Γενικό - Εξετάσεις Γ' Γυμνασίου

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Η γαλλική και η αμερικανική επανάσταση μάλλον θα είναι εκτός σε εμάς:clapup:
Λέω να αρχίσω να διαβάσω τώρα που έχουμε μέρες ελεύθερες..αλλά δεν ξέρω τι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Η γαλλική και η αμερικανική επανάσταση μάλλον θα είναι εκτός σε εμάς:clapup:
Λέω να αρχίσω να διαβάσω τώρα που έχουμε μέρες ελεύθερες..αλλά δεν ξέρω τι:hmm:

Τα 50 ρηματα στον Präteritum:whistle::whistle::whistle:
και μαθηματικα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Τα 50 ρηματα στον Präteritum:whistle::whistle::whistle:
και μαθηματικα:redface:

5 ρήματα στον Präteritum θες να πεις..:redface::redface::redface:
Μαθηματικά εντάξει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
^^ ξεχασες το μηδενικο!
Εμας θα μπει συστημα στα μαθηματικα σιγουρα 8)

*η αναμονη μεχρι να κατεβουν οι απαντησεις απο το πτυχιο :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
^^ ξεχασες το μηδενικο!
Εμας θα μπει συστημα στα μαθηματικα σιγουρα 8)

*η αναμονη μεχρι να κατεβουν οι απαντησεις απο το πτυχιο :look:

εγώ δεν το ξέχασα εσύ το έβαλες:P
και σε εμάς και τριγωνομετρία στην θεωρία

καταλαβαίνω την αναμονή..και εγώ αναμένω αποτελέσματα και δεν έρχονται:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
εγώ δεν το ξέχασα εσύ το έβαλες:P
και σε εμάς και τριγωνομετρία στην θεωρία

καταλαβαίνω την αναμονή..και εγώ αναμένω αποτελέσματα και δεν έρχονται:mad:

Αποδείξεις;
Τελειώνω την βιολογία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Καλά, έχετε αρχίσει από τώρα το διάβασμα; Δεν είναι λίγο νωρίς; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Καλά, έχετε αρχίσει από τώρα το διάβασμα; Δεν είναι λίγο νωρίς; :P
Η βιολόγος μας έδωσε ερωτήσεις και μας είπε αν θέλουμε καλό είναι να τις απαντήσουμε μέχρι την Τρίτη που θα την δούμε για να λύσουμε τυχών απορίες μιας και γράφουμε Βιολογία πρώτο μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.

λοιπόν

Νεοφερμένος

Η λοιπόν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
εξετάσεις γ γυμνασίου....
ήμουν με τενοντίτιδα, έπαιρνα κορτιζόνη για να μπορέσω να γράψω σε καθημερινή βάση και ήταν και πολλά τα μαθήματα.... νόμιζα πως ήταν η χειρότερη χρονιά, όμως τώρα, που βλέπω τα γεγονότα από απόσταση, απλώς θυμάμαι τι ωραία που ήταν στις εξετάσεις του γυμνσίου, όπου το μόνο μας άγχος ήταν μη και δε γράφαμε 20 και 19.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SnowLover

Νεοφερμένος

Ο SnowLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Σήμερα πήραμε πρόγραμμα

29-5 Κειμενα,Ιστορία
3-6 Αρχαία,πληροφορική
5-6 Χημεία,Γερμανικά
11-6 Βιολογία,Γλώσσα
13-6 Φυσική,Αγγλικά
16-6 Μαθηματικα
17-6 Ελένη:confused:
18-6 Θρησκευτικά
19-6 ΚΠΑ:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
29-5 φυσικη- βιολογια
3-6 Αρχαια
5-6 Ιστορια
11-6 Μαθηματικα
13-6 Γερμανικα-πληροφορικη
16-6 Χημεια- γλωσσα
17-6 Αγγλικα- ελενη
18-6 Θρησκευτικα
19-6 ΚΠΑ- κειμενα....

:|...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S¡mos

Νεοφερμένος

Ο S¡mos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Πελοποννήσου (Τρίπολη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
(...) ---> :confused: :/:

29-5 Ιστορία, Πληροφορική
3-6 Χημεία, Αρχαία
5-6 Γλώσσα, Θρησκευτικά
11-6 Μαθηματικά, Κείμενα
13-6 φυσική
16-6 Ελένη, Βιολογία
17-6 Αγγλικά
18-6 ΚΠΑ
19-6 Γερμανικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Και το διάβασμα ξεκινάει σήμερα και επίσημα!!!

Πρώτο μάθημα:Αρχαία και Χημεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
^^ καλο καψιμο Ελενα:P. Εγω σημερα λεω να τελειωσω την Βιολογια... Θεωρητικά την τελειωσα χθες αλλα η μαμα μου επιμενει οτι δεν ξερω καλα τις ερωτησεις -_-.. Καιρος ειναι απο αυριο να πιασω την φυσικη που εχει μεγαλυτερη δυσκολια...

* guten+morgen.JPG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
^^ καλο καψιμο Ελενα:P. Εγω σημερα λεω να τελειωσω την Βιολογια... Θεωρητικά την τελειωσα χθες αλλα η μαμα μου επιμενει οτι δεν ξερω καλα τις ερωτησεις -_-.. Καιρος ειναι απο αυριο να πιασω την φυσικη που εχει μεγαλυτερη δυσκολια...

*View attachment 56827

Ευχαριστώ.Μόλις άρχισα τα αρχαία :cry_x::cry_x: βλέπεις πως τα άρχισα βέβαια..
Πως θα γράψω με τέτοια ύλη οεο;;:whistle:
Χημεία διαβάζω από χθες,θυμάμαι καλά αρκετά πράγματα αλλά με έφαγαν να αργήσω αρχαία μήπως δεν προλάβω να τα βγάλω σωστά επειδή η χημεία είναι πιο εύκολη..

edit:Ααα και ξέχασα ότι χρειαστείς από φυσική εγώ είμαι εδώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ευχαριστώ.Μόλις άρχισα τα αρχαία :cry_x::cry_x: βλέπεις πως τα άρχισα βέβαια..
Πως θα γράψω με τέτοια ύλη οεο;;:whistle:
Χημεία διαβάζω από χθες,θυμάμαι καλά αρκετά πράγματα αλλά με έφαγαν να αργήσω αρχαία μήπως δεν προλάβω να τα βγάλω σωστά επειδή η χημεία είναι πιο εύκολη..

edit:Ααα και ξέχασα ότι χρειαστείς από φυσική εγώ είμαι εδώ :D

Βλεπω βλεπω:whistle::whistle::whistle:... Κανεις:P και εμας η γραμματικη ειναι ολη μεσα (αυτο το πραγμα που οι φιλολογοι νομιζουν οτι ολοι τα ξερουν τοσο καλα οσο αυτοι και βαζουν πολλα).
Εννοειται καμαρι μου :inlove: απο αυριο ετοιμασου να καψεις το τηλ σου:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Βλεπω βλεπω:whistle::whistle::whistle:... Κανεις:P και εμας η γραμματικη ειναι ολη μεσα (αυτο το πραγμα που οι φιλολογοι νομιζουν οτι ολοι τα ξερουν τοσο καλα οσο αυτοι και βαζουν πολλα).
Εννοειται καμαρι μου :inlove: απο αυριο ετοιμασου να καψεις το τηλ σου:whistle:

Δεν τα μπορώ,δεν τα μπορώ.Και είναι και οι προτάσεις ουφφφ και το συντακτικά των κειμένων ουφφφ..Η φιλόλογοι είναι για σκότωμα :ropalo: .Ειδικά η δικιά μας για πολλούς και διάφορους λόγους.ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ :yahoo::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
^^ καλο καψιμο Ελενα:P. Εγω σημερα λεω να τελειωσω την Βιολογια... Θεωρητικά την τελειωσα χθες αλλα η μαμα μου επιμενει οτι δεν ξερω καλα τις ερωτησεις -_-.. Καιρος ειναι απο αυριο να πιασω την φυσικη που εχει μεγαλυτερη δυσκολια...

*View attachment 56827

Γιατι ασχολειται η μανα σου με το διαβασμα σου.
Δεν εισαθ δημοτικο πια ..μπορεις να καταλαβεις μονη σου αν εισαι ετοιμη η οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Εμείς 5 διπλά, ξεκινάμε με Μαθηματικά - Θρησκευτικά, μετά Αρχαία - ΚΠΑ και μετά η παναγιά μαζί μας :P Φέτος είναι η πρώτη χρονιά που πραγματικά δεν ανησυχώ για τις εξετάσεις. Ξέρω ότι επειδή το πρόγραμμα είναι δύσκολο και μέσα σε 9 μέρες θα βγάλουμε 14 μαθήματα, οι καθηγητές θα μας λυπηθούν και θα μας βάλουν εύκολα θέματα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top