Γενικό - Εξετάσεις Γ' Γυμνασίου

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γιατι ασχολειται η μανα σου με το διαβασμα σου.
Δεν εισαθ δημοτικο πια ..μπορεις να καταλαβεις μονη σου αν εισαι ετοιμη η οχι
Βιολογος φιλε:P

Εμείς 5 διπλά, ξεκινάμε με Μαθηματικά - Θρησκευτικά, μετά Αρχαία - ΚΠΑ και μετά η παναγιά μαζί μας :P Φέτος είναι η πρώτη χρονιά που πραγματικά δεν ανησυχώ για τις εξετάσεις. Ξέρω ότι επειδή το πρόγραμμα είναι δύσκολο και μέσα σε 9 μέρες θα βγάλουμε 14 μαθήματα, οι καθηγητές θα μας λυπηθούν και θα μας βάλουν εύκολα θέματα ;)
Μην παιρνεις ορκο με τους φιλολογους :look:
Δεν τα μπορώ,δεν τα μπορώ.Και είναι και οι προτάσεις ουφφφ και το συντακτικά των κειμένων ουφφφ..Η φιλόλογοι είναι για σκότωμα :ropalo: .Ειδικά η δικιά μας για πολλούς και διάφορους λόγους.ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ :yahoo::yahoo:
Η δικη μας ειναι καμμενη 8). Αλλα η υλη ειναι τεραστια :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Μαρια σορυ αλλα θα ξερασω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Μην παιρνεις ορκο με τους φιλολογους :look:


Η αλήθεια είναι ότι αρχαία μας έβαλε όλη τη γραμματική:worry:
Τώρα δεν ανησυχώ, είχα καλά τρίμηνα οπότε άμα γράψω γύρω στο 15 είμαι καλυμμένη. Για τα υπόλοιπα ούτε που με νοιάζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μην παιρνεις ορκο με τους φιλολογους :look:


Η αλήθεια είναι ότι αρχαία μας έβαλε όλη τη γραμματική:worry:
Τώρα δεν ανησυχώ, είχα καλά τρίμηνα οπότε άμα γράψω γύρω στο 15 είμαι καλυμμένη. Για τα υπόλοιπα ούτε που με νοιάζει

Ναι ρε φιλε ολη η γραμματικη :wall: εγω ειχα 18 και στα 2 και μην σου πω στο 3ο θα εχει γινει 17..:P:redface:. Αφου δεν διαβαζω αρχαια... Ποτε δεν διαβασα:P αν εξαιρεσεις την 1η γυμν... Θελω να γραψω ΥΠΕΡΟΧΑ ομως σε φυσικη, χημεια, βιολογια και μαθηματικα... Για το τελευταιο ειδικα... 2 χρονια γραφω 20 δεν θελω να το χαλασω τωρα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Εμείς 5 διπλά, ξεκινάμε με Μαθηματικά - Θρησκευτικά, μετά Αρχαία - ΚΠΑ και μετά η παναγιά μαζί μας :P Φέτος είναι η πρώτη χρονιά που πραγματικά δεν ανησυχώ για τις εξετάσεις. Ξέρω ότι επειδή το πρόγραμμα είναι δύσκολο και μέσα σε 9 μέρες θα βγάλουμε 14 μαθήματα, οι καθηγητές θα μας λυπηθούν και θα μας βάλουν εύκολα θέματα ;)

Η φιλόλογος μας μας έλεγε πως πρέπει να βάζουν αυτά που λέει το υπουργείο και όχι εύκολα..άντε και αυτή:mad:

Η αλήθεια είναι ότι αρχαία μας έβαλε όλη τη γραμματική:worry:
Τώρα δεν ανησυχώ, είχα καλά τρίμηνα οπότε άμα γράψω γύρω στο 15 είμαι καλυμμένη. Για τα υπόλοιπα ούτε που με νοιάζει

και εμάς όλη όλη μας την έβαλα..εγώ 16 είχα και στα 2.τραγική τώρα που το σκέφτομαι αφού διάβαζα αρχαία το καημένο:P

Ναι ρε φιλε ολη η γραμματικη :wall: εγω ειχα 18 και στα 2 και μην σου πω στο 3ο θα εχει γινει 17..:P:redface:. Αφου δεν διαβαζω αρχαια... Ποτε δεν διαβασα:P αν εξαιρεσεις την 1η γυμν... Θελω να γραψω ΥΠΕΡΟΧΑ ομως σε φυσικη, χημεια, βιολογια και μαθηματικα... Για το τελευταιο ειδικα... 2 χρονια γραφω 20 δεν θελω να το χαλασω τωρα:/:

Εγώ θέλω να γράψω ΥΠΕΡΟΧΑ σε φυσική,χημεία,μαθηματικά και ιστορία(2 χρόνια 20 κρίμα είναι τώρα που λέει και η γερμανίδα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Η φιλόλογος μας μας έλεγε πως πρέπει να βάζουν αυτά που λέει το υπουργείο και όχι εύκολα..άντε και αυτή:mad:



και εμάς όλη όλη μας την έβαλα..εγώ 16 είχα και στα 2.τραγική τώρα που το σκέφτομαι αφού διάβαζα αρχαία το καημένο:P



Εγώ θέλω να γράψω ΥΠΕΡΟΧΑ σε φυσική,χημεία,μαθηματικά και ιστορία(2 χρόνια 20 κρίμα είναι τώρα που λέει και η γερμανίδα :P )

Αγαπαμε Ευα ρε:P:P. Και Βιολογια παρακαλω κυρια Ισπανιδα :pfff:. Τελειωσα εγω με την Βιολογια:clapup::clapup: τα εμαθα τελεια:D. Τωρα ΄λεω να δω και κανα βιντεακι με τα αγαπημενα σου: Μεταγραφη, μεταφραση, αντιγραφη ( Α-Τ, G-C):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Αγαπαμε Ευα ρε:P:P. Και Βιολογια παρακαλω κυρια Ισπανιδα :pfff:. Τελειωσα εγω με την Βιολογια:clapup::clapup: τα εμαθα τελεια:D. Τωρα ΄λεω να δω και κανα βιντεακι με τα αγαπημενα σου: Μεταγραφη, μεταφραση, αντιγραφη ( Α-Τ, G-C):redface:

Πάρα πολύ:whistle::whistle: εε Βιολογία λίγο λιγότερο..Εγώ διάβασα πολύ καλά την χημεία και θα ξεκινήσω ασκήσεις(θεωρίας:mad: )για να την μάθω καλύτερα..Ωχχ αυτά είναι χάλια χάλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πάρα πολύ:whistle::whistle: εε Βιολογία λίγο λιγότερο..Εγώ διάβασα πολύ καλά την χημεία και θα ξεκινήσω ασκήσεις(θεωρίας:mad: )για να την μάθω καλύτερα..Ωχχ αυτά είναι χάλια χάλια

Εμενα ειναι απο τα αγαπημενα μου :inlove: αγαπαμε Ποπη που θα βαλει κανα 100 ασκησεις με τετοια:redface::redface:. Διαβαζε Ελενα θεωρια διααααβαζεεεεεε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Εμενα ειναι απο τα αγαπημενα μου :inlove: αγαπαμε Ποπη που θα βαλει κανα 100 ασκησεις με τετοια:redface::redface:. Διαβαζε Ελενα θεωρια διααααβαζεεεεεε...

Τα μισώ:knife: ναι την αγαπάμε την Πόπη εννοείται:redface::redface:
θεωρία sicks:sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγω παλι δεν ξερω ΠΩΣ να διαβασω θεωρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.

SnowLover

Νεοφερμένος

Ο SnowLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
σημερα εβγαλα την Ελενη...Μετα απο 3 μερες :-) .Συνεχιζω με Λογοτεχνια.Εουμε 8 κειμενα.Καλο διαβασμα και καλες εξετασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
σημερα εβγαλα την Ελενη...Μετα απο 3 μερες :-) .Συνεχιζω με Λογοτεχνια.Εουμε 8 κειμενα.Καλο διαβασμα και καλες εξετασεις.

Ποια κειμενα; :)
εμεις εχουμε του Καβαφη το φωνες και το στα 200 π.Χ, του Σολωμου, τα ζα του Μυριβιλη, τη Ληθη, το βιος και πολιτεια του Καζαντζακη και καποια αλλα... Αυτα παντως ειναι τα σος ^^ πιστευω πως θα πεσει ή το κειμενο του Μυριβιλη ή το ποιημα του Σολωμου:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SnowLover

Νεοφερμένος

Ο SnowLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Εχουμε την Ληθη,kuro siwo, απομνημονευματα του Μακρυγαννη,Οσο μπορεις,ομιλια στη Στοχολμη,Ερωφιλη,Τα ζα, η τελευταια αρκουδα της Πινδου.Αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εχουμε την Ληθη,kuro siwo, απομνημονευματα του Μακρυγαννη,Οσο μπορεις,ομιλια στη Στοχολμη,Ερωφιλη,Τα ζα, η τελευταια αρκουδα της Πινδου.Αυτα...

Εμεις αλλαξαμε καθηγητρια και η υλη μας ειναι σκατα :'(... Αλλα την λογοτεχνια την αγαπω :inlove: also kein Problem
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Αγαπαμε Ευα ρε:P:P. Και Βιολογια παρακαλω κυρια Ισπανιδα :pfff:. Τελειωσα εγω με την Βιολογια:clapup::clapup: τα εμαθα τελεια:D. Τωρα ΄λεω να δω και κανα βιντεακι με τα αγαπημενα σου: Μεταγραφη, μεταφραση, αντιγραφη ( Α-Τ, G-C):redface:


Ελπίζω να 'μαι εγώ η Εύα :p

Η φιλόλογος μας μας έλεγε πως πρέπει να βάζουν αυτά που λέει το υπουργείο και όχι εύκολα..άντε και αυτή:mad:

Αυτά με το υπουργείο είναι δικαιολογίες. Μπορούν κάλλιστα να δηλώσουν ότι μας έχουν βάλει μεγάλη ύλη και να μας δώσουν να διαβάσουμε λιγότερα και να μας βάλουν εύκολα θέματα.


και εμάς όλη όλη μας την έβαλα..εγώ 16 είχα και στα 2.τραγική τώρα που το σκέφτομαι αφού διάβαζα αρχαία το καημένο:P

Εγώ 17 κ 18 , και δεν ξέρω τίποτα από αρχαία, μόνο σύνταξη και ενεργητική φωνή

Εγώ θέλω να γράψω ΥΠΕΡΟΧΑ σε φυσική,χημεία,μαθηματικά και ιστορία(2 χρόνια 20 κρίμα είναι τώρα που λέει και η γερμανίδα :P )

Μαθηματικά και ιστορία θέλω κι εγώ 20, φυσική στοχεύω στο 17 (τα διαγωνίσματα μου ήταν 13 και 19 :P) και χημεία 18.

ps: Τι παίζει με αυτά τα quotes ρε γαμώτο; Προσπαθώ 50 ώρες να τα φτιάξω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
^^ Τελειωσα την θεωρια της φυσικης ειμαι θεα 8). Θα το ειχα κανει πολυ νωριτερα αν δεν μιλουσα 1 ωρα με την καθ των γερμανικων στο τηλ:P:whistle::redface:

*δεν μπορω να της αντισταθω ομως :inlove: :rolleyes::kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
^^ Τελειωσα την θεωρια της φυσικης ειμαι θεα 8). Θα το ειχα κανει πολυ νωριτερα αν δεν μιλουσα 1 ωρα με την καθ των γερμανικων στο τηλ:P:whistle::redface:

*δεν μπορω να της αντισταθω ομως :inlove: :rolleyes::kissing:

ΤΙΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και 35 λεπτά με την κολλητή μου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ΤΙΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και 35 λεπτά με την κολλητή μου:redface:

Θα με φας:eek::eek::eek:. Τωρα παω:redface: το υποσχομαι

*εννοειται! Συνολικα 1 ωρα και 35 λεπτα στο τηλ:redface::redface: ε αυτο παει σειρα... Αν μιλησω με την φραου μετα πρεπει να τα πω καπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Θα με φας:eek::eek::eek:. Τωρα παω:redface: το υποσχομαι

*εννοειται! Συνολικα 1 ωρα και 35 λεπτα στο τηλ:redface::redface: ε αυτο παει σειρα... Αν μιλησω με την φραου μετα πρεπει να τα πω καπου

Τώρα όμως να τις δω το βράδυ!!Άντε ότι προλάβεις σήμερα,μέχρι τις 10 τα θέλω!!Βγες από το ischool

Εε καλά εννοείται αυτό,μην χάσεις:P Δηλαδή καταλαβαίνω,δηλαδή περίπου καταλαβαίνω,δηλαδή κατάλαβες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top