Εξετάσεις Cambridge FCE/CAE/CPE Μάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ε ναι.:look: Μη με βλέπεις που δε συμμετέχω στο θέμα, είμαι αναίσθητο.:look:

Πες μου όυι έδωσες Σι Πι Ι για να σε κράξω:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gaga.boy

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
και εγω cpe εδωσα....ξερετε ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
για CPE νομιζω 21
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Παιδιά, τα αποτελέσματα τα βλέπουμε εδώ https://www.candidates.cambridgeesol.org/cs/Results_Online ή εδώ https://www.examination-services.gr/greek/results.asp ;;;

Παιδιά μου θέλω να γραφτώ στο πρώτο και μου ζητάει ID NUMBER. Λέει ότι το id number έχει 3 γράμματα και 6 αριθμούς. Εγώ γιατί δεν έχω τέτοιο πράγμα στο χαρτί μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
στο https://www.examination-services.gr/greek/results.asp τα βλεπεις σιγουρα... τωρα για τα αλλα δεν ξερω... μαλλον κατι εγγραφες θελει να κανεις...
παντως δεν τα ανακοινωσαν ακομη! για αυτο και γω θα φυγω, να παω να τσεκαρω για αποτελεσματα του σχολειου, γιατι δεν γινεται καθε τρεις και λιγο να μπαινωβγαινω να δω αν βγηκανε..!
λιγες ωριτσες μεινανε! υπομονη!
του δεκεμβρη παντως ειχαν βγεις στις 2 το μεσημερι απ οτι βλεπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
στο https://www.examination-services.gr/greek/results.asp τα βλεπεις σιγουρα... τωρα για τα αλλα δεν ξερω... μαλλον κατι εγγραφες θελει να κανεις...
παντως δεν τα ανακοινωσαν ακομη! για αυτο και γω θα φυγω, να παω να τσεκαρω για αποτελεσματα του σχολειου, γιατι δεν γινεται καθε τρεις και λιγο να μπαινωβγαινω να δω αν βγηκανε..!
λιγες ωριτσες μεινανε! υπομονη!
του δεκεμβρη παντως ειχαν βγεις στις 2 το μεσημερι απ οτι βλεπω...

Ευχαριστώ πολύ.Και εγώ συνέχεια μπαινοβγαίνω χαχα. Αχ τι να κάνουμε μας έφαγε το άγχος. Αν και εγώ ξέρω από τώρα ότι δεν το πήρα:/: Βασικά είμαι σίγουρη. :( Anyway.. Καλή επιτυχία στα αποτελέσματα του σχολείου και στα αποτελέσματα του Cambridge :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinitkd1996

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
ρρ παιδια εχω πεθανει απο το ανχος ποτε θα τα βαλουν να ησυχασουμε!!!!!!????

Ευχαριστώ πολύ.Και εγώ συνέχεια μπαινοβγαίνω χαχα. Αχ τι να κάνουμε μας έφαγε το άγχος. Αν και εγώ ξέρω από τώρα ότι δεν το πήρα:/: Βασικά είμαι σίγουρη. :( Anyway.. Καλή επιτυχία στα αποτελέσματα του σχολείου και στα αποτελέσματα του Cambridge :)

οχι βρε μια χαρα θα τα εχεις παει...εντομεταξυ και εγω το ιδιο πιστευω και φοβαμαι πως θα το πω στους γονεις μμ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
ρρ παιδια εχω πεθανει απο το ανχος ποτε θα τα βαλουν να ησυχασουμε!!!!!!????

Ναι ρε συ μας βασανίζουν.Αχ , δεν αντέχω άλλο.

οχι βρε μια χαρα θα τα εχεις παει...εντομεταξυ και εγω το ιδιο πιστευω και φοβαμαι πως θα το πω στους γονεις μμ!!

Και εγώ . Αν και λένε ότι δεν θα τους πειράξει εγώ ξέρω ότι θα στεναχωρηθούν. Και πιο πολύ φοβάμαι για την καθηγήτρια των αγγλικών μου γιατί κάνω ιδιαίτερα ρε συ και με ξέρει πολύ καλά..πφφ... άντε πότε θα τα βάλουν. του δεκεμβρίου τα αποτελέσματα λένε ότι τα έβαλαν στις 2 το μεσημέρι. Ρε συ εγώ δεν μπορώ να περιμένω τόσο πολύ. Αλλά να μου πεις εδώ περιμέναμε μήνα.. Αλλά πάντως όσο πλησιάζει ο καιρός αγχωνόμαστε περισσότερο. Θέλω τόσο πολύ να ανοίξω τη σελίδα και να λέει ότι πέρασα... αχ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinitkd1996

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Και εγώ . Αν και λένε ότι δεν θα τους πειράξει εγώ ξέρω ότι θα στεναχωρηθούν. Και πιο πολύ φοβάμαι για την καθηγήτρια των αγγλικών μου γιατί κάνω ιδιαίτερα ρε συ και με ξέρει πολύ καλά..πφφ... άντε πότε θα τα βάλουν. του δεκεμβρίου τα αποτελέσματα λένε ότι τα έβαλαν στις 2 το μεσημέρι. Ρε συ εγώ δεν μπορώ να περιμένω τόσο πολύ. Αλλά να μου πεις εδώ περιμέναμε μήνα.. Αλλά πάντως όσο πλησιάζει ο καιρός αγχωνόμαστε περισσότερο. Θέλω τόσο πολύ να ανοίξω τη σελίδα και να λέει ότι πέρασα... αχ..

εγω να δεις ποσοο το θελω πραγματικα να λεει παςς αμα λεει φαιλ δεν ξερβ και γω τι θα κανω...θα στεναχωρηθω τοσο πολυ...πραγματικα αγνουλα σου ευχομαι να χεις περασει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
εγω να δεις ποσοο το θελω πραγματικα να λεει παςς αμα λεει φαιλ δεν ξερβ και γω τι θα κανω...θα στεναχωρηθω τοσο πολυ...πραγματικα αγνουλα σου ευχομαι να χεις περασει!


Αχ ναι ρε συ το θέλω πολύ. Τα ίδια εύχομαι και σε εσένα. Να το περάσουμε και οι δύο να ηρεμήσουμε. Αλλά και αυτοί δεν τα βάζουν τα αποτελέσματα.Δεν τα βάζουν ακόμα..:/:Κάθε τρεις και λίγο ελέγχω και τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinitkd1996

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
δεν τα βαζουν!!!¨@@ ελπιζω στις 11 να χουν μπει=)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Μακάρι.. Αχ.. Τελικές προβλέψεις..Έχουμε..:

Speaking- 70%
Reading- 80%
Writing- 30% :worry:
Use of English- 60%
Listening- 65%-70%

Εσύ τι ποσοστά πιστεύεις ότι έβγαλες πάνω κάτω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinitkd1996

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
βσικα δεν ξερω ποσοστα αλλα πιστευω πως δε περασ γιουζ και λιστενινκγ(ελπιζω σε ενα απο τα δυο) ¨/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Αχ ρε συ πως θα μάθουμε τι ώρα θα βγούνε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinitkd1996

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
μολις βγουνε θα το μαθουμε...προς το παρον εγω προσπαθω να ξεχαστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Και εγώ αλλά δεν μπορώ........Γιατί αυτά μπορεί να βγούνε και το βράδυ.Μπορεί και να καθυστερήσουν.Εγώ τι θα κάνω..αχ.Θέλω τόσο να το πάρω.Με ότι να'ναι δεν με νοιάζει. Και με 60 ακριβώς εγώ θα χοροπηδήσω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinitkd1996

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
ναιι πασσ να ναι κ οτι να ναι!!

ελπιζουμεε οτι θα βγουν σε 10'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
μια φιλη μου που εδωσε το δεκεμβρη μου ειπε οτι εδω https://www.britishcouncil.org/greece-exams.htm καποια στιγμη γραφει και ωρα, ας πουμε θα λεει στις 2 μμ ...

παντως μακαρι να ναι στις δυο...! μη μας παρει το βραδυ φοβαμαι...
αυτη η αναμονη... αχ αυτη η αναμονη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Παναγιά μου έχω μια αγωνία.... ευτυχώς που διαβάζω και τα δικά σας post και καταλαβαίνω ότι δεν είμαι η μόνη.... :P Δεν ξεκολλάω από τον υπολογιστή μέχρι να δω τα αποτελέσματα!!!!!!! Εύχομαι ξανά καλά αποτελέσματα σε όλους..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top