Γενικό - Εξετάσεις Γ' Γυμνασίου

_97

Νεοφερμένος

Η _97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Στην ιστορία πόσα θέματα γράφουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Αν θελεις δες για ολα τα μαθήματα εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_97

Νεοφερμένος

Η _97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ πολύ!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
εντάξει θρησκευτικά τα γνωστά: αγάπη για τον συνάνθρωπο, ενότητα, αυτοθυσία, αλληλεγγύη, αλληλοβοήθεια κλπ. :P

πώς νομίζετε πως έχω 20 στα θρησκευτικά??/ απλά απαντάω σε όλες τις ερωτήσεις του καθηγητή... Χριστός και Θεός ή τα παραπάνω... :P

Ειδικά, το αγάπη για τον συνάνθρωπο, παντού μπορείς να το χρησιμοποιήσεις... :)

Κι εμένα 20 μου χε, που της έλεγα μόνο ότι θυμόμουν από την περσινή ιστορία που έχει σχέση. Στα διαγωνίσματα αυτοσχεδίαζα λίγο ε διάβαζα και λίγο, (το ίδιο έκανα και τώρα) έγραφα γύρω στο 18, ε εκεί με βλέπω και πάλι..
Έλεγα να πετάξω και καμιά σπόντα με τις γνωστές αντιλήψεις μου, αλλά μετά την έσβησα γιατί λέω κάτσε μήπως βάλει κανα βαθμό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Παιδιά στην Ελένη πέφτει 1 ερώτηση από την εισαγωγή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ναι, παντα πεφτει μια ερωτηση απο εισαγωγη, ισως και δυο, αναλογως τα κεφια των καθηγητων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ok! Ευχαριστώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Παρακαλω...
Παντως να ξερετε πως ειναι οι τελευταιες εξετασεις που εχετε την δυνατοτητα επιλογης θεματων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρχαία: για πρώτη φορά εύκολα. :P
Έπεσε το κείμενο με τον πόλεμο και την ειρήνη, ούτε που θυμάμαι πως το λένε. Άσκηση με συννηρημένα, , με αόριστο β', με προτάσεις, με παράγωγα και αντώνυμα-συνώνυμα.

Α, και οι ερωτήσιες του κειμένου ήταντα θετικά του πολέμου τα αρνητικά της ειρήνης. Λάθος. Το αντίθετο. Και τι είναι αυτό ποιυ χρειάζεται μια πόλη για να ευδαιμονήσει σύμφωνα με τον Ισοκράτη. ΑΥΤΑ. :D
Όταν λες προτάσεις εννοείς συντακτικό ή απλά αναγνώριση προτάσεων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DavidToOnomaMou

Νεοφερμένος

Ο DavidToOnomaMou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Λοιπον εχω τα κειμενα 2,4,8,9,11 στα αρχαια ποιο πιστευτε ειναι πιο sos παιδια?? :?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπον εχω τα κειμενα 2,4,8,9,11 στα αρχαια ποιο πιστευτε ειναι πιο sos παιδια?? :?
Λοιπόν, έχουμε τα ίδια σχεδόν κείμενα! (Μόνο το 11 δεν έχουμε). Νομίζω ότι ένα από τα πιο SOS είναι το κείμενο 9. Δεν είμαι σίγουρος όμως, καλύτερα να τα διαβάσεις όλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paoktelephony

Νεοφερμένος

Ο paoktelephony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα σας! Είναι η πρώτη φορά που γράφω εδώ! Ωραίο στέκι είστε! Θέλω να σας ροτήσω... Έγραψε κανείς θρησκευτικά? Αύριο γράφω και θέλω να δω ποια είναι να ποιο sos.. σας παρακαλώ πείτε μου.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας! Είναι η πρώτη φορά που γράφω εδώ! Ωραίο στέκι είστε! Θέλω να σας ροτήσω... Έγραψε κανείς θρησκευτικά? Αύριο γράφω και θέλω να δω ποια είναι να ποιο sos.. σας παρακαλώ πείτε μου.. :worry:
Καλώς ήρθες! Εμάς το δικό μας ήταν πολύ σύντομο και εύκολο. Αν είναι και στην ύλη σας θα πέσουν νομίζω ερωτήσεις για τις Οικουμενικές Συνόδους, για το Σχίσμα της Εκκλησίας, για την ομιλία του Απόστολου Παύλου στην Αθήνα, για την Πεντηκοστή και την Εικονομαχία.

Εμείς στην ύλη μας είχαμε και τις Αιρέσεις αλλά προς έκπληξη πολλών δεν έπεσαν στο διαγώνισμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paoktelephony

Νεοφερμένος

Ο paoktelephony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ Παναγιώτη! (όποιος άλλος έχει γράψει θρησκευτικά άμα μπορεί ας πει τα σος) Όποιος θέλει να του πω και εγώ σος από άλλα μαθήματα ας με πει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
και μας αυτα πανω κατω επεσαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
ιστορία :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paoktelephony

Νεοφερμένος

Ο paoktelephony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Στην ιστορία εύκολα ήταν τα θέματα.. θημάμε λίγα γτ έχει αρκετό καιρο που τα γράψαμε.. διάβασε πολύ καλά για την εκπαίδευση του Καπποδίστρια, Πρόγραμμα Χαρ. Τρικούπη, Μακεδονικό Ζήτημα, Αίτια του Α' Παγκ. Πολέμου! Αυτά θυμάμαι.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Λοιπον εχω τα κειμενα 2,4,8,9,11 στα αρχαια ποιο πιστευτε ειναι πιο sos παιδια?? :?
Να σου πω ποιο δε θα μπει;;
Το 2 , ολα τα αλλα ειναι πιθανα να μπουνε.Σε εμας πχ μοηκε το 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Μαθηματικά σήμερα, σίγουρο 20άρι.:D
Έπεσε στη θεωρία κριτήρια ισότητας τριγώνων και ταυτότητες και από ασκήσεις κλασματική, σύστημα και ημω, συνω και εφω ως προς τη γεωμετρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paoktelephony

Νεοφερμένος

Ο paoktelephony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Έγραψε θρησκευτικά :D Ήταν σχετικά εύκολα... έπεσαν οι συνεπειες του διαταγματος των Μεδιολάνων, οι αιτίας των αιρέσεων, Μεθ.-Κυρ. , Κοντάκιο, Ρυθμοί ναών και αιτίες του σχίσματος :clapup: Αύριο Αγγλικά!!! Έχω και lower!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top