Εξετάσεις Γαλλικού Ινστιτούτου Μάιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rafail.ioannou

Νεοφερμένος

Ο rafail.ioannou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
λοιπόν εγώ το πήρα απόφαση, θα μπω τα μεσάνυχτα που δεν θα είναι σχεδόν κανένας μέσα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babismanias

Νεοφερμένος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
λοιπόν εγώ το πήρα απόφαση, θα μπω τα μεσάνυχτα που δεν θα είναι σχεδόν κανένας μέσα ;)

Την καλυτερη δουλεια θα κανεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafail.ioannou

Νεοφερμένος

Ο rafail.ioannou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
έχασα όλη την μέρα μου προσπαθώντας να δω τα αποτελέσματα χωρίς να καταφέρω τίποτα και απ' ότι βλέπω δεν είμαι και ο μόνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marelpol

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
αυτή τη στιγμή δεν με ενδιαφέρει τόσο εάν το πέρασα η όχι αλλα το γεγονός ότι ξέρω πως έχουν βγει τα αποτελέσματα και εγώ δεν μπορώ να τα δω !!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Εγώ μόλις κατάφερα να ξαναμπώ. Με το που πήγα, όμως, να δοκιμάσω τον κωδικό ενός φίλου μου, "This webpage is not available". :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Butterfly

Νεοφερμένος

Η Miss Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
λοιπόν εγώ το πήρα απόφαση, θα μπω τα μεσάνυχτα που δεν θα είναι σχεδόν κανένας μέσα ;)

Βρε να μπω κ γω τοτε αλλα αν ακομα κ τοτε δεν τα βγαζει....τι να το κανεις;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_97

Νεοφερμένος

Η _97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Institut Français d'Athènes - Γαλλικό Ινστιτούτο Αθηνών
5 minutes ago
Αγαπητοί υποψήφιοι
Το τεχνικό μας τμήμα εργάζεται αδιάκοπα και ελπίζουμε ότι το σοβαρότατο τεχνικό κώλυμα που παρουσιάστηκε στο δίκτυό μας από το πρωί, θα ξεπερασθεί το ταχύτερο δυνατό.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόησή σας και συμμεριζόμαστε απόλυτα την αγωνία σας που είναι και δική μας.

------------
από το facebook
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babismanias

Νεοφερμένος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Institut Français d'Athènes - Γαλλικό Ινστιτούτο Αθηνών
5 minutes ago
Αγαπητοί υποψήφιοι
Το τεχνικό μας τμήμα εργάζεται αδιάκοπα και ελπίζουμε ότι το σοβαρότατο τεχνικό κώλυμα που παρουσιάστηκε στο δίκτυό μας από το πρωί, θα ξεπερασθεί το ταχύτερο δυνατό.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόησή σας και συμμεριζόμαστε απόλυτα την αγωνία σας που είναι και δική μας.

------------
από το facebook

Τώρα το θυμήθηκε και αυτό :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Butterfly

Νεοφερμένος

Η Miss Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
κάποιοι πώς μπορέσατε να τα δείτε?
εμένα δεν με βγάζει καν στην ιστοσελίδα για να βάλω τον κωδικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
κάποιοι πώς μπορέσατε να τα δείτε?
εμένα δεν με βγάζει καν στην ιστοσελίδα για να βάλω τον κωδικό.
Στις 09.30+ δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.

babismanias

Νεοφερμένος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Miss Butterfly, αν εννοείς το λινκ για τα αποτελεσματα: https://examens.ifa.gr/ath/res_delfdalf/ (ATHÈNES DELF/DALF)

https://examens.ifa.gr/the/res_delfdalf/ (THESSALONIKI, DELF/DALF)

https://examens.ifa.gr/ath/res_sorbonne/ (ATHÈNES SORBONNE)

https://examens.ifa.gr/the/res_sorbonne/ (THESSALONIKI, SORBONNE)
.

Έμενα με έχει βγάλει πολλές φορές εκεί που βάζουμε τον κωδικό. Το θέμα είναι μετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
ooo mon dieu!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha17

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδιά έγω ακόμη αποτελέσματα δεν έχω δει και μόλις είδα και τι γελοιότητες γράφουνσ στο φβ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina_anast

Νεοφερμένος

Η christina_anast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά Συγχαρητήρια!! :-)) Κι εγώ ακόμη δεν έχω καταφέρει να μπω!!
Τώρα για το θέμα των προφορικών μιας και τέθηκε: Σε περίπτωση που κοπεί κάποιος στα προφορικά έχει όντως τη δυνατότητα να δώσει Σεπτέμβρη με μια επιπρόσθετη οικονομική επιβάρυνση! Τουλάχιστον αυτό ίσχυε μέχρι τον Ιούνιο του 2011. Ελπίζω να μη χρειαστεί κάτι τέτοιο βέβαια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha17

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Χριστίνα, αυτό από πού το γνωρίζεις; Το έγραψε και κάποιος άλλος αλλα δεν έχω ξανακούσει κάτι ανάλογο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina_anast

Νεοφερμένος

Η christina_anast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Κόπηκε πέρσι ένας φίλος μου - ήταν αδιάβαστος στη Yourcenar - και έδωσε νομίζω 60 Ευρώ και πέρασε Σεπτέμβρη χαλαρά (νομίζω καμιά 10ριά είχαν κοπεί απ ' ότι μου είπε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha17

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Για Σορβόνη λες τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina_anast

Νεοφερμένος

Η christina_anast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Στο sorbonne c2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top