Εξετάσεις Cambridge FCE/CAE/CPE Μάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Γιατι στο CPE ειδικα τελειωνεις σχεδον ενα 8ωρο μετα.
Το νερο ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ.:P

Oh, my gosh!

Χεχε!! Κουράγιο!! Τεολ να σε ρωτήσω πώς ξέρεις ΤΟΣΑ για τις εξετάσεις;; Εμπειρία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Γιατι στο CPE ειδικα τελειωνεις σχεδον ενα 8ωρο μετα.
Το νερο ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ.:P
Και καμια πάπια άμα μπορέσετε μα προμηθευτείτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μπορεις να το πεις εμπειρια και διαβασμα ναι.:)
Παντως δεν καταλαβαινεις πως περνανε οι ωρες.Αλλα οταν ξυπνας στις 8 παρα για να κανεις ενα δρομο 50 χλμ και να εισαι 9 παρα κατι εκει,και μετα απο τις 09.15 ως τις 16.00 δινεις με λιγα διαλλείματα πόσο να αντεξεις χωρις μια σταγονα νερό και μεσα στο άγχος;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Και καμια πάπια άμα μπορέσετε μα προμηθευτείτε!

Ναι μωρέ.. Κανένα αρνί(για όσους δε φάγαν το πάσχα!) Λόβερ είσαι σχετικός με τις εξετάσεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Ναι μωρέ.. Κανένα αρνί(για όσους δε φάγαν το πάσχα!) Λόβερ είσαι σχετικός με τις εξετάσεις;;
Και ναι και όχι!
Δίνω Κρατικό C1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Μπορεις να το πεις εμπειρια και διαβασμα ναι.:)
Παντως δεν καταλαβαινεις πως περνανε οι ωρες.Αλλα οταν ξυπνας στις 8 παρα για να κανεις ενα δρομο 50 χλμ και να εισαι 9 παρα κατι εκει,και μετα απο τις 09.15 ως τις 16.00 δινεις με λιγα διαλλείματα πόσο να αντεξεις χωρις μια σταγονα νερό και μεσα στο άγχος;:P

Να έχω υπ' όψην μου να μη δώσω CPE

Και ναι και όχι!
Δίνω Κρατικό C1

Ωχ κι εγώ αύριο Ιταλικά Β (γ*μω τη διαβαθμισμένη τους εξέταση για Β2 πάω!)
Καλή επιτυχία και σε εσένα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Ωχ κι εγώ αύριο Ιταλικά Β (γ*μω τη διαβαθμισμένη τους εξέταση για Β2 πάω!)
Καλή επιτυχία και σε εσένα!!!
Ευχαριστώ!Καλή επιτυχία και σε εσένα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Ναι μου είπαν πως ο επιτηρητής ήταν γιούχου.. FCEfS or FCE θα δώσεις;

for schools αυριο...


Μονο HB2 μολυβι πρεπει να χρησιμοποιησουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinitkd1996

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
και ηβ απλο....καλη μας επιτυχια¨)

και στυλο για την εκθεση οχι ηβ2 β 'η ηβ

Μπορουμε να παρουμε τσαντα κ να τν αφησουμε απεξω?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Γιατί όχι??? Αυτό που με καίει εμένα είναι αν μπορούμε στο answer sheet να κάνουμε διορθώσεις... Τεολ ανέλαβε δράση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Nαι στα answer sheet γραφετε με μολυβι κα μπορειτε να κανετε οσες τροποποιησεις θελετε.Στην εκθεση μονο γραφετε με στυλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ok! Thank you! :D
Let the countdown begin!
7 days Left! For the FCE examination
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gaga.boy

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
εννοειται οτι το cambridge το προφ ειναι το πιο δυσκολο απο ολα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εννοειται οτι το cambridge το προφ ειναι το πιο δυσκολο απο ολα!!!!!!!

Καταρχήν, καλώς ήρθες στην παρέα του e-steki και ειδικότερα στο i-school!:clapup::D:D Χαίρομαι να βλέπω νέα μέλη να δραστηριοποιούνται!
Καταδεύτερον, τι είναι το προφ;
Κατατρίτον, η δυσκολία είναι διαφορετική για τον καθένα(π.χ. εμένα το ecce μου φαίνεται πιο δύσκολο από το FCE)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Παιδιά έδωσα fce προφορικά σήμερα. Τα πήγα πολύ καλά... Οι εξεταστές ήταν φιλικοί όσο πρέπει. Και γελάσαμε και μας βοήθησαν όσο μπορούσαν.Αύριο έχω τα γραπτά. Θέλω να κάνω μια ερώτηση. Είπατε ότι γράφουμε με στυλό. Δεν επιτρέπεται σβηστικό ή στυλό που σβήνει έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Oχι δεν επιτρεπονται ουτε στυλο που σβηνουν ούτε blanco.Γραφεις οπως θα εγραφες εξετασεις στο σχολειο στην εκθεση.
Σε ολα τα αλλα με μολυβακι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Εμάς πέρσι μας επέτρεψαν μπλάνκο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εμάς πέρσι μας επέτρεψαν μπλάνκο...

:hmm::hmm::hmm: Δεν επιτρέπεται για τον εξής λόγο: διότι μπορεί ο εξεταστής(αν είναι μ@λ@κ@ς ο ανθρωπος βέβαια) να σβήσει και αυτός με μπλάνκο σημεία του γραπτού και να υποστηρίξει ότι το έκανες εσύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Καλά μας έσκισαν στο writing CPE. Το υποχρεωτικό proposal, την τύχη μου μέσα και στις επιλογές είχε κι άλλο proposal αν είναι δυνατόν!!!!! Τα υπόλοιπα parts αρκετά λογικά. Με κάτι πρόχειρους υπολογισμούς θεωρώ ότι μάλλον περνάω, αλλά θα δούμε. Στο part 3 στο reading θυμάστε τι βάλατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
αχχχχ...και εγώ έδωσα CPE αλλά εν ιλάω για αυτό γιατί αγχώνομαι! α0χ0α0χ0α0χ0α...καλά αποτελέσματα!!! ό,τι γραψμε...γράψαμε!!! φιλάκια!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top