Εξετάσεις Cambridge FCE/CAE/CPE Μάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
α τα βγαλανε τα statements... ετσι ισχυριζονται τουλαχιστον :P
δε μου ανοιγουν ομως... ισως επειδη μολις τα βαλανε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hidd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hidd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Τώρα στο british council μου είπαν ότι τα αποτελέσματα CPE βγαίνουν τελικά αύριο το μεσημέρι ..Υπομονή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_96

Νεοφερμένος

Ο giannis_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
ρε παιδιά στην επίσημη σελίδα του Cambridge λέει πως τα αποτελέσματα του CPE θα βγουν σήμερα. Εγώ τι να πιστέψω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
ρε παιδιά στην επίσημη σελίδα του Cambridge λέει πως τα αποτελέσματα του CPE θα βγουν σήμερα. Εγώ τι να πιστέψω?
πότε το κοίταξες? γιατί λέει αυτό https://www.britishcouncil.org/gr/greece-exams-cambridge-fce-cae-cpe.htm
22 τελικά τα βγάζουν...αααααααααααααααααα θα σκάσω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hidd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hidd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
ρε παιδιά στην επίσημη σελίδα του Cambridge λέει πως τα αποτελέσματα του CPE θα βγουν σήμερα. Εγώ τι να πιστέψω?

Βασικά 22 του μηνός λέει τώρα https://www.britishcouncil.org/gr/greece-exams-cambridge-esol.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
FCE for Schools 16/06/2011
FCE,CAE------> 22/06/2011
CPE------------->21/06/2011

See the first post.:)
Ειναι απο το ιδιο το Cambridge ESOL UK.

Teo, συγγνώμη , αλλά διαβάζεις τα παραπάνω posts? Και εγώ πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι λόγω τεχνικού προβλήματος στην Αγγλία τελικά θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα από αύριο, 22/6 (για CPE μιλάω) !
Τί θα γίνει λοιπόν, σήμερα ή αύριο; :/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Αύριο το μεσημέρι! μέχρι τότε...ας διαβάσω λίγο γιατί δίνω αύριο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_96

Νεοφερμένος

Ο giannis_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εγώ βασικά δεν έχω δώσει με British Council. Έχω δώσει με Hellenic-British Union και η ιστοσελίδα της με παραπέμπει σε αυτό το site για τα αποτελέσματα https://www.candidates.cambridgeesol.org/cs/Results_Online ..Εδώ λέει πως ανακοινώνονται 21/06
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
παιδια, καποιος του fce for schools?
Πηγαινω για τα statements και κατεβαζω το αρχειο, μου λεει οτι δεν ειναι δυνατον να διαβαστει...
και σε σας το ιδιο κανει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

till123

Νεοφερμένος

Ο till123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Πραγματικά αυτή η αναμονή μου σπάει τα νεύρα. Δεν με πειράζει να μην περάσω το cpe καθόλου αλλά αυτό το περίμενε........ δεν αντέχεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ξέρει κανείς την ώρα που ανακοινώνονται ; Στο site ακόμα λέει ότι θα ανακοινώσουν την ώρα!! Πότε όμωςςςςςς !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λογικα μεχρι σημερα το μεσημερι θα τα βγαλουν.Αν και ειναι εξαιρετικα σπαστικο να μην βγαζουν ουτε μια ανακοινωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ναι!! Και έχω μάθημα 11-1 και δεν μπορώ να περιμένω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Secragr

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Τουλάχιστον αυτή η αναμονή ας μας βγει σε καλό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Αχχχχ δεν έχει πάρει κα΄ποιος τηλ?

edit: πηρα τηλ εντος της ημερας μεσημερι ή απογευμα μου είπαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
CPE σε 36 λεπτά ακριβώς! Συνήθως τα βγάζουν ένα λεπτό ακριβώς μετά την αναγραφόμενη ώρα... Κόμπος είναι το στομάχι μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
CPE σε 36 λεπτά ακριβώς! Συνήθως τα βγάζουν ένα λεπτό ακριβώς μετά την αναγραφόμενη ώρα... Κόμπος είναι το στομάχι μου...

που λεει σε ποση ωρα βγαίνουν;; λινκκκκ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Παιδιά που το ξέρετε για τα 36 λεπτά? Δεν μας έχουν στείλει μήνυμα ή e- mail και ούτε φαίνεται μέσα από το site. Πως το ξέρετε εσείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Παιδιά που το ξέρετε για τα 36 λεπτά? Δεν μας έχουν στείλει μήνυμα ή e- mail και ούτε φαίνεται μέσα από το site. Πως το ξέρετε εσείς?

άντε ντε εδω και οι ιδιοι που πηρα τηλ δεν ηξεραν ώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
https://cambridgeesol-results.org/Members/Login.aspx καντε register! log in! και σου λεει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top