Γενικό - Εξετάσεις Β' Γυμνασίου

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καλή καρδιά: κάθεται σταυροπόδι στο μάθημα, επαναστατεί με το παραμικρό, είναι φασαριόζα παρόλα αυτά πάει γραμμένη.. :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The little musician boy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Κουράδγιο κορίτσια!Μέχρι την παρασκευή Freedommmmmm freedoommm οh wait only for you because I have to study for music...Θέλω να κλάααααψωωωωωωωωωωωω :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Θελω να δω τον βαθμο σου πραγματικα
ζηταω πολλα; :inlove: το κομματι δεν υπαρχει.

Κουράδγιο κορίτσια!Μέχρι την παρασκευή Freedommmmmm freedoommm οh wait only for you because I have to study for music...Θέλω να κλάααααψωωωωωωωωωωωω :cry_x:

χει..:/::/: εγω αυριο δεν γραφω οποτε χαλαρουιτα και μετα τελειωνω Πεμπτη :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ΧΑ ΧΑ ΧΑ, περίμενε να τους πάρουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Κουράδγιο κορίτσια!Μέχρι την παρασκευή Freedommmmmm freedoommm οh wait only for you because I have to study for music...Θέλω να κλάααααψωωωωωωωωωωωω :cry_x:

Πας μουσικη?? Εμεις γραφαμε στο ωδειο το προηγουμενο Σαββατο και εφυγα, και επειδη ηξερα οτι αυτο το Σαββατο θα με βαλει να γραψω ελειπα και αυτο :whistle::whistle::whistle:

Κι εμενα θα με αφησει η Ορφανιδου, αλλα αυτο ειναι ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ :mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγω την μερα που περνουμε βαθμους δεν γυριζω σπιτι. Παω να πεσω απο το καστρο. Βασικα τι.... ασε... ακυρο... ουτε καν στο σχολειο θα παω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The little musician boy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 134 μηνύματα.
ΧΑ ΧΑ ΧΑ, περίμενε να τους πάρουμε.

Θελω να δω τον βαθμο σου πραγματικα
ζηταω πολλα; :inlove: το κομματι δεν υπαρχει.



χει..:/::/: εγω αυριο δεν γραφω οποτε χαλαρουιτα και μετα τελειωνω Πεμπτη :yahoo:


Χέυ :) Τυχερούλα άντε και καλά αποτελέσματα να έχουμε(θα μου τα πείτε όλες σας,και που στε περιμένω καλούς βαθμούς :mad:)








Θελω να δω τον βαθμο σου πραγματικα
ζηταω πολλα; :inlove: το κομματι δεν υπαρχει.



χει..:/::/: εγω αυριο δεν γραφω οποτε χαλαρουιτα και μετα τελειωνω Πεμπτη :yahoo:

Πας μουσικη?? Εμεις γραφαμε στο ωδειο το προηγουμενο Σαββατο και εφυγα, και επειδη ηξερα οτι αυτο το Σαββατο θα με βαλει να γραψω ελειπα και αυτο :whistle::whistle::whistle:

Κι εμενα θα με αφησει η Ορφανιδου, αλλα αυτο ειναι ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ :mad::mad::mad:


Ναι και είμαι δεύτερος αρμονίας και έχω μπόλικα μαθήματα + πιάνο :) Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εμένα να με περιμένεις ένα 12άρι σε όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
τι ειπες οτι περιμενεις; σε ενημερωνω απο τωρα:
Ιστορια 17
Αρχαια 16> απο τον βαθμο μου ετσι πως παμε
Γλωσσα 17
Ιλιαδα 18
Χημεια 20
Φυσικη 19
Μαθηματικα 20
Γερμανικα 20
Αγγλικα 18-19
Θρησκευτικα 19-20
Γεωγραφια 19-20
Κειμενα δεν ξερω δεν εχω γραψει ακομα
αν ξεχασα κατι δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Χέυ :) Τυχερούλα άντε και καλά αποτελέσματα να έχουμε(θα μου τα πείτε όλες σας,και που στε περιμένω καλούς βαθμούς :mad:)

Απο καλους βαθμους άλλο τιποτα... :P:P:P

Χέυ :)Ναι και είμαι δεύτερος αρμονίας και έχω μπόλικα μαθήματα + πιάνο :) Εσύ;

Α χοχοχοχοχοχοχο εγω ειμαι ακομα γ θεωρια, ειμαι χαλαρα, αλλα δεν μαρεσει η θεωρια, εμενα η ζωη μου ειναι η κιθαρα, η θεωρια ειναι απλως υποχρεωτικη και παω καθαρα για τις απουσιες, δεν παταω σε τεστ και απο διαστηματα εχω μαυρα μεσανυχτα, τις κλιμακες τις εχω ξεχασει εδω και 1,5 χρονο :whistle:
Ασε που η αρμονια θελει επιπλεον 1000$, ποιος θα παει ρε??
Το πιανο ειναι το οργανό σου ή κάνεις επειδή το έχει στην αρμονία?

Καλα, πας α γυμνασιου και εισαι δευτερος αρμονιας, ποτε ξεκινησες μουσικη???

τι ειπες οτι περιμενεις; σε ενημερωνω απο τωρα:
Ιστορια 17
Αρχαια 16> απο τον βαθμο μου ετσι πως παμε
Γλωσσα 17
Ιλιαδα 18
Χημεια 20
Φυσικη 19
Μαθηματικα 20
Γερμανικα 20
Αγγλικα 18-19
Θρησκευτικα 19-20
Γεωγραφια 19-20
Κειμενα δεν ξερω δεν εχω γραψει ακομα
αν ξεχασα κατι δεν ξερω

και ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ??????????????????????????
Ιστορια 10
Αρχαια 17
Γλωσσα 17Ιλιαδα 18
Φυσικη 20
Μαθηματικα 4
Γαλλικα 4
Αγγλικα 20
Θρησκευτικα 16
Γεωγραφια 17
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The little musician boy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Δευτερο έτος :)

Εεε βασικά από την δευτέρα έκανα απλά έκανα Π1 Π2 Θεωρία Α,Β,Γ και μετα αρμονία και πιάνο είμαι Μ1(τώρα δίνω για Μ2)κσι ναι είναι το όργανο μου. :))

Εγώ μέχρι στιγμής :)

Αρχαια 20
Μαθηματικά 20
Οδύσσεια 19-20
Κείμενα 19-20

αυτά μου έχουν πει τώρα υπολογίζω

Βιολογία 19,5-20
Γεωγραφία 19-20
Ιστορία 19-20
Γαλλικά 20
Αγγλικα 18-19

Θα δείξει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
:)



και ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ??????????????????????????
Ιστορια 10
Αρχαια 17
Γλωσσα 17Ιλιαδα 18
Φυσικη 20
Μαθηματικα 4
Γαλλικα 4
Αγγλικα 20
Θρησκευτικα 16
Γεωγραφια 17
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 4? :mad::mad::mad::mad::rtfm::rtfm::rtfm::beating::beating::mpinelik::rant::kill::xtipao: με δουλευεις;;;;
Γεωγραφια 17:eek::eek: μωρη στην γεωγραφια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The little musician boy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Γιατί ρε έτσι;Στα γαλλικά;) ή στα μαθηματικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 4? :mad::mad::mad::mad::rtfm::rtfm::rtfm::beating::beating::mpinelik::rant::kill::xtipao: με δουλευεις;;;;
Γεωγραφια 17:eek::eek: μωρη στην γεωγραφια;

Ωχ κι ελεγα θα το δει....
Ναι, αμαν , ναι στην γεωγραφια!!! Αμαν ολοι, κι εσυ κι η μανα μου. Μπορει να ηταν τραγικα λίγα, αλλα μου λες ποιός κάθεται να διαβαζει για τη φρυγανικη βλαστηση, τα μακία, το ευρωπαικό συμβούλιο και το ωκεάνιο κλιμα??? ε??? ποιος????

Δευτερο έτος :)

Εεε βασικά από την δευτέρα έκανα απλά έκανα Π1 Π2 Θεωρία Α,Β,Γ και μετα αρμονία και πιάνο είμαι Μ1(τώρα δίνω για Μ2)κσι ναι είναι το όργανο μου. :))

Εγώ μέχρι στιγμής :)

Αρχαια 20
Μαθηματικά 20
Οδύσσεια 19-20
Κείμενα 19-20

αυτά μου έχουν πει τώρα υπολογίζω

Βιολογία 19,5-20
Γεωγραφία 19-20
Ιστορία 19-20
Γαλλικά 20
Αγγλικα 18-19

Θα δείξει :)

:eek::eek::eek::eek::eek:
:knife::knife:

Γιατί ρε έτσι;Στα γαλλικά;) ή στα μαθηματικα;

Ενα σου λεω: Στα γαλλικα τα εγραψα στα Ιταλικα :whistle:
Και μισω τα μαθηματικα. Αλλα θα κατσω να διαβασω τωρα για χαρη της Μαριας, για χαρη της φυσικης, για χαρη της θετικης κατεύθυνσης και για χαρη των μελλοντικων μαθητων που θα με εχουνε καθηγητρια :look: A και για χαρη της ικολαιδου, της το χρωσταω :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ιταλιαν: κοριτσαρα μου εγω ειχα τα θεματα στην γεωγραφια... Περιπου δηλ... αλλα και παλι επρεπε να μαθω τις χερσονησους κλπ. Ειχα την ιδια αντιδραση οταν ειδα τους βαθμους του Διαβαστερου :hehe: αλλα τον προδιδει το νικ. Και ναι το ειδα :mad: τι θα πει ο κοσμος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Και εγώ 17 είχα γεωγραφία:P


τρίμηνο*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ενα σου λεω: Στα γαλλικα τα εγραψα στα Ιταλικα :whistle:
Και μισω τα μαθηματικα. Αλλα θα κατσω να διαβασω τωρα για χαρη της Μαριας, για χαρη της φυσικης, για χαρη της θετικης κατεύθυνσης και για χαρη των μελλοντικων μαθητων που θα με εχουνε καθηγητρια :look: A και για χαρη της ικολαιδου, της το χρωσταω :inlove:

:hug: :kissing: γι αυτο σε αγαπω... Αυτο με τους μαθητες ασχολιαστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Και εγώ 17 είχα γεωγραφία:P


τρίμηνο*

Εγω ειχα 10 επειδη αλλαξα κολλες με εναν συμμαθητη μου :worry:

:hug: :kissing: γι αυτο σε αγαπω... Αυτο με τους μαθητες ασχολιαστο

Γιατι???? :'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγω ειχα 10 επειδη αλλαξα κολλες με εναν συμμαθητη μου :worry:



Γιατι???? :'(:'(:'(

Ετσι :pfff:
εγω να δεις τι καθηγητρια θα γινω:whistle::whistle:
Αν δεν γραψετε κωλοπαιδα πανω απο 16:mad::mad: ετσι θα τους λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top