Γενικό - Εξετάσεις Γ' Γυμνασίου

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
αυριο γραφουμε Ελενη!
αντε να δουμε...
δεν πιστευω να πεσει ανθολογιο η ορνιθεσ παντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dim@hotmail.com

Νεοφερμένος

Η dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια γραφω ιστορια τι σας επεσε?:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicky13

Νεοφερμένος

Η Νικολέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εμας μας εβαλε 1.1,1.2 1.3 2.4.3.1.3.2 4.2.4.3.5.1 5.2 5.3 5.4 .5.5 .5.6


να ρωτησω κατι ρε στελλα μου (και τους υπολοιπους εννοειται). Ο νόμος του Κουλόμπ ισχύει για φορτισμένα σώματα. Αν όμως το ένα από τα δύο σώματα είναι αφόρτιστο, πώς βρίσκουμε την δύναμη που του ασκεί το άλλο? ή δεν πρόκειται να πέσει τέτοια ερώτηση? :hmm:

παιδια γραφω ιστορια τι σας επεσε?:/::/:

εκπαίδευση καποδίστρια, πρόγραμμα τρικούπη, συνθήκες κυρίως λοζανης (ΣΟΣΑΡΑ) και Σεβρών. αίτια και αποτελέσματα Α και Β παγκοσμίου... αυτα περίπου. α! και αιτήματα συνδέσμου και φιλική εταιρεία... :D καλη επιτυχια! αν έγραψες φυσικη πες μου τι επεσε! γραφουμε!! :/::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Νικολετα κατι τετοιο π λες δεν νομιζω να μπει γιατι πιστετυω πως αν μπει δεν θα γραψει κανενας,,,ισως να μπει για τον νομο του κουλομπ αλλα κατι απλο...(αλλα ας μην ξεχναμε πως ο δικος μας βαζει παλουκια)αλλα γενικοτερα θα ειναι πιο απλα τα θεματα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicky13

Νεοφερμένος

Η Νικολέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
μαλλον... :/ αλλά τι να πεις, όλα να τα περιμένεις από αυτόν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Panos~

Νεοφερμένος

Ο ~Panos~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια γραφω ιστορια τι σας επεσε?:/::/:

Σε εμας εβαλαν την σταση της εκκλησιας στην ελληνικη επανασταση , σε ποια μερη της Ελλαδας εκδηλωθηκαν επαναστασεις και που τελικα εδραιωθηκε η επανασταση , να γραψουμε τι συνεβει στην συνθηκη λοζανης-βουκουρεστιου κλπ , τα οικονομικα μετρα που επεβαλε ο Καποδιστριας , αυτοχθονες-ετεροχθονες , τους μεταναστες στην Ελλαδα , απο φαινοταν οτι ο λαος υποστηριζε τη δραση του Συνδεσμου....(τις αλλες δεν τις θυμαμαι:/:)

να ρωτησω κατι ρε στελλα μου (και τους υπολοιπους εννοειται). Ο νόμος του Κουλόμπ ισχύει για φορτισμένα σώματα. Αν όμως το ένα από τα δύο σώματα είναι αφόρτιστο, πώς βρίσκουμε την δύναμη που του ασκεί το άλλο? ή δεν πρόκειται να πέσει τέτοια ερώτηση? :hmm:

Δεν ισχυει αν ειναι το ενα φορτισμενο και το αλλο αφορτιστο..Δεν εχει νοημα γιατι δεν ασκειται καμια δυναμη που ελκει η απωθει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

yiota

Νεοφερμένος

Η yiota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Εγώ αύριο Τετάρτη δίνω Βιολογία και θέλω να σας ρωτήσω αν έχουμε επιλογή... Νομίζω ότι έχουμε 6 από τις 9, αλλά δεν είμαι σίγουρη:worry:
Σας παρακαλώ να απαντήσετε! Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Panos~

Νεοφερμένος

Ο ~Panos~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Εγώ αύριο Τετάρτη δίνω Βιολογία και θέλω να σας ρωτήσω αν έχουμε επιλογή... Νομίζω ότι έχουμε 6 από τις 9, αλλά δεν είμαι σίγουρη
Σας παρακαλώ να απαντήσετε! Ευχαριστώ πολύ!

Ναι εχεις επιλογη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Magusta

Νεοφερμένος

Η Magusta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Και βέβαια έχουμε.Αυτό έλειπε!Διαβάζουμε που διαβάζουμε τόση θεωρία,να μην είχαμε και επιλογή;Άδικο!:mad:Εγώ γράφω την Παρασκευή Βιολογία.Μήπως έγραψε ήδη κανείς και μπορεί να μου πει τα θέματα ή ακόμη και τα sos;Καλή επιτυχία!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soypia

Νεοφερμένος

Ο Soypia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια, στην Logo, η δύναμη πως ειναι;; Δείξε δύναμη, απο όσο ξέρω, αλλά μετά; Δείξε δύναμη 2 α;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickolackis

Νεοφερμένος

Ο νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εμεις γλωσσα τριτη και εχω αγχωθει!!
η εκθεση ισως ειναι δισκολη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
εμεις αυριο γραφουμε γλωσσα στισ ενοτητες 2.3.4.5. εχει γραψει κανεις? τι σας επεσε??? κυριως το θεμα εκθεσης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
θεμα εκθεσης σε μας επεσε ο εθελοντισμος αλλα αν θυμαμαι καλα εσεις λογικα δεν τον εχετε κανει οποτε για σας στην εκθεση μαλλον θα πεσει ή ρατσισμος ή ειρηνη-πολεμος...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos13

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Σε εμας επεσε <<Γιατι η ειρηνη ειναι το μεγαλυτερο αγαθο>>....Αλλα και ο ρατσισμος ειναι πολυ σημαντικος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
μπορείτε να συνεχίσετε εδώ αφού από βδομάδα θα βγουν τα αποτελέσματα ! :lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Οι εξετάσεις πλησιάζουν το θέμα ανοίγει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleniav

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ρε παιδια τι λετε?2 μαθηματα μαζι και τελειωνετε και αργοτερα?

εμεις δεν γραφουμε διπλα..γραφουμε 2-3 στην σειρα και τελειωνουμε 10.06..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
ρε παιδια τι λετε?2 μαθηματα μαζι και τελειωνετε και αργοτερα?

εμεις δεν γραφουμε διπλα..γραφουμε 2-3 στην σειρα και τελειωνουμε 10.06..!

Και εμεις γραφουμε μερικα στην σειρα και τελειωνουμε 10.6!Αυριο Βιολογια.Μηπως εγραψε κανεις να πει εντυπωσεις και θεματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Και εμείς έχουμε τις 2 τελευταίες εβδομάδες συνεχόμενα μαθήματα.. :/:
Αύριο γράφουμε πρώτο μάθημα Θρησκευτικά^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Και εμείς έχουμε τις 2 τελευταίες εβδομάδες συνεχόμενα μαθήματα.. :/:
Αύριο γράφουμε πρώτο μάθημα Θρησκευτικά^^
:worry:
Πάτε καλά ρε; Τόσες μέρες για τα Θρησκευτικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top