Εξετάσεις Cambridge FCE/CAE/CPE Μάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
As you wish!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
εγω τι να κάνω που μου έχουν βάλει λάθος το όνομα? μπορώ να το διορθόσω????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
δεν παιρνεις κανα τηλεφωνο να ρωτησεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Συγγνώμη αλλά το ενδεχόμενο λάθους στα statements of results υπάρχει;
Όχι όσον αφορά το βαθμό αλλά τις επιδόσεις σε κάθε ενότητα χωριστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
πού έχουν λάθος το όνομά σου; στα statements of results; Αν ναι τότε νομίζω δε χρειάζεται να το αλλάξεις. Δεν έχουν βγει τα αποτελέσματά σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Συγγνώμη αλλά το ενδεχόμενο λάθους στα statements of results υπάρχει;
Όχι όσον αφορά το βαθμό αλλά τις επιδόσεις σε κάθε ενότητα χωριστά.

κι εγώ αυτο απορώ...:worry::worry: ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ δικό μου reading να είχε τέτοια επίδοση! έλεος! έχω στενοχωρηθεί πάαααρα πολύ για το reading μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τeol20, η χρήση της λέξης "τετριμμένα" είναι άστοχη.
Ορθή θα ήταν η χρήση του όρου "αυτονόητα" ή για γκλαμουρ "πλέον αυτονόητα".

Λολ, στο speaking ήμουνα ανάμεσα στο good και το exceptional ενώ στο reading μια πιθαμή κάτω απ' τη βάση. :p
Τελικά το μπλαμπλα με έσωσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna:)

Νεοφερμένος

Η ioanna:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
re paiDia 3erei kaneiC pote vGenoun ta apoteleCmata twn e3etacewn twn germanikwn epipeDo B??an 3erei kapoioC plzz helppp!!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τeol20, η χρήση της λέξης "τετριμμένα" είναι άστοχη.
Ορθή θα ήταν η χρήση του όρου "αυτονόητα" ή για γκλαμουρ "πλέον αυτονόητα".

Λολ, στο speaking ήμουνα ανάμεσα στο good και το exceptional ενώ στο reading μια πιθαμή κάτω απ' τη βάση. :p
Τελικά το μπλαμπλα με έσωσε...

κι εγώ αλλά δεν παίζει έχουν κάνει λάθος... να είμαι καλύτερος στα προφορικά αντι για τα γραπτα έλεος.. σε εμένα 1η φορά συμβαίνει:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒλασίαΚ.

Νεοφερμένος

Η ΒλασίαΚ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Και εμένα μόνο τα προφορικά με έσωσαν.
Από το νομό μου (Κορινθίας) μου είπε η καθηγήτρια πως δίναμε 3 άτομα και μάλιστα κάναμε όλοι μαζί speaking (και οι 3 δηλαδή). Ευτυχώς, με ανέβασε το προφορικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Και εμένα μόνο τα προφορικά με έσωσαν.
Από το νομό μου (Κορινθίας) μου είπε η καθηγήτρια πως δίναμε 3 άτομα και μάλιστα κάναμε όλοι μαζί speaking (και οι 3 δηλαδή). Ευτυχώς, με ανέβασε το προφορικό.

κατι παίχτηκε πίσω από την πλάτη μας..:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒλασίαΚ.

Νεοφερμένος

Η ΒλασίαΚ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Πώς αλλιώς μπορόυσε να γίνει η εξέταση; Μάλιστα, ο Richard ήταν γύρω στα 40, παντρεμένος και το καλύτερο; Άγγλος! Και μας είπε οτι ήθελε να πάρει το Cambridge στην Ελλάδα για προσωπικούς του λόγους. Είχε έρθει με τα παιδιά του με τον αέρα star του σινεμά, αλλα... κόπηκε! Παρά την προφορά κλπ, δεν είχε καταλάβει τη ροή των προφορικών και δεν τα πήγε τόσο καλά. Αυτό που εμένα μου φάνηκε παράξενο ήταν πως όταν μας είπαν "you can go now" ζήτησαν στον Richard να παραμείνει μέσα... Μετά από κανένα 5λεπτο βγήκε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παντως αν θελετε ανεβαστε τα statement of results για να καταλαβουμε και οι υπολοιποι τι εννοειτε.Κατα τα άλλα μη βασίζεστε και πολυ στα σχεδιαγραμματα,αν δεν δειτε αναλυτικο ποσοστο ανα ενοτητα εξετασης δεν θα μπορειτε να βγαλετε ακρη.Και που σας δινουν συνολικο ποσοστο και τα γραφηματα καλα ειναι.:P Πολυ παλια σου λεγε μονο το Grade.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Και εγώ ρε παιδιά έχω στεναχωρηθεί όχι όμως για το Reading ούτε το Use όπου πήρα ακριβώς Good αλλά για το Speaking.
Πραγματικά περίμενα πολύ παραπάνω στο Speaking αφού και θεωρώ ότι τα πήγα καλά αλλά και η εξετάστρια μου είπε στο τέλος χωρίς καν να τη ρωτήσω πως τα πήγα 'Don't worry as you have covered all the questions risen'!!!!!!!!!!!!!!!!
Kαι είδα χθες ένα Borderline στο Speaking και έπεσα από τα σύννεφα..Τί να πω..
Πάντως το ζήτημα είναι πως το ΠΕΡΑΣΑΜΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Και εγώ ρε παιδιά έχω στεναχωρηθεί όχι όμως για το Reading ούτε το Use όπου πήρα ακριβώς Good αλλά για το Speaking.
Πραγματικά περίμενα πολύ παραπάνω στο Speaking αφού και θεωρώ ότι τα πήγα καλά αλλά και η εξετάστρια μου είπε στο τέλος χωρίς καν να τη ρωτήσω πως τα πήγα 'Don't worry as you have covered all the questions risen'!!!!!!!!!!!!!!!!
Kαι είδα χθες ένα Borderline στο Speaking και έπεσα από τα σύννεφα..Τί να πω..
Πάντως το ζήτημα είναι πως το ΠΕΡΑΣΑΜΕ!

Και εμένα έτσι με κάνανε πέρυσι στην έκθεση που την ειχα κάνει τέλεια. Τα είχα γράψει όλα μια χαρά και τσουυπ, borderline...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Depon

Νεοφερμένος

Η Depon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 84 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
δηλαδη στο cpe αν παρεις κατω απο 60 παιρνεις το advanced (C1)?ή κάνω λάθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ακριβως
αν δεν περασεις το επιπεδο που εδωσες, παιρνεις το αμεσως κατωτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Τι λέτε ρε παιδιά; Αν πάρεις πάρεις 60 το παίρνεις, ενώ αν πάρεις 59 ΚΟΒΕΣΑΙ ! Εγώ την πρώτη φορά κόπηκα με 59 και τέλος μετά..ξανάδωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
απο φετος ισχυει αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ελπίζουν να πουλήσουν περισσότερα πτυχία από φέτος. Αν η βαθμολογία σου είναι ανάμεσα σε 45 και 59, παίρνεις το c1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top