Εξετάσεις Γαλλικού Ινστιτούτου Μάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
το β2 ειναι γενικα δυσκολο!ργω εδωσα περισυ και ειδικα εκεινο το ακουστικο,κατεστρεψε ατομα!!!!τουλαχιστον περισυ ηταν παλουκι!!! και τα ιδια παραπονα τα ακουω απο πολλους!το ακουστικο οσο πανε και το κανουν πιο απαιτητικο!τωρα αυτο ειναι και γνωμη του καθενος!τι να πω?καλη σας επιτυχια παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna123

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
βγηκαν τα αποτελεσματα των γραπτων C1 και C2! και περασα τα γραπτα στο C2!:)
τωρα δινουμε προφορικα στις 25 κ αγχωνωμαι λιγακι γιατι αν δεν τα περασεις το ξαναδινεις κανονικα το πτυχιο(μαζι με τα γραπτα)...
δεν υπαρχει δευτερη ευκαιρια...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RitaJordison

Νεοφερμένος

Η RitaJordison αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Έδωσα b2 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
βγηκαν τα αποτελεσματα των γραπτων C1 και C2! και περασα τα γραπτα στο C2!:)
τωρα δινουμε προφορικα στις 25 κ αγχωνωμαι λιγακι γιατι αν δεν τα περασεις το ξαναδινεις κανονικα το πτυχιο(μαζι με τα γραπτα)...
δεν υπαρχει δευτερη ευκαιρια...:(
:eek: Συγχαρητήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,175 μηνύματα.
Συγχαρητηρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Survive_andanc

Νεοφερμένος

Ο Survive_andanc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εώς 10 Ιουλίου τα αποτελέσματα θα έχουν βγεί..
Άντε γιατί θα φουντάρω απο το άγχος..(Β1!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Εώς 10 Ιουλίου τα αποτελέσματα θα έχουν βγεί..
Άντε γιατί θα φουντάρω απο το άγχος..(Β1!!!)
τι να πω εγω που εδινα γ1?μην αγχωνεσαι πιστευω οτι θα το περασεις!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Survive_andanc

Νεοφερμένος

Ο Survive_andanc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μακάρι.. Πιστεύω αν το έχω περάσει θα το έχω περάσει καθαρά οριακά..!
Το ακουστικό να έχω πάρει κανένα 10...
Έκθεση - Κείμενα κανένα 15...
και Προφορικό κανένα 15...γιατί δεν με είχε αφήσει να κάνω presentation στο τρίτο θέμα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Μακάρι.. Πιστεύω αν το έχω περάσει θα το έχω περάσει καθαρά οριακά..!
Το ακουστικό να έχω πάρει κανένα 10...
Έκθεση - Κείμενα κανένα 15...
και Προφορικό κανένα 15...γιατί δεν με είχε αφήσει να κάνω presentation στο τρίτο θέμα..!
ρε συ,θα εχεις παει καλυτερα και στις ασκησεις!!!μην αγχωνεσαι!!θα το εχεις περασει!!!και με σχετικα καλο βαθμο!εγω ας πουμε περιμενα οταν το ειχα δωσει πριν 2 χρονια,τα ιδια αποτελεσματα με σενα αλλα το πηρα με 74!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
τι να πω εγω που εδινα γ1?μην αγχωνεσαι πιστευω οτι θα το περασεις!!!!!!!!!!!

Δεν εχει σημασια τι πτυχιο εχεις δωσει, το ανχος ειναι ιδιο. εγω στο Β1 ειχα οσο ανχος εχω τωρα περιμενοντας τα αποτελεσματα του β2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Δεν εχει σημασια τι πτυχιο εχεις δωσει, το ανχος ειναι ιδιο. εγω στο Β1 ειχα οσο ανχος εχω τωρα περιμενοντας τα αποτελεσματα του β2
εχεις δικιο αλλα σε πιο χαμηλα επιπεδα,το ποσοστο επιτυχιας ειναι και πιο υψηλο!για αυτο το ειπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Παιδιά πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα του sorbonne b2;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constadinos

Νεοφερμένος

Ο Constadinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι εχω παρει οριακα το Β1.ποπο και μονο που σκεφτομαι τι διαβασμα γαλλικων εχω να κανω μιας και θελω να περασω γαλλια!αλλα νταξει! Β2 τουχρονου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
εχεις δικιο αλλα σε πιο χαμηλα επιπεδα,το ποσοστο επιτυχιας ειναι και πιο υψηλο!για αυτο το ειπα!

Το β2 τι ποσοστο εχει;
Μαλλον θα το ανεβασω το ποσοστο αποτυχιας :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Το β2 τι ποσοστο εχει;
Μαλλον θα το ανεβασω το ποσοστο αποτυχιας :/:
ευχομαι να τα πας καλα!συνηθως,το 60-75 τοις εκατο περνα!τουλαχιστον τα τελευταια 2 χρονια και συμφωνα παντα με το γαλλικο ινστιτουτο που ειχε βαλει τα ποσοστα επιτυχιας στην ιστοσελιδα του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ehotuhgtu

Νεοφερμένος

Η ehotuhgtu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
anna123 μπορεις να μου στειλεις το Link των αποτελεσματων των γραπτων dalf c2 2011 γιατι δεν μπορω να το βρω πουθενα ?
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ehotuhgtu

Νεοφερμένος

Η ehotuhgtu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
σ ευχαριστω αλλα εδω δεν μου δειχνει αποτελεσματα μου δειχνει ωρα και μερος εξετασης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Espoir

Νεοφερμένος

Η Espoir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Έδωσα χθες προφορικα C1 και αναμένω τα αποτελεσματα.
Σχετικα καλα νομίζω ότι πηγε.
Θέμα: γαλλοφωνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,175 μηνύματα.
Τι σε ρωτησε για την γαλλοφωνια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top