Εξετάσεις Γαλλικού Ινστιτούτου Μάιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kορνηλια

Νεοφερμένος

Η Kορνηλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καταρχάς καλώς ήρθες στο ischool.
Τα αποτελέσματα φέτος άργησαν λόγω των πολλών υποψηφίων στο sorbonne νομίζω :worry:
Παρόλα αυτά Καλή Επιτυχία σου εύχομαι :) Tout ira bien :D

Ευχαριστω πολυ :) Ναι κι εγω αυτο ακουσα αλλα και παλι αργησαν παρα πολυ!
Ευχαριστω παρα πολυ! :D

Μην ανησυχείς για τα προφορικά δε σε κόβουν εύκολα.. και μετά μου φαίνεται μπορείς να ξαναδώσεις μόνο προφορικά το σεμπτεμβρη (δεν είμαι σίγουρος). :)

Τι να πω! Ελπιζω να ισχυει γιατι αν δε περασω στα προφορικα,θα πεθανω!:worry:
Ρε παιδια ουτε εγω μπορω να μπω στην ιστοσελιδα! Τι θα γινει;;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Λίγη υπομονή παιδιά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pantelis_P

Νεοφερμένος

Ο Pantelis_P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εμένα μ'έβαλε στο Dalf. Πέρασα το C2 !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
εμενα ετυχε να τα βγαλει κατα τις 9.50 αλλα δεν μπορεσα να τυπωσω το recu :confused: γιατι απλα δεν εμφανιζοταν στη σελιδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά! Felicitation :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όσους το πήραν! Συγχαρητήρια και σε εμένα:P:D:D:clapup::clapup:
Ουφ μου έφυγε ένα βάρος.....:D
A και όσοι στάθηκαν άτυχοι να μην το βάλουν κάτω...υπάρχει πάντα μία δεύτερη ευκαιρία:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Είμαι τόσο χαρούμενη η κολλητή μου το πήρε μετά από τόσο άγχος επειδή έκανε μόλις 3 μήνες προετοιμασία για το C2 Συγχαρητήρια σε όσους το πήραν
και συμφωνώ με την αγγελική να μην το βάλουν κάτω όσοι δεν τα κατάφεραν πάντα μπορούμε να ξαναπροσπαθήσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babismanias

Νεοφερμένος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδια σας παρακαλώ. Έχω πρόβλημα. Το ifa.gr ανοίγει κανονικά. Η σελίδα όμως με τα αποτελέσματα οχι. Όποιος έχει πρόσβαση παρακαλώ να με βοηθήσει. Ο αριθμός μου ειναι 030710-000899. Όποιος μπορέσει παρακαλώ να μου στείλει τα αποτελέσματα σε προσωπικό μήνυμα. Έχω πολύ αγχος. Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leigh Cheri

Νεοφερμένος

Η Leigh Cheri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μετα απο εξαντλητικη αναμονη........Πηρα το c ένααααααααααααααααααααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Συγχαρητήρια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Επειδή η αναμονή είναι μεγάλη, βουαλά ένα τραγουδάκι

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Butterfly

Νεοφερμένος

Η Miss Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Τι να πω κ γω απ το πρωι προσπαθω παιδια........και ακομα να δω τα αποτελεσματατ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babismanias

Νεοφερμένος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αίσχος δηλαδή. :Ρ .. Από το πρωί και τπτ. Τι να πω. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Παιδιά έχετε δίκιο αλλά το σέρβερ δεν μπορεί να δεχτεί πολλές επισκέψεις. Λίγη υπομονή :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria801

Νεοφερμένος

Η maria801 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Έκλεισα αισίως τις 8 ώρες προσπάθειας και ακόμα να δω αποτελέσματα!!! Ελπίζω τουλάχιστον να το έχω πάρει και να αξίζει η προσπάθεια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babismanias

Νεοφερμένος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ε πόσοι ακόμα πια είναι. Πιστεύω μέχρι το βραδάκι να έχει ηρεμήσει λίγο ώστε να μπούμε και μεις :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_97

Νεοφερμένος

Η _97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Παιδια σας παρακαλώ. Έχω πρόβλημα. Το ifa.gr ανοίγει κανονικά. Η σελίδα όμως με τα αποτελέσματα οχι. Όποιος έχει πρόσβαση παρακαλώ να με βοηθήσει. Ο αριθμός μου ειναι 030710-000899. Όποιος μπορέσει παρακαλώ να μου στείλει τα αποτελέσματα σε προσωπικό μήνυμα. Έχω πολύ αγχος. Ευχαριστώ.

Delf/dalf ή Sorbonne θες? και Αθήνα ή Θεσσαλονίκη? Θα προσπαθήσω να μπω αν τα καταφέρω αν και λίγο δύσκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Butterfly

Νεοφερμένος

Η Miss Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Τραγικο ρε παιδια...κ παιρνω τηλ κ δεν απαντανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babismanias

Νεοφερμένος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Delf/dalf ή Sorbonne θες? και Αθήνα ή Θεσσαλονίκη? Θα προσπαθήσω να μπω αν τα καταφέρω αν και λίγο δύσκολο

Delf. Είμαι Κρήτη, αλλά νμζ στην Αθήνα θα είναι. Ευχαριστώ πάντως. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_97

Νεοφερμένος

Η _97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Τίποτα! Αν τα καταφέρω θα σου στείλω πμ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top