Εξετάσεις Cambridge FCE/CAE/CPE Μάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης ever

Νεοφερμένος

Ο γιαννης ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εμενα μου ηταν ευκολο το reading μου αρεσε το κειμενο me to youtube αλλα με δυσκολεψαν τα παραγωγα και το close οσον αναφορα την εκθεση το πρωτο ηταν φορμαλ ( στη αρχη μπερδευτηκα και εγω) αλλα περισσοτερο με δυσκολεψε το ακουστικο πιστευω( γιατι ολοι πρεπει να πιστευουν) οτι θα περασω
στα προφορικα τα δινω 22 μαη
Υ.Γ εγραφε κανενας στο lydra marriot στη συγγρου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinitkd1996

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
ευχαριστω τεολ20 :) ..ελπιζω να περασω ειναι κουραστικο να ξαναδωσω ! οποτε εχω ελπιδες να περασω γιατι στα 2 ειμ αδυναμη στα αλλα ειμαι comple:)

εμενα μου ηταν ευκολο το reading μου αρεσε το κειμενο me to youtube αλλα με δυσκολεψαν τα παραγωγα και το close οσον αναφορα την εκθεση το πρωτο ηταν φορμαλ ( στη αρχη μπερδευτηκα και εγω) αλλα περισσοτερο με δυσκολεψε το ακουστικο πιστευω( γιατι ολοι πρεπει να πιστευουν) οτι θα περασω
στα προφορικα τα δινω 22 μαη
Υ.Γ εγραφε κανενας στο lydra marriot στη συγγρου;


εμενα μου φανηκε ευκολο το 2ο απο το ρεαδινγ οντως η πρωτη εκθεση ηταν φορμαλ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

γιαννης ever

Νεοφερμένος

Ο γιαννης ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εμενα μου φανηκε ευκολο το 2ο απο το ρεαδινγ οντως η πρωτη εκθεση ηταν φορμαλ:)
αυτο μετην Αυστραλια ναι πολυ ευκολο
με ποσο στο καθενα μπορουμε να περασουμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinitkd1996

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
συνολο πρεπει να εχεις 27 στα 45...εξαρταται που εγραψες καλυτερα ...εγω σε αυτο μετην Αυστραλια μαλλον τα εκανα ολα κορρεκτ ...μου εμεινε to c...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γιαννης ever

Νεοφερμένος

Ο γιαννης ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
καλα που το θυμασαι τι σου εμεινε

καλα στο βοκαμπυλαρι στο use ηταν ευκολο οπως και η τελευταια
εκθεση ποιο εγραψες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinitkd1996

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
το θυμαμαι ΄) εγραψα το εσσαυ...γιου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εύκολο ήταν το ΕΦ ΣΙ Η(κοινώς FCE) ... Το μόνο δύσκολο ήταν το 3ο Παρτ του Γιουζ και το 3ο Παρτ του Ακουστικού...
Καλά Αποτελέσματα!!





Νομίζω ότι νιώθω μία αίσθηση ανακούφισης τώρα πια:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γιαννης ever

Νεοφερμένος

Ο γιαννης ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
το θυμαμαι ΄) εγραψα το εσσαυ...γιου?
ηταν δυσκολοτερο το essay απο το letter

το κλοσε και το τριτο ηταν
στο ακουστικο το δευτερο τα πηγα χαλια στα αλλα μετρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
συνολο πρεπει να εχεις 27 στα 45...εξαρταται που εγραψες καλυτερα ...εγω σε αυτο μετην Αυστραλια μαλλον τα εκανα ολα κορρεκτ ...μου εμεινε to c...

Αααα, κι εσένα το c σου έμεινε? Είχα μπερδευτεί σε αυτό με τα πουλιά, ήμουν ανάμεσα στο c και στο h αλλά τελικά έβαλα το c.... Από ό,τι άκουσα πολύ προβλημάτισε αυτό το συγκεκριμένο, αλλά οι περισσότεροι έβαλαν το h και άφησαν το c οπότε μάλλον αυτό θα 'ναι.... Τουλάχιστον στο υπόλοιπο κείμενο ήταν καθαρές ποιές ήταν οι απαντήσεις οπότε θα έχω μόνο ένα λάθος :clapup:.... Πάντως μπορώ να πω ότι τα κείμενα ήταν πιο εύκολα από ο,τι περίμενα.... Κι είχα ένα άγχος μην βάλουν κανένα παλούκι.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinitkd1996

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
ναι και εγω ειχα μπερδευτει σε αυτο με τα πουλια αλλα αν ειδες πιο κατω ελεγε οτι τα πουλια μετα εφυγαν κ το c ελεγε τα πουλια το ειδαν και εφυγαν ....πολλοι μπερδευτηκαν σε αυτο (παγιδα)σε γενικες γραμμες αυτο το παρτ ηταν το καλυτερο νμιζω...καλη επιτυχια¨)

ηταν δυσκολοτερο το essay απο το letter

το κλοσε και το τριτο ηταν
στο ακουστικο το δευτερο τα πηγα χαλια στα αλλα μετρια

το ξερω αλλα εγω ειμαι πολυ καλη στα εσσαυ....ολοι γραψανε λεττερ οι δικοι μας η μονη ημουν:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
teo ξέρουμε πότε περίπου βγαίνουν τα αποτελέσματα του CPE ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
teo ξέρουμε πότε περίπου βγαίνουν τα αποτελέσματα του CPE ?

Βγαίνουν στις 21/6! Καλή σου μέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιοκάστη.

Νεοφερμένος

Η Ιοκάστη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Κάποιος-α που να'χει δώσει προφορικά (CPE) να μας πει εντυπώσεις και τι περίπου ήταν τα θέματα;! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gaga.boy

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Βγαίνουν στις 21/6! Καλή σου μέρα!

Γιατί τόσο γρήγορα; Δεν μπορούσαν να τα κρατήσουν να τα βλέπουν μόνο αυτοί; Σε ένα μήνα δηλαδή έρχεται το τέλος; :P Κρίμα :P
Όχι εντάξει καλύτερα που βγαίνουν νωρίτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Γιατί τόσο γρήγορα; Δεν μπορούσαν να τα κρατήσουν να τα βλέπουν μόνο αυτοί; Σε ένα μήνα δηλαδή έρχεται το τέλος; :P Κρίμα :P
Όχι εντάξει καλύτερα που βγαίνουν νωρίτερο.

Ναι! ΠΟΛΥ καλύτερα να ξέρουμε κιόλας αν είναι να κάνουμε προετοιμασία για Δεκέμβρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hristosms

Νεοφερμένος

Ο hristosms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά γεια σας! Είναι κανένας/καμία που έχει δώσει τα προφορικά για το CPE να μας πει τι έπεσε πάνω κάτω και αν ήταν δύσκολα ή εύκολα;
Εγώ δίνω μεθαύριο, την Πέμπτη 19/5 το μεσημέρι στο Αθηναΐς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anty26

Νεοφερμένος

Η anty26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια καλησπερα!
κανενας που να εδωσε fce προφορικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
παιδια καλησπερα!
κανενας που να εδωσε fce προφορικα?

Εγώ!!! Εύκολα ήταν απλά με άγχωνε η συμπεριφορά του εξεταστή: ήταν πολύ κρύος(άγγλος ήταν τι ήθελες τώρα)... Πάντως εύκολο είναι:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
α ναι? εγω το Σαββατο δινω τα προφορικα...
δεν ηταν φιλικοι οι εξεταστες ε? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
σε εμένα όχι ο κυριος ήταν άστα να πάνε... η κοπελίτσα που μας είπε μετά δις ιζ μάι κόλεγκ τάδε μας χαμογέλασε και κατά τη διάρκεια της εξέτασης κρατούσε αυτό το χαμόγελο γιατί άραγε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top