Εξετάσεις και Θέματα Cambridge FCE/CAE/CPE Δεκέμβριος 2009

Πώς σας φάνηκαν οι εξετάσεις του Cambridge φέτος το Δεκέμβρη;(μόνο όσοι έδωσαν!)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Γελοία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βατή

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Έτσι και έτσι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δυσκολη

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Παλούκι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια ΟΚ σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια:)
Απλα οπως ειπα εμπιστευομαι τις πηγές μου;)

Τεσπα για να ακουσουμε αποτελεσματα!
Ειχαμε πολλες επιτυχιες;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george0694

Νεοφερμένος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
yeah babeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :clapup::clapup::clapup::clapup:Πέραααααααααααααασσσσσσσσσσσσσσααααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ποιο πιστοποιητικο και με τι Grade?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george0694

Νεοφερμένος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Cambridge FCE με C δεν ξέρω ακριβώς επι της %
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Congratulations!;)
Και εις ανώτερα τωρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
προσπαθω εδω και πολλες ωρες να δω τα αποτελεσματα μου απο τη σελιδα της ευρωγνωσης και δεν ανοιγει
μπορει κανενας αλλος να μπει?
https://www.eurognosi.com/eurognosi/φροντιστηρια-αγγλικων-proficiency
μετα καντε κλικ εκει που λεει αποτελεσματα και πειτε μου αν μπαινει σε σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Archimidis

Νεοφερμένος

Ο Archimidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
εγώ πέρασα το cpe με Β 77%:clapup::clapup::clapup:. Εξαιτίας του speaking έχασα το Α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george0694

Νεοφερμένος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
thank ya thodori . Congratulations Archimidis ;) Keep it up :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Κι εγώ πέρασα!!!:D Με C βέβαια αλλά σημασία έχει ότι το πήραμε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Συγχαρητηρια!
Αντε και εις ανωτερα!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
παιδια εγω κοπηκα αλλα ειμαι ευχαριστημένος γιατι εκανα προετοιμασια μονο για ecpe και παρ' ολα αυτα πηγα αξιοπρεπως.
πηρα 50%, αλλα 10% ηθελα για να περασω... ισως το ξαναδωσω...

τεο θεε ποια ειναι η γνωμη σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
παιδια εγω κοπηκα αλλα ειμαι ευχαριστημένος γιατι εκανα προετοιμασια μονο για ecpe και παρ' ολα αυτα πηγα αξιοπρεπως.
πηρα 50% αλλα, 10% δεν ηθελα για να περασω? ισως το ξαναδωσω...

τεο θεε ποια ειναι η γνωμη σου?

1)Δεν ειμαι Θεος.:redface:

Θα σου λεγα να κανεις καλυτερη προσπαθεια και να ξαναδωσεις;
Ξερεις που ακριβως ηταν τα πολυ αδυνατα σου σημεία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_96

Νεοφερμένος

Ο giannis_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
το πήρα με Α 83%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
FCE?
Μπραβο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefneff

Νεοφερμένος

Η nefneff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
αααααααααααα!!!συγχαρητηρια σε όλους!!μπραβο ρεεεεεε!!!:)
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamkiller

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανείς πού μπορώ να βρω τα θέματα των εξετάσεων του Δεκεμβρίου 2009; (Proficiency κυρίως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Τσιμπησα CPE κι εγω:) (βαθμο ακομα δε ξερω,αλλα μεταξυ μας δε με πολυνοιαζει κιολας:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
παιδια συγχαρητηρια σε ολους σας!!!:) εγω δυστυχως δεν το πηρα:(:(:(:(:(:(:(:(:( μου κακοφανηκε τοσο πολυ γιατι ειχα διαβασει παρα πολυ καλα. δεν με ενδιαφερει βεβαια γιατι θα το δωσω το μαιο και παλι και αυτη τη φορα θα το παρω και μαλιστα με καλο βαθμο!:):P:P:P:) συγχαρητηρια και παλι!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
επισης και κατι αλλο, που βλεπετε με ποσο περασατε 'η κοπηκατε?(το ποσοστο εννοω) ευχαριστω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top