφό σου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Καλησπέρα, εγώ έγραψα για την ένταξη ψυχολόγου και το άνοιγμα ενός διαδυκτιακου ιστότόπου αλλά αυτά είναι περισσότερο συμβουλές πάρα αλλαγή των κανόνων για αυτό φοβάμαι μην έχω βγει έξω από το θεμα
οι συμβουλες ομως εμπιπτουν και σε αλλαγες κανονων. στην ουσια τη συμβουλεψες πως να αλλαξεις τους κανονες
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Έδινε ο αδερφός μου και μου είπε ότι έπεσε για τους κανόνες του σχολείου, να στείλεις στην διευθύντρια του σχολείου και να της προτείνεις αλλαγές στους κανόνες. Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω παραπάνω, γιατί ο αδερφός μου ξέχασε ήδη το θέμα :lol:
Ναι αυτό ακριβώς έπεσε, έδινα κι εγώ. Συγκεκριμένα έλεγε ότι ήρθε νέα διευθύντρια στο σχολείο :P

Εγώ έγραψα: να γίνει προαιρετική η πρωινή προσευχή, να απαγορευτεί παντού το κάπνισμα εκτός από στο γήπεδο του μπάσκετ και οι πρώτες δύο σχολικές ώρες που είναι ενωμένες να διαχωριστουν με διάλειμμα. Αυτά τα τρία σε 3 παραγράφους. Greek school φάση κι έτσι :lol:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Βγήκαν τα αποτελέσματα πριν λίγες ώρες!

Exam Results​

Examination: ECCE 26 June 2021
Final: P
ORAL: H
SPK Score: 1000
LST: LP
LST Score: 665
GVR: H
GVR Score: 875
WRI: P
WRI Score: 750
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!
Ξεκινάω ECPE τον Οκτώβρη :akkor:

@Mariahj ελπίζω να τα πήγες όπως ήθελες!!
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Mariahj

Νεοφερμένος

Η Mariahj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top