Εξετάσεις Cambridge FCE/CAE/CPE Μάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
αν λαβουμε υπ' οψιν μας οτι τα δικα μας βγηκαν σημερα, μεσα σε μια βδομαδα το πολυ θα τα χετε...
παντως τις αλλες φορες σε δυο μερουλες ετοιμα ηταν...


τελικα με 78% το περασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
αν λαβουμε υπ' οψιν μας οτι τα δικα μας βγηκαν σημερα, μεσα σε μια βδομαδα το πολυ θα τα χετε...
παντως τις αλλες φορες σε δυο μερουλες ετοιμα ηταν...


τελικα με 78% το περασα...

υπέροχααα!!! συγχαρητήριααα:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paulinho

Νεοφερμένος

Ο Paulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πήρα το FCE με C!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Ρε παιδιά τα statemets του fce for school ακόμη να βγουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
υπέροχααα!!! συγχαρητήριααα
Thanks
Και σε σενα συγχαρητηρια :)
ειχα writing, listening και use of english στο exceptional και τα αλλα δυο στο good (λιγο πιο πανω)...
πανω κατω ετσι τα περιμενα αλλα εκθεση πιστευα οτι θα χα λιγοτερο γιατι ειχα σταμπαρει οτι ειχα ψιλολαθως style στην μια εκθεση και listening ενταξει το ξερα οτι καλα τα χα παει αλλα δεν περιμενα και τοσο ψηλα...

παμε για advanced-proficiency!!...

Ρε παιδιά τα statemets του fce for school ακόμη να βγουν;

ελα ρε, βγηκανε... ασε που ουτε email oυτε sms ουτε τπτ!! τσαμπα τους τα αφησα!
βεβαια κατι βλακειες κανανε χτες και δεν τα χαν βαλει, παταγες και δεν σε εβγαζε πουθενα... σημερα μια χαρα μπηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
ελα ρε, βγηκανε... ασε που ουτε email oυτε sms ουτε τπτ!! τσαμπα τους τα αφησα!
βεβαια κατι βλακειες κανανε χτες και δεν τα χαν βαλει, παταγες και δεν σε εβγαζε πουθενα... σημερα μια χαρα μπηκα...

Kατσε δν το επιασα.Θα παω στη σελίδα του british council και θα μου τα βγάλει; Στα έβγαλε; Πως τα πήγες;
Τα είδα. Και δεν ήταν καθόλου όπως τα περίμενα. 72%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

des15

Νεοφερμένος

Η des15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα και συγχαρητήρια σε όοοοοοολους σας!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: εγω στο cpe πήρα επίπεδο c1! στεναχωρήθηκα.... τι είναι πάλι αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
ναι, θα μπεις κανονικα με τους κωδικους σου, και εκει που σου χε πριν το αποτελεσμα εχει απο κατω ενα που λεει:
See candidate's Statement of Results (PDF Format)
εκει πατας και τα κατεβαζεις...
θα τα ανεβασω σε λιγο τα δικα μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα και συγχαρητήρια σε όοοοοοολους σας!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: εγω στο cpe πήρα επίπεδο c1! στεναχωρήθηκα.... τι είναι πάλι αυτο;

από φέτος όσοι αποτύχουν θα τους δωθεί πιστοποίηση κατώτερου επιπέδου. Στην περίπτωσή σου Advanced.. Δηλαδή βγηκες κερδισμενος και πάλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gaga.boy

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
το ιδιο επαθα και εγω φιλε μ....58% ειχα και ηθελε 60....πηραμε advance...δν πειραζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

des15

Νεοφερμένος

Η des15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
το ιδιο επαθα και εγω φιλε μ....58% ειχα και ηθελε 60....πηραμε advance...δν πειραζει..
συγχαρητήηηηηηρια μας λοιπόν.....από το τίποτα κάτι είναι και αυτό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
ναι, θα μπεις κανονικα με τους κωδικους σου, και εκει που σου χε πριν το αποτελεσμα εχει απο κατω ενα που λεει:
See candidate's Statement of Results (PDF Format)
εκει πατας και τα κατεβαζεις...
θα τα ανεβασω σε λιγο τα δικα μου..

Oκ, θενκσ τα είδα! 72% Μια χαρά.Εσύ με τι το πέρασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
78, για 2 θα επαιρνα advanced, αλλα ενταξει μην ειμαστε και πλεονεκτες! :D
...δε μου ανεβαινει η εικονα με τα αναλυτικα... τελοσπαντων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

des15

Νεοφερμένος

Η des15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
το ιδιο επαθα και εγω φιλε μ....58% ειχα και ηθελε 60....πηραμε advance...δν πειραζει..
που είδες το ποσοστό σου για cpe;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
υπέροχαααααααααααα

Ευχαριστώ:)

78, για 2 θα επαιρνα advanced, αλλα ενταξει μην ειμαστε και πλεονεκτες! :D
...δε μου ανεβαινει η εικονα με τα αναλυτικα... τελοσπαντων..

Μπραβο!! Ε ναι εννοείται να μην είμαστε αλλα για 2..τελος παντων σημασια εχει οτι το πηρες.θα προσπαθησω κ εγω ν τ ανεβασω.αυτο π μ τη σπαει με τα αναλυτικα ειναι οτι δν εχουν ποσοστα.Το αστείο είναι ότι εγώ εκτός απο το speaking τα άλλα τα πήρα με τη σειρά.Δηλαδή από το καλύτερο προς το χειρότερο με τη σειρά που τα έγραψα.χαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
καλυτερα απ ολα reading?!! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ πέρασα με 75%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μπορείται Αυγή και LiViNGtheLiFE να με βοηθήσετε σε κάτι???? Δεν μπορώ να καταλάβω απο το σχεδιάγραμμα σε ποιά έχω good και σε ποια exceptional! Με βοηθάτε???? :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
να τα: :)



Εγώ πέρασα με 75%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μπορείται Αυγή και LiViNGtheLiFE να με βοηθήσετε σε κάτι???? Δεν μπορώ να καταλάβω απο το σχεδιάγραμμα σε ποιά έχω good και σε ποια exceptional! Με βοηθάτε????
δεν εχει και ποσοστα να καταλαβαινομαστε... τωρα οτι ειναι πανω απο excpetional πρεπει να ναι πανω απο 80% οτι ειναι πανω απο good πανω απο 75%, πανω απο borderline 60%, και πανω απο weak πανω απο 45%...
αυτα λαμβανοντας υπ οψιν οτι B ειναι το good, και exceptional το Α...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top