Γενικό - Εξετάσεις Β' Γυμνασίου

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Οχι εγω ειμαι αρχικα ετσι: :no: και μετα ετσι: :whatever::whatever:
Μπα προς το παρών δεν έχει χρειαστεί τώρα για το μέλλον δεν ξέρω. :) εσείς;

εγω οχι. Μονο στα μαθηματικα εκανα με την θεια μ για τις εξετασεις 2 μαθηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Μπα προς το παρών δεν έχει χρειαστεί τώρα για το μέλλον δεν ξέρω. :) εσείς;

Φετος όχι αν και η μαμα μου με πριζει να μου βρει μαθηματικο για ιδιαιτερα το καλοκαιρι, αλλα εγω θελω να διαβασω μονη μου... :no: Και για του χρονου το σκεφτομαι εξαρταται απο τον φυσικο που θα εχουμε...

Οχι εγω ειμαι αρχικα ετσι: :no: και μετα ετσι: :whatever::whatever:

:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Φετος όχι αν και η μαμα μου με πριζει να μου βρει μαθηματικο για ιδιαιτερα το καλοκαιρι, αλλα εγω θελω να διαβασω μονη μου... :no: Και για του χρονου το σκεφτομαι εξαρταται απο τον φυσικο που θα εχουμε...

προσφέρομαι πες της:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
προσφέρομαι πες της:redface::redface:

xαχαχαχαχ ημουν σιγουρη ότι θα το σχολιάσεις... Ρε βοδι μ ξες ποσο θα ηθελα?? Να μου κάνεις μαθηματικα, και ταυτοχρονα να σχολιαζουμε τον χαουζ και την ξινη... :whistle::whistle::whistle:

:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
xαχαχαχαχ ημουν σιγουρη ότι θα το σχολιάσεις... Ρε βοδι μ ξες ποσο θα ηθελα?? Να μου κάνεις μαθηματικα, και ταυτοχρονα να σχολιαζουμε τον χαουζ και την ξινη... :whistle::whistle::whistle:

:'(:'(:'(

:redface::redface::redface::redface: ξερεις ποσα εχω να σου πω;;;; αλλα του χρονου στο τοπικ εξετασεις Γ γυμν θα μου λες οτι εγραψες 18 στα μαθηματικα οχι 4:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
:redface::redface::redface::redface: ξερεις ποσα εχω να σου πω;;;; αλλα του χρονου στο τοπικ εξετασεις Γ γυμν θα μου λες οτι εγραψες 18 στα μαθηματικα οχι 4:mad::mad:

Και μετα στο φορουμ ''Γ' λυκειου και αποφοιτοι'' θα σου λέω ότι περασα φυσικό στο ΑΠΘ, εσυ θα μου λες οτι περασες κι εσυ ΑΠΘ και θα ειμαστε μαζι, εγω φυσικος κι εσυ μαθηματικος... Μετα θα αλλαξουμε φορουμ, θα παμε στο pde κι εκει θα ανακαλυψουμε οτι διοριστηκαμε στο ιδιο σχολειο, θα ειμαστε συλαδελφησσες (:clapup::clapup:)... Καποιος ας με σταματησει :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Και μετα στο φορουμ ''Γ' λυκειου και αποφοιτοι'' θα σου λέω ότι περασα φυσικό στο ΑΠΘ, εσυ θα μου λες οτι περασες κι εσυ ΑΠΘ και θα ειμαστε μαζι, εγω φυσικος κι εσυ μαθηματικος... Μετα θα αλλαξουμε φορουμ, θα παμε στο pde κι εκει θα ανακαλυψουμε οτι διοριστηκαμε στο ιδιο σχολειο, θα ειμαστε συλαδελφησσες (:clapup::clapup:)... Καποιος ας με σταματησει :redface::redface::redface:

awww:redface::redface::redface::redface: με ΣΥΓΚΗΝΑΣ :'( :'( αλλα δεν θα αλλαξουμε φορουμ χαζο:mad::mad: αν και στο ιδιο σχολειο δεν νομιζω:( ωραια τελος. Πες και τιποτα ον τοπικ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
awww:redface::redface::redface::redface: με ΣΥΓΚΗΝΑΣ :'( :'( αλλα δεν θα αλλαξουμε φορουμ χαζο:mad::mad: αν και στο ιδιο σχολειο δεν νομιζω:( ωραια τελος. Πες και τιποτα ον τοπικ.

ον τοπικ ε?? :hmm::hmm::hmm:
Σημερα εγραψα ΤΕΛΕΙΑ χημεια........
Την Παρασκευη γραφω κειμενα οποτε εινι σαν να μην γαρφουμε τιποτα ;)
Στους βαθμους θα πατωσω.... :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ον τοπικ ε?? :hmm::hmm::hmm:
Σημερα εγραψα ΤΕΛΕΙΑ χημεια........
Την Παρασκευη γραφω κειμενα οποτε εινι σαν να μην γαρφουμε τιποτα ;)
Στους βαθμους θα πατωσω.... :cry_x:

και εγω αυριο κειμενα γραφω...:redface::redface: ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πεσει ξερεις ποιο κειμενο...ατο
εγω παλι λεω απο τωρα να αρχισω να φτιαχνω το μνημαμου. Αφου η ξινομουρα και η αλλη φιλολογος δεν ξερω τι θα πουν στην μανα μου:whistle::whistle:
πιες: αυριο γραφουμε και ο αλλος ψαχνει υλη τι να πεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The little musician boy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Θα σκίσετε και οι δύο λέμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
ετσι αισιοδοξια θελω κωνσταντινε! Εσυ τι δινεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The little musician boy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Τίποτα αύριο την Παρασκευή Γλώσσα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
:yahoo: αλλα θα μου λειψουν καποιες στιγμες των εξετασεων :( εμ και μια νεα αφηερωση ξερετε εσεις: :'( ( πατηστε πανω στην φατσουλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Τίποτα αύριο την Παρασκευή Γλώσσα :)

Γλώσσα? Πιό χαλαρά πεθαίνετε δηλαδή... ;)
μμμ, εμας περσυ είχε πεσει εκθεση ''το μέρος που ζω''. Δεν εχουμε κατι ιδιαιτερο εμεις εδω, οπότε εγραψα για τα Goody's και το γήπεδό μας :redface::redface::redface:

:yahoo: αλλα θα μου λειψουν καποιες στιγμες των εξετασεων :( εμ και μια νεα αφηερωση ξερετε εσεις: :'( ( πατηστε πανω στην φατσουλα)

Σιγουρα! Μου αρεσουν πολύ οι εξετάσεις, αλλά επειδη μαρεσει το σχολείο μου την σπάει που δεν έχουμε κάθε μερα... (τωρα και οι δυο: :confused::confused:) χαχαχ ναι μαρεσει... Και μαρεσει όταν γράφουμε κάθε μερα :) Στεναχωριέμαι όταν τελειώνει... Αλλα τωρα δεν θελω του χρονου να πάω σχολείο γιατι δεν θα έχουμε κανεναν :mad::mad::mad: Κανεις δεν θα μας εχει :mad::mad: Φυσικος, χημικός, φιλόλογος, η αλλη φιλολογος, μονο η μαθηματικος χαιρομαι που θα αλλάξει... :whistle: Αλλα η ζωη ειναι πολύ αδικη... :worry: Μαρια ξες εσυ :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σιγουρα! Μου αρεσουν πολύ οι εξετάσεις, αλλά επειδη μαρεσει το σχολείο μου την σπάει που δεν έχουμε κάθε μερα... (τωρα και οι δυο: :confused::confused:) χαχαχ ναι μαρεσει... Και μαρεσει όταν γράφουμε κάθε μερα :) Στεναχωριέμαι όταν τελειώνει... Αλλα τωρα δεν θελω του χρονου να πάω σχολείο γιατι δεν θα έχουμε κανεναν :mad::mad::mad: Κανεις δεν θα μας εχει :mad::mad: Φυσικος, χημικός, φιλόλογος, η αλλη φιλολογος, μονο η μαθηματικος χαιρομαι που θα αλλάξει... :whistle: Αλλα η ζωη ειναι πολύ αδικη... :worry: Μαρια ξες εσυ :whistle:

Και εμενα μ αρεσει το σχολειο και θα μου λειψει... Και ξερω πως αυριο.... Απο αυριο δεν θα εχω μαθηματικο τον μαθηματικο μου :cry_x: δεν θα μετραει:(
υγ: ξερω εγω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Και εμενα μ αρεσει το σχολειο και θα μου λειψει... Και ξερω πως αυριο.... Απο αυριο δεν θα εχω μαθηματικο τον μαθηματικο μου :cry_x: δεν θα μετραει:(
υγ: ξερω εγω:(

Κι εγω δεν θα εχω φυσικο... Βεβαια φυσικο θα εχω.. Αλλα δεν θα εχω την φυσικό ΜΟΥ... :bye: Οποτε θα ειναι σαν να μην εχω... Μην το ψαχνετε, μονο η Μαρια με καταλαβαιενι απο δω μεσα... :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κι εγω δεν θα εχω φυσικο... Βεβαια φυσικο θα εχω.. Αλλα δεν θα εχω την φυσικό ΜΟΥ... :bye: Οποτε θα ειναι σαν να μην εχω... Μην το ψαχνετε, μονο η Μαρια με καταλαβαιενι απο δω μεσα... :cry_x:

αλλα απο αυριο απαλλάσσομαι απο την ξινομουρα :yahoo: :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
αλλα απο αυριο απαλλάσσομαι απο την ξινομουρα :yahoo: :yahoo:

Kι εγω απο αυριο απαλλάσσομαι από την μαθηματικό μου!!! :yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αλλα τι χαιρομαστε ρε; Αφου οταν παρουμε τους βαθμους τουλαχιστον στο δικο μ σχολειο θα ειναι αυτη -_-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Αλλα τι χαιρομαστε ρε; Αφου οταν παρουμε τους βαθμους τουλαχιστον στο δικο μ σχολειο θα ειναι αυτη -_-

Nαι κι εμάς είναι και υπεύθυνη τμήματός μας η ηλίθια μην χάσει, θα δωσει και τους βαθμους αλλα ΧΕΣΤΗΚΑ, την γραφω κανονικα, δεν με νιαζει τιποτα, το μονο που με νοιάζει είναι να μην την ξαναδώ μέσα στην τάξη μου στο μάθημά μου :pfff:
Θα την σκοτωσω επιτοπου αν μου ξαναμιλησει.. :kill: Σου το υποσχομαι... Το υποσχομαι δημοσια... θα την βρουν νεκρη :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top